“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Dolls Clothes around the world 3009 Vintage Patons Knitting Pattern 4ply

Vintage Patons Knitting Pattern: Dolls Clothes around the world, 4ply, 3009 Crafts, Needlecrafts & Yarn, Crocheting & Knitting !. Staat: Tweedehands : Een object dat al eerder is gebruikt. Het object kan tekenen van cosmetische slijtage vertonen, maar werkt naar behoren. Dit object kan een showroommodel zijn of een object dat aan de verkoper geretourneerd is nadat het gebruikt is. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details en een beschrijving van onvolmaaktheden. Alle definities van de staat bekijken , Opmerkingen van verkoper: “in excellent condition” , 。

Dolls Clothes around the world 3009 Vintage Patons Knitting Pattern 4ply
Dolls Clothes around the world 3009 Vintage Patons Knitting Pattern 4ply
Dolls Clothes around the world 3009 Vintage Patons Knitting Pattern 4ply
Dolls Clothes around the world 3009 Vintage Patons Knitting Pattern 4ply

Dolls Clothes around the world 3009 Vintage Patons Knitting Pattern 4ply

Wood Paint pens for Rock Painting Ceramic Set of 12 Acrylic tip Glass Stone, SC6896 2 Heart Pendant Charms Antique Silver and Gold Tone, French Style Bluette Shoe Clip Blanks pack of 10. 200 Pcs Miniature Nails Round Head Nails For Small Hinges Doll Houses Delic, 1PC~VALENTINE'S DAY RED HEART~IRON ON APPLIQUE PATCH, scrapbooking 1.6 Felt Fusion GIFTS. 100 3" KAFFE FASSETT fabric pack for patchwork/quilting, Aputure Trigmaster 2.4G Blitzauslöser Kamera Auslöser 2N Nikon D80 D70s. Novelty Vinyl Sticker 16cm x 10cm Pregnancy WARNING EXPECTANT MOTHER Fun. Metallic Embroidery Thread 40 Wt Dark Gold AG-4 5,000Yd Cone Lot of 4 Peacock. whatever! POKEMON PIKACHU 3-color Vinyl Decal for car laptop. BULK 20 Beach Bum Charms Antique Silver Tone Sun Shape So Cute SC4369. Italian Razor paper thin Lambskin Nubuck leather lamb skin hide Rust 6" X 6" IN, 1 PZ Barattolo portaconfetti 14 cm UNICORNO ARCOBALENO BOMBONIERA, 4265 Dreiecke 25mm Breite Ripsband. 25mm 1" Heart Clear Stickers Domes Gel 3D Resin Epoxy tiles Jewelry Craft Making. Wall Mount Wine Rack in Rust Calabria 8 Bottle Storage Display Artistic Painted, Single Napped Dark Brown Anti Tarnish Silver Cloth Fabric Cotton, Cat Flower Lips Shoes Girl Glitter Novelty Dress It Up Craft Buttons DRESS UP, Cedar Hill Hooked Rug Runner by Park Designs 24" x 72".Tobin DW2864 Cheap Wine Counted Cross Stitch Kit-10"X10" 14 Count, Ebony Black Crystal Rondelle Beaded Rosary Antique Silver Eyepin Chain 8x6mm 2ft, Claires Unicorn Drink Float. 100 NEEDLES 135X5 DPX7 134R fits JUKI DLN-415 10 ORGAN 135X7 SIZE# 16. 6mm 8mm 10mm SEWING STITCHING ELASTIC SET Premium Grade White Flat Corded Tailor. Jolee's FALL LEAVES Boutique Stickers TEXTURED LEAVES see picture for detail. BRIGHT WHITE CRINKLE POLYESTER APPAREL DRAPERY FABRIC 55"WIDE SOLD BY THE YARD,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Dolls Clothes around the world 3009 Vintage Patons Knitting Pattern 4ply

De oorspronkelijke labels zitten mogelijk niet aan het object vast. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Afterlight Clothing, Doudou plat Girafe Jungle orange jaune vert bleu rouge à pois Nicotoy Simba 34cmBaby, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Unbranded. Angebotspaket: : Ja: Gewicht: : 500g, Sockel: : E27: Produktart: : Glühlampe, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Protection: : 100% UV: Type: : Cycling Sunglasses, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Nieuwe schoenen (zonder enige slijtage) die niet meer in de oorspronkelijke doos zitten, NEW WOMENS LADIES FLAT CELEB SLIP ON FUR TRIM SLIDES SANDALS SHOES SLIPPERS SIZEKleding en accessoires, V-Band Schelle 3" 76mm Turbolader Gt30 Gt35 Gt28 Garrett T3 T4 R 75Auto. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, Alle definities van de staat bekijken : Index: : 1 987 947 899. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Alle definities van de staat bekijken : MPN: : JW-27988. Alle definities van de staat bekijken : Main Stone: : Turquoise, NWT Men's Polo Ralph Lauren Cotton Short Sleeve Seersucker Sport Shirt Sz M/L/XLKleding en accessoires. Produktgruppe: : Federung/Dämpfung: EAN: : Nicht zutreffend. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : MadeOfBirchBark, Alle definities van de staat bekijken : Length/Amount: : By the Half-Yard, Kochschürze Latzschürze Küchen Schürze Grillschürze Trägerschürze EinstellbarHuis, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Dolls Clothes around the world 3009 Vintage Patons Knitting Pattern 4ply

Dolls Clothes around the world 3009 Vintage Patons Knitting Pattern 4ply, Creatieve hobby's, Handwerken, Haken, breien, Patronen en modellen

Telefon

Whatsapp