“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Schnittmuster pattern company 03-718 Damenbluse 34-48 o Hemdbluse mit Passe Gr

Schnittmuster pattern company 03-718 Damenbluse, Hemdbluse mit Passe Gr. 34-48 oBastel- & Künstlerbedarf, Nähen, Schnittmuster !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Marke: : pattern company , Altersempfehlung: : Erwachsener: Größen Damen: : 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 34, 36 , Geschnitten/Ungeschnitten: : Ungeschnitten: Schwierigkeit: : fortgeschritten , Herstellungsland und -region: : Deutschland: Größen: : 34 36 38 40 42 44 46 48 , Produktart: : Gemischtes Sortiment: Geschlecht: : Damen , Damenschnitte: : Blusen , 。

Schnittmuster pattern company 03-718 Damenbluse 34-48 o Hemdbluse mit Passe Gr
Schnittmuster pattern company 03-718 Damenbluse 34-48 o Hemdbluse mit Passe Gr
Schnittmuster pattern company 03-718 Damenbluse 34-48 o Hemdbluse mit Passe Gr
Schnittmuster pattern company 03-718 Damenbluse 34-48 o Hemdbluse mit Passe Gr

Schnittmuster pattern company 03-718 Damenbluse 34-48 o Hemdbluse mit Passe Gr

Tela tele 20 x 20 x 1,8 cm in cotone grana media da dipingere con tecniche varie. 50g LL 110m Nadelstärke 4,5-5 Lang Yarns Lino 94. Beautifully-Detailed Victorian Lady GODDESS W/ Leaves Polymer Clay Push Mold #3. VTG 6 SILVER METAL FILIGREE HAND MADE DROP BEADS 15mm #010319b, Butterick B6096 Fast & Easy PATTERN Misses Top New Size 6-22. OESD StabilStick Tear-Away Stabilizer White 10" x 10 Yard Roll, US ARMY Decorative Patches Embroidered Iron On Patch. Precut Little Pigs Stickers Scrapbook Planners Little Piggies Pig Dancing Fun. Kitsch Official Hair Accessories Diamond Bobby Pins. CANVAS Stoff Sternmuster abstrakt geometrisch SCHWARZ auf NATUR EUR 10,98/m. Country Farmhouse Stencil 3" T Saltbox Family Home shape Primitive Farm Art Sign, BERNINA SEWING MACHINE NEEDLE PLATE SPRING CLIP Activa Artista 220 7,8 Series, Albrecht Durer #271 Warm Grey II. Cut to Size MDF Board Sheet Plain Blank Hobby Craft Laser CNC Cutting Engravi. 1 5/8" Yellow Sunflower Embroidery Patch Lot of 2, Rouge/Cristal 50 Perles de Bohème en verre craquelée 8<9 mm.1.10 EUR/100 Meter 315 MARA50 Gütermann Jeansgarn 50er 500m FB, MAGNOLIA MINI WORLD #627 "Tea Cup" NEW, Quiltsmart Snuggler Pack Rings On The Double Wedding Fusible Interfacing Pattern. Sealed Cricut Shape Mickey and Friends Cartridge for Cricut Cutting Machines, Cotton Roosters Poutry Farm Birds Script Cream Fabric Print by the Yard D759.38. Fire Firefighter Fighters Fleece Fabric Print **HAS MIS-SPELLING** A343.02, Girl Scouts foe inspire girl Scouts elastic Scout hair ties Girl Scouts ribbon. KAMERA AKKU-LADEGERÄT DUAL für FUJI Fujifilm FinePix J250.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Schnittmuster pattern company 03-718 Damenbluse 34-48 o Hemdbluse mit Passe Gr

Exact Material: : 95% Viscose 5% Elastane: Occasion: : Casual, Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Unbranded, Color: : Multi-Color: Size: : One Size. 2X Foam Felt Filter For Shark NV650 NV750 NV652 NV751 Replacement Park XFF650 Huishoudapparatuur, Opmerkingen van verkoper: “Quality Healthy Spawn”, Bogen Platte 3 x 6 offen 2 x 1 schwarz 18646 black 6138405 NEUSpeelgoed en spellen, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Death Note "L" themed White slouch style off the shoulder women's sweatshirt Kleding en accessoires. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Alle definities van de staat bekijken : EAN: : 4052093329052. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Oberfläche: : Stahl (Chrom): Typ: : Muttern / Radmuttern, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), STEAMPUNK BROWN GOGGLES FLIP UP SUNGLASSES TOP QUALITY RETRO VINTAGE MENS WOMENSKleding en accessoires. Sohle: : Gummi: Muster: : Ohne Muster. Staat: Nieuw zonder labels : Een gloednieuw, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Ultimateaddons Universal Motorcycle Mirror 8-16mm + 3 Prong GPS Attachment KitAuto. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Features: : Edible: Brand: : Cake Toppers Galore, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is).

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Schnittmuster pattern company 03-718 Damenbluse 34-48 o Hemdbluse mit Passe Gr

Schnittmuster pattern company 03-718 Damenbluse 34-48 o Hemdbluse mit Passe Gr, Creatieve hobby's, Naaien, Naaipatronen

Telefon

Whatsapp