“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

x 10 yards Medium Surface 400 Series Drawing Paper... Strathmore ST401-42 42 in

Strathmore ST401-42 42 in. x 10 yards Medium Surface 400 Series Drawing Paper...Crafts, Art Supplies, Drawing & Lettering Supplies !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Strathmore , Color: : Cream: MPN: : ST401-42 , Type: : Drawing Supplies: UPC: : 012017441646 ,

x 10 yards Medium Surface 400 Series Drawing Paper... Strathmore ST401-42 42 in
x 10 yards Medium Surface 400 Series Drawing Paper... Strathmore ST401-42 42 in
x 10 yards Medium Surface 400 Series Drawing Paper... Strathmore ST401-42 42 in
x 10 yards Medium Surface 400 Series Drawing Paper... Strathmore ST401-42 42 in
x 10 yards Medium Surface 400 Series Drawing Paper... Strathmore ST401-42 42 in

x 10 yards Medium Surface 400 Series Drawing Paper... Strathmore ST401-42 42 in

WHITE DOVE 'HOPE' Graph Afghan Pattern Crochet Patterns, Diamond Silicon Coarse Flat Wheel shaped Rubber Burr Polishing Wheel jewellery P, 60 And 67.5 Degree 45 C&t Publishing Fast2cut Tools Trim-a-tip Tool-trim 30, HUNGARIAN PASTEL SQUARE CROSS STITCH SAMPLER KIT by RIVERDRIFT HOUSE. White Ruffled Organza Fabric Draping Craft Wedding Party Decor Fabric dress, Plastic leaves pattern template Layering Stencils Painting Scrap Writing 7, Couleur Argenté 10mm Perle rondelle 10 x 5mm 30 Perles intercalaires en Bois, McCall's 8043 Sewing Pattern to MAKE Easy Misses Semi-Fitted Tops w/Variations. Rockin Beads 50 pack Toggle Sewing Wood Toggle Buttons 1-1/4x1/2" Chery Oval, Craft Dies by Sue Wilson New Arrival Stuffed Animals CED10025. MEDIUM WEIGHT CALICO 100% COTTON, 1 kg Modelliermasse Knetmasse lufttrocknend weiß KohINoor, SLEEPY BABY GIRL OWL ON THE MOON Graph/Chart Afghan PATTERN Crochet Patterns. 450D USB Cover EH1218 Canon EOS Rebel XSi, QUALITY HAND VISE HAND HELD CLAMP TOOL NARROW JAWS HOLLOW HANDLE JEWELRY CRAFTS, 100 FLEXIBLE PLASTIC QUILTING HEXAGON TEMPLATES REUSABLE FOREVER ONE INCH SIDES. Full Size 2" Hypoallergenic Allergy-Free Down Alternative Mattress Topper & Pad. Sequin Mesh Amulet Fabrics 54" Wide Sold by the yard. Reusable Mylar Right Path Easiest Stencil Template for Crafting decor Wall art. FAILTE Welcome Irish Celtic Gaelic St Patricks Day Sign Pub Bar U pick Colors!.Large 18mm Sterling Silver Arrow pattern Bench Bead Style Raised Seam Focal bead. METALLKNÖPFE KRONE Goldfarbe Weiß 20 Stück 11mm Knopf p00kn0001, BizoeRade Sailor Photobooth Props... 20PCS Nautical Photo Booth Props. THAT SPECIAL TOUCH OF Mica Masks TULIP SILHOUETTE Emboss Approx 6" x 6". Aqua Gelz Translucent Colour Refill Pack Children Kids Creative Art Activity Kit. 3804 King Cole DK Double Knitting Pattern for Christmas Knit Jumpers Sweaters. Round Gaskets 100 x 32-50mm J1105 0 Rings Seal Rubber Washers for Watches,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

x 10 yards Medium Surface 400 Series Drawing Paper... Strathmore ST401-42 42 in

Color: : Silver: Country/Region of Manufacture: : Unknown, Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Alter: : 2000 bis jetzt: Farbe: : Mehrfarbig, Alle definities van de staat bekijken : Fuel Type: : Electric, MPN: : Does Not Apply: Material: : Melamine. 10 Packs Paper Lanterns Colourful Chinese Round Lantern Party BalloonHuis, Alle definities van de staat bekijken : VOLTS: : 0, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). 32" Mongolian Horse Hair Violin/Viola/Cello Bow-5 HanksMuziekinstrumenten, De oorspronkelijke labels zitten mogelijk niet aan het object vast. Sleeve Style: : Cap Sleeve: Material: : Cotton, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, DELPHI RADBREMSZYLINDER HINTEN FÜR 34211159146 360219230372 C05914 GWC1443Auto, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Nieuwe schoenen (zonder enige slijtage) die niet meer in de oorspronkelijke doos zitten. Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw. ATP Autoteile Auto Ersatzteile Pöllath Shop brands4cars, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

x 10 yards Medium Surface 400 Series Drawing Paper... Strathmore ST401-42 42 in

x 10 yards Medium Surface 400 Series Drawing Paper... Strathmore ST401-42 42 in, Creatieve hobby's, Grafische en decoratieve kunst, Tekenen, kalligrafie, Overig

Telefon

Whatsapp