“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

13x8mm Pear Brass Prong Settings 1 Loop for Pendants/Charms Qty 12 New 20ss

Qty 12 - New 20ss + 13x8mm Pear Brass Prong Settings 1 Loop for Pendants/CharmsCreatieve hobby's, Kralen en sieraden, Juwelen maken: toebehoren !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Country/Region of Manufacture: : United States , Model: : 1 Loop / Closed Back: Brand: : Unbranded , Type: : Pendant / Charm Setting: UPC: : Does not apply , 。

13x8mm Pear Brass Prong Settings 1 Loop for Pendants//Charms Qty 12 New 20ss
13x8mm Pear Brass Prong Settings 1 Loop for Pendants//Charms Qty 12 New 20ss
13x8mm Pear Brass Prong Settings 1 Loop for Pendants//Charms Qty 12 New 20ss

13x8mm Pear Brass Prong Settings 1 Loop for Pendants/Charms Qty 12 New 20ss

1PC~VALENTINE'S DAY RED HEART~IRON ON APPLIQUE PATCH, Porte assurance New Beetle Volkswagen étui méga vignette Stickers auto rétro, Metallic Embroidery Thread 40 Wt Dark Gold AG-4 5,000Yd Cone Lot of 4 Peacock, jajaplus Bed Sheet Fasteners Holders Grippers Band Adjustable Suspenders 4pcs, 25mm 1" Heart Clear Stickers Domes Gel 3D Resin Epoxy tiles Jewelry Craft Making, Kurt Adler Adirondack Chair and Plate of Smores Ornament Resin, Ebony Black Crystal Rondelle Beaded Rosary Antique Silver Eyepin Chain 8x6mm 2ft. 5 Square Cookie Cutters Food Cooking Baking Biscuit Crinkled & Smooth Edge. BRIGHT WHITE CRINKLE POLYESTER APPAREL DRAPERY FABRIC 55"WIDE SOLD BY THE YARD, Dülle 1/2 gehoben ohne IDEAL 030-50140 Holländer Sandschaufel "Ruhr-Brilliant". 4494 Vintage Butterick SEWING Pattern DONNA RICCO NY MIsses Dress UNCUT OOP SEW.4m of New 14mm Wide Flat Nylon/Polyester Heart Lace Trim White. 1760 x 2mm PINK Rhinestone Diamante Stick On Self Adhesive Strip GEMS Diamonte, FLORA DOUBLE DUVET COVER SET REVERSIBLE TEAL BEDDING FLOWERS, California Baseball 00M3 Nice SAN DIEGO PADRES Patch. 20x18x8cm Light Pink Paper Party Loot Bag Wedding Favour Gift Bags & Tissue. Rope Woolly Hugs Pro Lana 200g Farbe 095 dunkelgrau, SUPER MARIO EDIBLE BIRTHDAY WAFER CARD CAKE SCENE DECORATION uncut. Timeless Treasures C4330 Felicity Mint Quilting Cotton Quilting Fabric By Yard. Bird bath swirly pattern large top,Garden or home concrete stone statue sculptur, 4 CABOCHONS rond verre OEIL DE CHAT 18mm VIOLET FONCE demi-perle DIY bijoux déco,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

13x8mm Pear Brass Prong Settings 1 Loop for Pendants/Charms Qty 12 New 20ss

Modell: : Wmns T-Lite XI: Sohle: : Gummi. newborn hospital beanie: : big bow beanie newborn: Size: : Newborn, Genuine MTD Part SPACER-SHOULDER 738-05082Tuin en terras. Theme/ Shape: : Cats: Bundle Listing: : No, The Bad Wolf Finger Puppet Finger Puppet Toy Childrens Stocking Filler Party BagSpeelgoed en spellen. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : XRAY. Unscented Thick Round White Classic Church Pillar Table Candles Long Burn TimeHuis. Echte ewige XL Rose in Glasglocke "Die Schöne und das Biest" 100%Natur. Non-Domestic Product: : No: Model: : 522 9V, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels. Staat: Nieuw zonder labels : Een gloednieuw. Alle definities van de staat bekijken : EAN: : 4059996959072. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Vorne: Herstellernummer: : nicht zutreffend, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Type: : Slowpitch Softball: Length: : 34in. Country/Region of Manufacture: : United States: MPN: : 1323721, Metal: : Sterling Silver: Jewelry type: : Necklace. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Produktgruppe: : Innenraumbeleuchtung: Fahrzeugmodell: : L200, ORIGINAL BOSCH SCHEIBENWISCHERBLÄTTER +HECKSCHEIBENWISCHER VWAuto, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Alle definities van de staat bekijken : Plant Part: : Petal. Herstellernummer: : 60389: Markenkompatibilität: : Für Sony, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, E RR single card (Please Select card)Verzamelingen.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

13x8mm Pear Brass Prong Settings 1 Loop for Pendants/Charms Qty 12 New 20ss

13x8mm Pear Brass Prong Settings 1 Loop for Pendants/Charms Qty 12 New 20ss, Creatieve hobby's, Kralen en sieraden, Juwelen maken: toebehoren, Overig

Telefon

Whatsapp