“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

UNCIRCULATED McCALL'S #8455-LADIES FRONT BUTTON JUMPER PATTERN 4-22FF 3 STYLE

UNCIRCULATED McCALL'S #8455-LADIES (3 STYLE) FRONT BUTTON JUMPER PATTERN 4-22FFCreatieve hobby's, Naaien, Naaipatronen !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Country/Region of Manufacture: : United States , Model: : SEWING PATTERN: Brand: : McCALL'S , Pattern: : UNCUT - FACTORY FOLDED , 。

UNCIRCULATED McCALL/'S #8455-LADIES FRONT BUTTON JUMPER PATTERN 4-22FF 3 STYLE
UNCIRCULATED McCALL/'S #8455-LADIES FRONT BUTTON JUMPER PATTERN 4-22FF 3 STYLE
UNCIRCULATED McCALL/'S #8455-LADIES FRONT BUTTON JUMPER PATTERN 4-22FF 3 STYLE
UNCIRCULATED McCALL/'S #8455-LADIES FRONT BUTTON JUMPER PATTERN 4-22FF 3 STYLE

UNCIRCULATED McCALL'S #8455-LADIES FRONT BUTTON JUMPER PATTERN 4-22FF 3 STYLE

30 Yards Dk Gray Vinyl Welt Cord Piping Marine Outdoor Auto Boat Upholstery, 2 x Sochi Russia Vinyl Sticker Laptop Travel Luggage Car #5702 , Auto / Voiture : Vert clair attache tétine Pince / Clip bois passant boucle, ALTA QUALITA' TOPPE PER GOMITI/GINOCCHIA TERMOADESIVE IN TESSUTO JERSEY ITALY, Simplicity Pattern 1624 Toddler Girls CYNTHIA ROWLEY Dress~Top~Pants~Bag 1/2-4. 6pcs/set Chinese New Year Red Money Envelope Year of the Rat 2020 Red Pocket, 50 Metallperlen BICONE 6mm antik goldfarbig Spacer Perlen nenad-design AN047. BULL RIDER Novelty Sign parking signs rodeo cowboy gift gag funny roping bronco. SOFT 4 PLY PURE WOOL WITH NEP 500g CONE 10 BALL BLEACHED WHITE CREAM BROWN FLECK. by Vel Miller & Leanin' Tree! Greeting Card New Baby "HORSIN' AROUND?", Paintworks Paint By Number Kits Diy Oil Painting Unique Gift-Romantic, NEW AMAZING WOMAN MUG & COASTER SET, Large Metal Scraper Kidney Palette Ceramic Pottery Sculpture Art Clay Large, Haworthia 'Dragon Picta No.14' Succulent set H XL grower 10 fresh seeds 2019, Very Light Cream Roses on Raspberry Dots By The Yard CFLRED00095.200 SILVER TONE~5mm x12mm~CRIMP END CAPS/TIPS WITH LOOP~NECKLACE~CORD 19H, NEW ADHESIVE GEMS ** Your Choice Design ** Pearl Gemstone STUDIO 112 3D Sticker. HAWAIIAN PRINT LUAU FLORAL POLY COTTON FABRIC 60" BY THE YARD HAWAII, Skull Puerto Rico Flag Puerto Rican Flag Large Iron On Patch 11" FAST USA SHIP, Texas Rangers Sticker Decal S213 Baseball YOU CHOOSE SIZE, Flat narrow sold in bundles blk / wht HIGH QUALITY Knicker elastic 5mm & 8mm. Christmas Tree Decoration 12 Pack 60mm Glitter Plain Baubles Gold, 50 g Rocailles. BRITISH SOFT PURE LAMBSWOOL 2 3 PLY 500g CONE MACHINE KNIT WOOL YARN ZHS OATMEAL, Medium Point Yellow Ink Sharpie Oil-Based Paint Marker Pack of 3.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

UNCIRCULATED McCALL'S #8455-LADIES FRONT BUTTON JUMPER PATTERN 4-22FF 3 STYLE

en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, Alle definities van de staat bekijken : Produktart: : Hakenleiste, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). Burning Time: : 35: Type: : Jar/Container Candle, RELE DI SCAMBIO RETE GENERATORE O RETE INVERTER CBE DSSR CAMPERSport en vakantie. Alle definities van de staat bekijken : Type: : Handlebar Tape, en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels. Pink Handcrafted Heart Shaped Crystal Stud EarringsSieraden en horloges. 1181207509 89-0155 412024 00357100 8500061 804224, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Shaftec. Staat:: Tweedehands: Een object dat al eerder is gebruikt. en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels eraan vast, Size (Women's): : 2X: Brand: : American Rag Cie. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Personalised Votive Candle Wedding Favours Infinity Heart Rose Pink Ribbon x 10Huis, Exact Colour: : Green Orange Black Blue: Fibre Content: : Cotton, Alle definities van de staat bekijken : Type: : Spool Cap, LAS VEGAS SIGN 30X FLAT STAND UP PREMIUM RICE CARD Edible Cake Toppers D1 USAHuis. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details en een beschrijving van onvolmaaktheden.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

UNCIRCULATED McCALL'S #8455-LADIES FRONT BUTTON JUMPER PATTERN 4-22FF 3 STYLE

UNCIRCULATED McCALL'S #8455-LADIES FRONT BUTTON JUMPER PATTERN 4-22FF 3 STYLE, Creatieve hobby's, Naaien, Naaipatronen

Telefon

Whatsapp