“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Tommee Tippee Nightime Baby Soother 18-36 Months Infant Pacifier Dummy Pack Of 2

Tommee Tippee Nightime Baby Soother 18-36 Months Infant Pacifier Dummy Pack Of 2 in Baby, Babyvoeding, Spenen, fopspenen. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Tommee Tippee , Width: : 10.1 cm: MPN: : 43341365 , Height: : 11.5 cm: Weight: : 49.9 g , Material: : silicone: Length: : 4.9 cm , EAN: : Does not apply , 。

Tommee Tippee Nightime Baby Soother 18-36 Months Infant Pacifier Dummy Pack Of 2
Tommee Tippee Nightime Baby Soother 18-36 Months Infant Pacifier Dummy Pack Of 2
Tommee Tippee Nightime Baby Soother 18-36 Months Infant Pacifier Dummy Pack Of 2

Tommee Tippee Nightime Baby Soother 18-36 Months Infant Pacifier Dummy Pack Of 2

NWT! Marvel Avengers Hooded Sweatshirt & Sweatpants Set Blue & Gray 4T 3T & 2T. DOUDOU BABY NAT babynat' LAPIN AVEC MOUCHOIR ECRU BLANC * EXCELLENT ETAT. Coats Yarn E400BM-8922 Red Heart With Love Metallic Yarn-Fuchsia 3Pk. Lammfell Winter Fußsack Lammfellfußsack Lammwolle Farbe Schwarz Winter!!!. Baby Girls Ruffle Socks White Organza Frilly Socks Bright Rainbow Satin Socks, OVA ACHIEVER EMBROIDERED IRON-ON ROUND PATCH I HEART GUTS/BADGE BOMB. Go Mama Go 2 Pack Wonder Bumpers Blue Damask. SALE BABY GIRL BOY BODYSUITS BABYGROWS 0-18 Months 100% COTTON Fun prints!, Update Version NICEYRIG Camera Shoulder Pad with 15mm Rod Clamp for Video Rig. Mam 99964012 Bottle Teat Set Sizes 1+2, Carter's Boys Short Sleeve "Pirate" Layered Bodysuit Grey & Cream. Taie d oreiller à volants 65 x 65 cm PRUNE AUBERGINE SATIN de Coton, Little Princess HP & Whi Yel Baby on Board Car Window Sign Non Personalised, Baby Girl Headband Hair Band Bow Disney Minnie Mouse Inspired Cartoon Kids Party, House Number Graphite Matt Listing is for 1 No Century Font Flat Finish. The Cutest Niece Embroidered Baby Romper Babygrow Gift Personalised Aunt Uncle, Babydecke Decke Baby Kuscheldecke Super Weiche Kinderdecke 76 x 102 cm. Speed Limit 55th Birthday Sign ~ 2D Edible Fondant Cake Cupcake Topper ~ D24333, Sugah & Honey Toddler/Little Girls Striped &Floral Print Dress 2T 3T 4T 4 5 6 6X. J'ai un papy d'enfer Bavoir Bébé Rose.Coral Rustic Wood Dancing Shoes Flip-Flop Tired Feet Personalised Wedding Sign. Funny Baby Sleep suit "Party My Crib 2am Bring a Bottle" Dirty Fingers Original, Baby Kid TODDLER SAFETY HARNESS Learning Walk Assistant Walking Reins Washable. 2 teiliges Brat Pfannen Set BIO LON Ceramic Pastell Farben D 20cm D 24cm HOBERG, Knotenmützen+Beaniemützen aus Jersey dunkelblau geblümt, New Baby Girls Premium Sparkling Party Shoes in Pink White Gold 3 6 9 12 Months. TIGHTS girls Heart BOW Knee High Cotton rich Tight Spanish Romany. Baby Girl Boy Waterproof Cartoon Towel Kids Toddler Bibs Feeding Dinner H1I0, FREE P&P PALE PINK VELOUR/FUR DRESS AND COTTON TOP 6/12 12/18 18/24 MONTHS, Premium Solarglas Musterbox Solarfassade Solarcarport Solarterrassen Solarbalkon,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Tommee Tippee Nightime Baby Soother 18-36 Months Infant Pacifier Dummy Pack Of 2

Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details en een beschrijving van onvolmaaktheden. Color: : Pink Multi-Color: Length/Amount: : By the Yard. Alle definities van de staat bekijken : Material: : Fabric. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, 0 Blk Whls (2) PRO273903Speelgoed en spellen. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, Alle definities van de staat bekijken : MPN: : TM01873. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels eraan vast, Gothic Punk Lolita Schwarz Black Samt Flanell PU Stiefel Schuhe Shoe Boot NeuKleding en accessoires. Alle definities van de staat bekijken : Style: : Pendant. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Other Part Number: : LEM1304601: Manufacturer Part Number 1: : BMW : 23 70 1 141 614. EAN: : 5051747868694: Brand: : Sealey. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : adidas, Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw, en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Professional Grader: : Not Professionally Graded: Product: : Single-Insert.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Tommee Tippee Nightime Baby Soother 18-36 Months Infant Pacifier Dummy Pack Of 2

Tommee Tippee Nightime Baby Soother 18-36 Months Infant Pacifier Dummy Pack Of 2, Baby, Babyvoeding, Spenen, fopspenen

Telefon

Whatsapp