“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

PERGAMENA IN LEGNO INTAGLIATA DA DECORARE PER EVENTI COMUNIONE MIS.5X6,5H

PERGAMENA IN LEGNO INTAGLIATA DA DECORARE PER EVENTI COMUNIONE MIS.5X6,5H Hobby creativi, Materiali multiuso, Materiali per hobby creativi !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Marca: : - Senza marca/Generico – , Decoupage e decorazioni: : Oggetti da decorare: MPN: : NON APPLICABILE , Nuovo/Usato: : Nuovo: Tipo di Hobby: : Decoupage e decorazioni , EAN: : NONAPPLICABILE ,

PERGAMENA IN LEGNO INTAGLIATA DA DECORARE PER EVENTI COMUNIONE  MIS.5X6,5H
PERGAMENA IN LEGNO INTAGLIATA DA DECORARE PER EVENTI COMUNIONE  MIS.5X6,5H
PERGAMENA IN LEGNO INTAGLIATA DA DECORARE PER EVENTI COMUNIONE  MIS.5X6,5H

PERGAMENA IN LEGNO INTAGLIATA DA DECORARE PER EVENTI COMUNIONE MIS.5X6,5H

Creative Expressions GUIPURE LAYERED SCALLOPED LACE RIBBON 1.25" X 3yd CREAM, W1 Watercolour Prolene Pro Arte Brush Set. 30 Days To Shop & Pay! Bathroom Boxes Clown Christmas Plastic Canvas Pattern. 2 Prince Black & Tan Curtain Tassel Tiebacks Tie Backs PAIR Cord Cable Fabric, REGIA Kaffe Fassett 3772 sugared almonds 4 ply SOCK KNITTING YARN 100g. 1m Bronze Vintage Style Heart Link Chain For Jewellery Making 010. Acai Mix Pinktöne 6-14mm 100 Stück Azaiperlen Samen Brasilien rosa pink beere, 2 UV LIGHT BULBS FOR FRESH AIR BY ECOQUEST AIR PURIFIER, Upholstery Tacks Daisy Ornamental 100 pack 5/8". Table & Clamp Purelite 3 in 1 Magnifying Lamp with 21 LED's Floor standing. LED-Wandeinbauleuchte Boden Treppen Strahler Innen und Außen 230V weiss IP54, 5 yards apple green 5/8" fold over elastic FOE DIY baby headbands & hair ties, Alligator Biting A Life Raft Tube Material Patch FREE SHIPPING. Vietnamese Pot Bellied Pig Clock Pot-bellied OF16. New DISNEY Belle Beauty & The Beast Stud BLING Sticker BEAUTIFUL Scrapbook Craft. Stephanie Weightman Flectere Majestic Bouquet x 3 sets Tattered Lace, NEW STARTER PAWL 4 STIHL 038 MS380 MS381 041 042 045 11241957200 15445N 10 PK. Great Prints Owls On Brown Cupcakes On Green 1/2 YARD CHOICE 100% Cotton Fabric. Wolle Stricken Wollknäuel Schere Stricknadel Patchworkstoff Baumwolle, Infused Kydex Black & Coyote USA Flag Print 7.5" X 7.5" Sheet FREE SHIPPING.58" wide 3m black scalloped Broderie Anglaise embriouded cotton dress fabric. 1.5cm lot 36 10 Métres Galon Ruban Dentelle lingerie Lycra BLANC CRÉME H. Silver Grey Craft Felt Fabric Acrylic per Metre Material 150cm Wide FF03, Zahlenschablone 5cm hoch Set Nr.35 ● 10 einzelne Schablonen Zahlen von 0-9,. Embroidery Kit Prim Wool Felt Candle Mat Kit I LOVE EWE Penny Rug Kit, 50g Wolle 100% Baby Alpaca King Cole Baby Alpaca DK Strickgarn, Cabochon Motiv Silhouette Skyline Düsseldorf A1233,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

PERGAMENA IN LEGNO INTAGLIATA DA DECORARE PER EVENTI COMUNIONE MIS.5X6,5H

Dickies Girl 1 WELT POCKET 32"-INSEAM SUPER-SKINNY PANT Black. Shape Up Booty Out High Waist Girdle Crossdressing Hip Butt Pads KitKleding en accessoires, Season: : Summer: Country/Region of Manufacture: : China. Staat:: Nieuw zonder doos: Een gloednieuw. Alle definities van de staat bekijken : MPN: : Does Not Apply, Aus Märklin 29487 Zugset mit E-Lok Serie Re 420 + 2 Doppelstockwagen der SBB#NEUSpeelgoed en spellen. 1 PAIR OF BLACK GEMFAN *3D* 5X3 5030 QUADCOPTER PROPELLERS PROPS CW CCW QAV RCSpeelgoed en spellen. MPN: : 06452: Theme: : Stretch Armstrong, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details en een beschrijving van onvolmaaktheden. Drennan Silverfish Bandits Barbless - Various SizesSport en vakantie, Alle definities van de staat bekijken : Marke: : adidas Performance, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Alle definities van de staat bekijken : Brand: : BREMTECH, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Hersteller: : Ford: Produkttyp: : Innenraumfilter. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Does not apply, Genuine Toyota Rav4 2001 - 2003 RH Front Seat Belt 73210-42261-B0Auto. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Staat: Nieuw: Overige (zie details) : Een nieuw. Grey Mini Metal Sign Vintage I CAN'T AFFORD A HOLIDAY novelty humourous friendHuis, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is).

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

PERGAMENA IN LEGNO INTAGLIATA DA DECORARE PER EVENTI COMUNIONE MIS.5X6,5H

PERGAMENA IN LEGNO INTAGLIATA DA DECORARE PER EVENTI COMUNIONE MIS.5X6,5H, Creatieve hobby's, Divers materiaal, Diverse knutselartikelen, Overig

Telefon

Whatsapp