“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

5 PINEAPPLE CHARMS/METAL PENDANTS-JEWELLERY/KEYRINGS-20MM-FRUIT EARRINGS/CHARM

5 PINEAPPLE CHARMS/METAL PENDANTS-JEWELLERY/KEYRINGS-20MM-FRUIT EARRINGS/CHARMCrafts, Beads & Jewellery Making, Charms & Pendants !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Unbranded , Sub-Type: : Pendants: Colour: : Red , Material: : Enamel/Metal: Quantity: : 5 , Size: : 15mm: Type: : Charms , EAN: : Does not apply , 。

5 PINEAPPLE CHARMS//METAL PENDANTS-JEWELLERY//KEYRINGS-20MM-FRUIT EARRINGS//CHARM
5 PINEAPPLE CHARMS//METAL PENDANTS-JEWELLERY//KEYRINGS-20MM-FRUIT EARRINGS//CHARM

5 PINEAPPLE CHARMS/METAL PENDANTS-JEWELLERY/KEYRINGS-20MM-FRUIT EARRINGS/CHARM

612211 Art Prym Handarbeitstasche Polka Dots schwarz/weiß. Miyuki Delicas 11/0 Inside Dyed Opaque Matte Rusty Orange Seed Beads DB-794. AS363 4 20 or 50 BULK pcs Silver Tribal Ethnic Round Charms US Seller. Kodiak Smokeless Tobacco Sew On Patch Unused The Only Bear You'll Ever Pinch. African Violet Solid By The Yard CSOPUR06925. 108 ZOMBIE Halloween Party Favors Stickers Labels for Hershey Kiss, 40 Jet Black 16 mm Love Heart Acrylic Rhinestone Gems Faceted Flatback Sew on, Dichtungen Wartungsset passend für Saeco Magic Royal Stratos 20-teilig, BULK 30 Cats moon star charms silver and black tone A817. Self Adhesive Sign Vinyl Roll Back Plastic Sticky Paper Cutting Plotter Film, Mens Colonial Revolutionary Coat Vest Shirt Pant Costume Sewing Pattern 32 34 36. 5"inch Balloons Small Round 10pk Pastel Balloons Latex Party Birthday Decor fs, 3 Metal Anchor Embellishments with Cord for Adults Crafts, Home Mint Ruffle Valance Sheer Extra Wide Window Treatment Kitchen Nursery.Christmas fabric labels Deer Tree Scandi Red Makower 100% Cotton £ x 3 row. Set Küchentimer Eieruhr Kurzzeitwecker Kurzzeitmesser Eule Figur Geschenk. Derwent 2301931 Battery Operated Eraser Pen Black, Geschirrregal Paris Holz Vintage Look Landhaus creme weiß Geschirr Regal Holz, 6MM PALAZZO IRON PYRITE GEMSTONE LOVE HEART 6X6MM LOOSE BEADS 16" LOVE, SKULL CROSS BONES EMBRODIERED PATCH P5160 new pirate iron on sewon patches sew. Quickutz "REV 0238-S Revolution Die "Skeleton" DISCONTINUED. Lavender 50 grams of Natural English Fragrant Lavender Top Quality UK Product.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

5 PINEAPPLE CHARMS/METAL PENDANTS-JEWELLERY/KEYRINGS-20MM-FRUIT EARRINGS/CHARM

Schutz: : 100% UVA & UVB: Rahmenfarbe: : Weiß. Brand: : Unbranded: Intended Use: : Lamps. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Siege LEGO TRAIN Red minifig seat 4079 / Set 7893 4511 4554 6597 10159 7997 4561Speelgoed en spellen. OLIVIA The Pig FABRIC Panel Sewing Craft Stocking Red Green Andover Fabric 2007 Creatieve hobby's, Muster: : Spaßmotive & Kurioses: Besonderheiten: : 60° Wäsche. Het object kan tekenen van cosmetische slijtage vertonen, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. De oorspronkelijke labels zitten mogelijk niet aan het object vast, en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels. Alle definities van de staat bekijken : Motorradmarke: : HONDA, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). Alle definities van de staat bekijken : Size: : 15 inch. Campagnolo Mirage 175mm Left hand Crank Arm FC-MIB903 RRP £34. Alle definities van de staat bekijken : Marke: : Queen of Darkness, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, Chromrahmen rotes GlasAuto & Motorrad: Teile. : : 13-3/4": NumberOfItems: : 1, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). Ausländisches Produkt: : Ja: Produktart: : Hohlnieten, Fiber Content: : Cotton: Material: : Cotton 100%. Era: : Modern (1981-Now): Player: : Jimmie Foxx.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

5 PINEAPPLE CHARMS/METAL PENDANTS-JEWELLERY/KEYRINGS-20MM-FRUIT EARRINGS/CHARM

5 PINEAPPLE CHARMS/METAL PENDANTS-JEWELLERY/KEYRINGS-20MM-FRUIT EARRINGS/CHARM, Creatieve hobby's, Kralen en sieraden, Bedeltjes en hangertjes

Telefon

Whatsapp