“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Pcs Crafts Peach Czech Crystal Opaque Glass Faceted Rondelle Beads 4 x 6mm 80

Peach Czech Crystal Opaque Glass Faceted Rondelle Beads 4 x 6mm 80+ Pcs CraftsCrafts, Beads & Jewellery Making, Beads !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : UK Beads , Colour: : Orange: Material: : Crystal , Style: : Faceted: Size: : 6 - 6.9 mm , Purpose: : Jewellery Making: MPN: : HA20850 , Finish: : Glossy: Country/Region of Manufacture: : United Kingdom , Shape: : Rondelle: Custom Bundle: : No , Bead Type: : Crystal & Cut Glass: Bead Sub-Type: : Czech , Modified Item: : No ,

Pcs Crafts Peach Czech Crystal Opaque Glass Faceted Rondelle Beads 4 x 6mm 80
Pcs Crafts Peach Czech Crystal Opaque Glass Faceted Rondelle Beads 4 x 6mm 80
Pcs Crafts Peach Czech Crystal Opaque Glass Faceted Rondelle Beads 4 x 6mm 80

Pcs Crafts Peach Czech Crystal Opaque Glass Faceted Rondelle Beads 4 x 6mm 80

bunt gem 5x10 mm 100 St Blatt Acryl-Strass-Steine / Schmucksteine zum aufkl, Albrecht Durer #101 White. JJ10712/B 10% Off John James Bead Embroidery Ball Point Needles Size 12, Knitting Pattern Baby's Cute Rudolph Xmas Blanket 45 x 70 cm 123, Tibetan Alloy Rabbit Charms Pendants Antique Silver or Bronze Easter Pet Bunny. LARGE BOBBIN WINDER INDUSTRIAL SEWING MACHINE JUKI BROTHER SINGER CONSEW grey, Rocailles Perlen 2mm 11/0 Blau Transparent Kugel 450g Glasperlen Schmuck A28. Moon Fairy Die Sweet Dixie SDD340 Moon Stars Fairy Wings, Furniture Leather Hero Navy Blue 4oz Leather Dye Repair Kit for Couches Shoes, Pro GH3 CL8-PL camera sling bag for Panasonic Lumix GH2 GH1 G5 FZ60 LZ40 LZ30. New High Quality Dusky Rose Pink 50m Cotton Sewing Thread For Hand Or Machine ., Kleiderständer für Handtücher Standhandtuchhalter Handtuchhalter Bambus faltbar, 1 Applikation Magenta Aufnäher Aufbügler Patchwork Bügelbilder Blumen, Bender Head Futurama Inspired Design Anime Decor Wall Art Decal Vinyl Sticker, 6 x 6 Collection Ciao Bella Collateral Rust.Laterne mit Mikro LED Lichterkette Laterne Windlicht Leuchte Beleuchtung, MEXICAN FOOD .. Free Shipping Stickers . Mrs Grossman ...... 2000 ....... Stanniol Lametta goldenes Staniol Lametta Baumschmuck Bleilametta Qualitäts. Moda Fabric Freya Friends Shirley Forget Me Not Per 1/4 Metre, wedding iron on t shirt transfer pink rose gold vinyl i do crew hen party bride, STUNNING ALL OVER HEAVY CREAM ON GOLD SEQUIN. Blue/White Striped AUK DC830-B Caterers Apron. 15.2cm Weiß Niedrigschmelzende Buckram Beidseitig Aufbügeln 4 Größen. Lil Pixies "Tiny Fruit" Apple Girl Set Set of 4-205-5274, Staedtler Lumocolor Permanent Superfine Pen Set 313WP4.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Pcs Crafts Peach Czech Crystal Opaque Glass Faceted Rondelle Beads 4 x 6mm 80

Nieuwe schoenen (zonder enige slijtage) die niet meer in de oorspronkelijke doos zitten, Matière: : Argent 925: Nombre de pièces: : De 1 à 5, Brand: : Swarovski: MPN: : Does Not Apply, Alle definities van de staat bekijken : Geeignet für: : für Jacken, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Aquaman: MERA IN GOWN #250 Vinyl FigureSpeelgoed en spellen. EAN: : Does not apply: Country/Region of Manufacture: : United Kingdom. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, Alle definities van de staat bekijken : EAN: : Does not apply, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw. M Isacco manica corta camerieraKleding en accessoires. Pulsantiera Alzacristalli Range Rover Sport dal 2005 Discovery 3 dal 2004 NUOVAAuto, SCHWARZ FÜR 8470262J005PK 8470262JA0ZXXAuto's. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw. Features: : Elastic Waist: Pattern: : No Pattrem, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). QUERLENKER LENKER AUFHÄNGUNG VORNE LINKS + RECHTS SATZ SET FÜR OPEL CORSA CAuto. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. FERODO DS2500 BRAKE PADS FRONT FOR CIVIC TYPE R FN2 07-11Auto. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Features: : Mildew-Resistant: Country/Region of Manufacture: : United States. Alle definities van de staat bekijken : Type: : Printed.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Pcs Crafts Peach Czech Crystal Opaque Glass Faceted Rondelle Beads 4 x 6mm 80

Pcs Crafts Peach Czech Crystal Opaque Glass Faceted Rondelle Beads 4 x 6mm 80, Creatieve hobby's, Kralen en sieraden, Kralen

Telefon

Whatsapp