“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Patons Big Ben 1042 Vintage Knitting Pattern womens Jacket/Cardigan Chunky

Patons Big Ben 1042 Vintage Knitting Pattern womens Jacket/Cardigan ChunkyCrafts, Needlecrafts & Yarn, Crocheting & Knitting !. Staat: Tweedehands : Een object dat al eerder is gebruikt. Het object kan tekenen van cosmetische slijtage vertonen, maar werkt naar behoren. Dit object kan een showroommodel zijn of een object dat aan de verkoper geretourneerd is nadat het gebruikt is. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details en een beschrijving van onvolmaaktheden. Alle definities van de staat bekijken , Opmerkingen van verkoper: “An enhanced and reformatted copy of a vintage pattern with add notes converting imperial to metric.” ,

Patons Big Ben 1042  Vintage Knitting Pattern womens Jacket//Cardigan Chunky
Patons Big Ben 1042  Vintage Knitting Pattern womens Jacket//Cardigan Chunky
Patons Big Ben 1042  Vintage Knitting Pattern womens Jacket//Cardigan Chunky
Patons Big Ben 1042  Vintage Knitting Pattern womens Jacket//Cardigan Chunky

Patons Big Ben 1042 Vintage Knitting Pattern womens Jacket/Cardigan Chunky

8 x 2.5mm approx 60 x Necklace Tips/Ends Silver Plated, Tallgrass Prairie Chapter Audubon Society 3.5" Vintage Patch. Brand New .925 Sterling Silver Strong Pendant Bail With Open Loop Findings. 58"/60" WIDTH SOLD BY THE YARD SILK White SOLID SHINY BRIDAL SATIN FABRIC. 25 x Mixed Rhinestone Charm Pendant 8mm x 5mm Silver tone Craft Jewellery Making. Polycotton Fabric Mini Dinosaurs Stegosaurus Triceratops Jurassic Tyrannosaurus. Anti Media Patch Anarcho Punk Anarchy Human Liberation Government corporation, Bambi Fabric Art Panel World of Disney Forest Friends Thumper Flower 8.5", Maneta Handle TEKA TKX-1000T TKX-600T TKX1000T TKX11000T TKX600T TXK1000VR01. MULTIPACK OF FAIRY DOOR ACCESSORIES GINGERBREAD HOUSE CODE CANDY, 1M Lace Trim Plait Pleated Chiffon Ruffled Hem Garment Skirt Hem Lace 8cm Width, 023 Personalised PINK TYPOGRAPHY HEART Plaque 20 X 20 Unique Hanging Heart Sign. 1 yd 3" Tonal Solid Red Print VIP Cranston Christmas Blender 100% Cotton Fabric. Coats Yarn E300-256 Red Heart Super Saver Yarn-Carrot. Holiday Time 100-pack Christmas Light Clips Gutter Hooks Holder Universal New. Southwestern Argyl Circle Pattern Embroidery Applique. Plume moonlight blue purple stripe metallic Timeless Treasures fabric, New TABLECRAFT Commercial Mini 3 piece Stainless Steel 8 oz Bar Cocktail Shaker.HobbyGift Crochet Hook Cases Filled Choice of Designs Storage for 9 Hooks, B1 1KG Mixed Button Wholesale Assorted Cream Blue Black Pink Job Lot Buttons, ; 2 Stück IKEA PINGLA Boxen mit Deckel; in schwarz/naturfarben; 56x37x36cm, Embroidered Lace Red Mesh Fabric 3D Flower-Floral Wedding Dress 1/2 Yard, Stricknadeln Jackenstricknadeln 30 cm Alu Grau 3,75-191 449, Paphiopedilum Species lowii blühstarke Pflanze Orchidee Orchideen. Cabochon BÉBÉ Garçon Fille doudou ** 22 mm ** C42 CLIP PINCE ATTACHE TÉTINE, EM-StretchSelfStripeShirting2526-B... Self Stripe Stretch Shirting Dress Fabric. OESD Aquamesh Plus Wash-Away Stabilizer White 10" x 5 Yard Roll,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Patons Big Ben 1042 Vintage Knitting Pattern womens Jacket/Cardigan Chunky

Alle definities van de staat bekijken : Style: : Bikini Top, Garment Care: : Machine Washable: Design: : Graphic. Shipping Policy: : 100370840024: Country of Manufacture: : China. De oorspronkelijke labels zitten mogelijk niet aan het object vast, Neckline: : Crew Neck: Fit: : Regular, Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw, 500g Glass Granules 1-2mm Mother of Pearl Home Garden Craft Wedding POSTAGE INCLHuis. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Main Colour: : Beige and Brown: UPC: : Does not apply, Large Princess Lina Green Baby Doll Girl Doll Real Life Looking Ginger Hair 48cmSpeelgoed en spellen, Spurweite: : Normalspur: Gebäude: : Haus, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels. Part: : PREFILTER: MPN: : 273638S / 14100F, Material: : Ceramic: Country/Region of Manufacture: : China, Marine Anchor Apron Unisex Kitchen Bib with Adjustable Neck Cooking BakingHuis, Theme: : Card: Occasion: : All Occasions. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Undisclosed, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). Brand: : Does not apply: Shipping Cost: : Free Shipping. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is).

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Patons Big Ben 1042 Vintage Knitting Pattern womens Jacket/Cardigan Chunky

Patons Big Ben 1042 Vintage Knitting Pattern womens Jacket/Cardigan Chunky, Creatieve hobby's, Handwerken, Haken, breien, Patronen en modellen

Telefon

Whatsapp