“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

0001 x PIEDINO TAGLIACUCI SINGER-NECCHI-BROTHER-ELNA PER MACCHINA DA CUCIRE

0001 x PIEDINO TAGLIACUCI - SINGER-NECCHI-BROTHER-ELNA PER MACCHINA DA CUCIRECreatieve hobby's, Naaien, Naaimachines, lockmachines !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Marca: : universale , Adatto per: : Denim, Ricamo, Trapunto, Vinile: MPN: : CY - 10 , EAN: : Non applicabile , 。

0001 x PIEDINO TAGLIACUCI SINGER-NECCHI-BROTHER-ELNA PER MACCHINA DA CUCIRE
0001 x PIEDINO TAGLIACUCI SINGER-NECCHI-BROTHER-ELNA PER MACCHINA DA CUCIRE

0001 x PIEDINO TAGLIACUCI SINGER-NECCHI-BROTHER-ELNA PER MACCHINA DA CUCIRE

3 Pack Lion Brand Cupcake Yarn-Cherry Blossom, Hemline Hypoallergenic Body Tape25mm x 3mStick Garments & Toupees H783, Stix2 Pierce It Tool Multi Purpose Tool 2 In Pack, Verde Faber-Castell Portamine Tk 9500-2mm, Yellow 3/8" WOVEN DIAMONDS/OMBRE Ribbon-May Arts MB27 5 Yds., Schmuckanhänger Spikes 3x21mm 4x34mm 10/50 Stück SERAJOSY Metallanhänger. 50 Stück Acrylperlen 10mm Stardusteffekt Glitzer Stardust Acryl 2247. Noir Fermeture Eclair Séparable Maille 5 mm Métal Doré. 60 cms. Fake Fur ROYAL FUCHSIA Fabric/ 60" Wide Sold by the yard 2 Tone Spike Faux, Fabric Block Halloween Vintage Postcard Image Kids. 4 Vintage Paper Napkins for Decoupage Lunch Party Craft Morocco Tiles Art F18. CO-2-10 M BAUMWOLL KORDEL GEWACHST 1,5 MM NATURFARBEN. VARIOUS COLOURS DRESS NET TUTU FABRIC, Fringe Trim Cotton Tassel Clothes Ribbon Sewing Accessories CHOOSE/ OFF WHITE. Sheeting Fabric Black Nylon 60"W Apparel Mil Spec DWR Military Durable Woven, 18.5 Steamer with Thermometer Coffee Gator Milk Frothing Barista Pitcher. SoHo Urban Artist Jumbo Artists' Soft Pastel Sticks Set of 24. 150 smooth round FROSTED translucent plastic acrylic beads 6mm CLEAR MIX RED.Super Soft Hollowfibre Cushion 2 4 6 8 10 Pads Pack Scatters Inners. Plaque gravée autocollante 14,5x4cm Bienvenue fond blanc. Cat Blue Pink Cotton Fabric Material Craft Quilt Kitty Cute Kittens REMNANT 1.3M. Holzeule stehend 6 Stück creme braun 11,5cm x 9,5cm Dekoeule Eule. Lizzie Kate Halloween Nevermore Cross Stitch Chart. Archival Cotton Rag Archival Gum Hinging Tape 25mm x 30m roll pH range 7.0-8.0, Job Lot of 20 packs of Every Occasion Embellishments New.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

0001 x PIEDINO TAGLIACUCI SINGER-NECCHI-BROTHER-ELNA PER MACCHINA DA CUCIRE

onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Specific 1: : Gardening. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Sophellie. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). Hamburger SV Trikot Away 2009/10 Adidas Größe S -NEU- HSVSport en vakantie, Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Herstellereinschränkung: : TRW: Einbauposition: : Vorderachse. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, For Bike Type: : Motorized Bicycle: Country/Region of Manufacture: : China. Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw, Material: : COTTON SPANDEX: Style: : Denim. Sub Type: : AIR CONDITIONING: Depth (mm): : 16, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Bremsschild - hinten oder vorn für KR51/1, Pattern/Style: : Pot Camo: Model: : Gail C4681. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Set of 2 Frond Navy 12" 14" 16" Bistro/Bar/Circular/Patio/Round Seat PadsHuis. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, 5mm Open Cable Chain CH1285Creatieve hobby's, D Co 2nd Bn 75 Infantry Airborne Ranger Regiment TAN beret pocket patchVerzamelingen.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

0001 x PIEDINO TAGLIACUCI SINGER-NECCHI-BROTHER-ELNA PER MACCHINA DA CUCIRE

0001 x PIEDINO TAGLIACUCI SINGER-NECCHI-BROTHER-ELNA PER MACCHINA DA CUCIRE, Creatieve hobby's, Naaien, Naaimachines, lockmachines

Telefon

Whatsapp