“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

SLIDE COVER PLATE Janome NewHome MC4023 MC4800 MC5000 MC5700 MC9000 MC9500 657

SLIDE COVER PLATE Janome NewHome MC4023 MC4800 MC5000 MC5700 MC9000 MC9500 657 +Creatieve hobby's, Naaien, Naaimachine: onderdelen, acc. !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : MPN: : 750036001 , Type: : Bobbin/Shuttle Cover: Brand: : Unbranded , Bundle Listing: : No: UPC: : Does Not Apply , Country/Region of Manufacture: : China: Compatible Brand: : For Janome, For NewHome , 。

SLIDE COVER PLATE Janome NewHome MC4023 MC4800 MC5000 MC5700 MC9000 MC9500 657
SLIDE COVER PLATE Janome NewHome MC4023 MC4800 MC5000 MC5700 MC9000 MC9500 657
SLIDE COVER PLATE Janome NewHome MC4023 MC4800 MC5000 MC5700 MC9000 MC9500 657
SLIDE COVER PLATE Janome NewHome MC4023 MC4800 MC5000 MC5700 MC9000 MC9500 657

SLIDE COVER PLATE Janome NewHome MC4023 MC4800 MC5000 MC5700 MC9000 MC9500 657

Bobbel 3fädig Wolle :Farbverlaufsgarn Garn 7,50EUR/100gr.. 5 Stück Unterteil Schraube f Druckknopf Persenning Plane Zelt Verdeck Boot. Graphic45 2 sheets Precious pets Raining Cats and Dogs collection, Betty Boop Iron On Transfer For T-Shirt & Other Light Color Fabrics #1, Orange BLW Whiting Laced Hen Cape Loose Feather Fly Tying Craft Supply 1 Dozen. Adorable Guinea Pig Fabric Doorstop ~ Novelty Animal Door Stop, Artificial Sinew Thread Wax for beadwork fringe, 70LB Test 900' Foot Spool, By The Yard French Blue|2.5" Tassel Fringe Trim, NWT Kim Seybert Neiman Marcus Beaded Holiday Christmas Stockings Gold Silver Red. Bear Country trees aspens fall colors fabric. 18 count Zweigart Aida Parchment Cross Stitch Fabric size 49 x 63cm, BEAUTIFUL IKEA STOCKHOLM Bowl stainless steel available in 2 colours. Xuron 170-II Micro-Shear Flush Cutter Jewelry Beads Beading Wire Work Tools, Mini Pearl Flower Stamen 900 Pcs Artificial Flowers Pistil Floral Stamens Sale, Sensore Crepuscolare Photo Cell Sensor 220V 6A IP44 Interno Esterno SKU-5081, Antique Vintage Style French Toile de Jouy Cotton Fabric Isabella Blue Romantic.180 m Wolle - 50 g / ca 63 PANAMA von Katia MOSTAZA CLARO, #2485 Gold,Black Trim Fringe Belt Embroidery Applique Patch, Gürtelschnalle Schließe Schnalle 35 mm gold NEUWARE rostfrei, Alexandra Renke Cooking Paper 12"X12"-Coffee Plant, BEAUTIFUL BLUE TEAL AQUA PINK GREEN PURPLE STRIPE POLKA DOT GIRLS COMFORTER SET, 3/8"&7/8'' 25 Yds Metallic Favor/"Mis 15 Años”/Sweet15 Satin Ribbon With Wording. STERLING SILVER EARRING DROPPER DROP BAR WIRE EAR WIRE. Tovaglia Minnie Jam,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

SLIDE COVER PLATE Janome NewHome MC4023 MC4800 MC5000 MC5700 MC9000 MC9500 657

PANTALONE 5 tasche uomo VELLUTO verde bosco A/I 2017/'18Kleding en accessoires, Alle definities van de staat bekijken : Length (inches): : 44"L, Material: : Faux Silk: MPN: : Does Not Apply. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels. Brand: : RILEY BLAKE / INDIAN MOTORCYCLE (C) PATTERN: Features: : *CONTINUOUS CUTS ON MULTIPLE QUANTITIES. Traxxas 1/10 Skully 2WD * CAMBER LINKS - FRONT/REAR BLACK * 3641Speelgoed en spellen. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. JUNIOR KIDS CROCS FLIP FLOPS IN CHOCOLATE/KHAKI - ATHENSKleding en accessoires, Bates USMC Temperate Weather Boots Size 11. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), GILET MAGLIA UOMO SARTORIALE CASUAL BLU CHIARO CARDIGAN SMANICATO CON BOTTONIKleding en accessoires, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Marke: : ATG: Herstellernummer: : 15560377. RE01A KX250M RD13A JE01A ME03A JE01 CE05C ME03 KX250L RF16C. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Motiv 1: : Pustebume: Material: : Glas, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. play or handling and should have an unmarked surface.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

SLIDE COVER PLATE Janome NewHome MC4023 MC4800 MC5000 MC5700 MC9000 MC9500 657

SLIDE COVER PLATE Janome NewHome MC4023 MC4800 MC5000 MC5700 MC9000 MC9500 657, Creatieve hobby's, Naaien, Naaimachine: onderdelen, acc., Onderdelen en accessoires

Telefon

Whatsapp