“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Set 3 Tagliapasta Zucca Fantasma Gatto Per Biscotti Di Halloween

Set 3 Tagliapasta Zucca Fantasma Gatto Per Biscotti Di HalloweenCasa, arredamento e bricolage, Feste e occasioni speciali, Feste e party !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Marca: : Buby Party , UPC: : Non applicabile: EAN: : 8090896382658 ,

Set 3 Tagliapasta Zucca Fantasma Gatto Per Biscotti Di Halloween
Set 3 Tagliapasta Zucca Fantasma Gatto Per Biscotti Di Halloween
Set 3 Tagliapasta Zucca Fantasma Gatto Per Biscotti Di Halloween
Set 3 Tagliapasta Zucca Fantasma Gatto Per Biscotti Di Halloween

Set 3 Tagliapasta Zucca Fantasma Gatto Per Biscotti Di Halloween

Tazza mug colazione PORTO DI MARE ceramica Bone China, OROLOGIO Ø 30 CM PERSONALIZZABILE IDEA REGALO BOMBONIERA CERIMONIA TAGLIO LASER, ReTwisst `Ribbon Lurex Braun,Gelb,Lila,Blau,Grau,Schwarz,Türkis ` Neu Glitzer. Cialda ROMELU LUKAKU INTER Decorazione Torta Ostia o Zucchero NOME Foglio A4, Porta Oggetti a Sacco Prodotto Ufficiale F.C Juventus Bianco Nero Double Face, Flower Power Love Embroidered Iron On Patch Hippie Peace Daisy Hippy 148-S. LAGOSTINA PADELLINO CUOCIUOVO Antiaderente 10cm 010187040112. Portachiavi Natalizio con Pompon GATTO NERO DI NATALE in peluche 0TQQ. 50" Pro Photo/Video Tripod With Case for Nikon Coolpix S1200pj S100. Ciondolo LAUREA lettere e filosofia PI GRECO con nappina BOMBONIERA. Pile Plaid Coperta 130x160 Tinta unita Morbido e Caldo Stampa CUORE in Rilievo. Striped Duvet Cover Set With Pillowcases Size Single Double King Super Benjamin, Fermapersiane in PVC con tassello a vite Registrabile Nero Masidef. Quadro su Tela con Telaio Paul Gauguin Arearea no vareua ino, The Day You Became Our Daddy with 2 Stars Personalised Fathers Day Sign. 50 PEZZI Scatola pvc trasparente AUTOMATICA 4.5X4.5X22 CM portaconfetti. Prolunga PVC 2 metri Domus line, 6 Science Party Favour Boxes |Science Party|Party Favours|Party Bags, Timer per Uova Termosensibile, Vinilici Adesivo Decorativo Effetto Legno Mobili Muro Vinyl Adhesive Film Roll.Glass Geometric Terrarium Botanical Tabletop Succulent Flower Pots Herb Garden. Cialda ostia per torta MASHA e L'ORSO personalizzata cialde 01 torte cake, Bicchieri Minnie Rosa, Shine 6 Cups Recipe MUFFIN Baking Pan Non Stick Bakeware Tin Tray, Tenda a piastrina cm.125x240 dis.0814 vele. ROCCO BORMIOLI LINE ROSA SET 6 BICCHIERI ACQUA CL 29 BAR CASA CUCINA VETRO. Large Rugs Living Room Carpet Mat Rug Runner Non Slip Modern Bedroom Carpets New. Giorno di San Patrizio Festa Abito fino Lucido Trifoglio Testa Cerchietto. Portachiavi metallo MATITA e COCCINELLA bomboniera Laurea,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Set 3 Tagliapasta Zucca Fantasma Gatto Per Biscotti Di Halloween

Metal: : Sterling Silver: Brand: : XTREMEGEMS, 925 Sterling Silver Kids Paper Cut Out CharmSieraden en horloges, Alle definities van de staat bekijken : Style: : Trunks, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, Material: : Glass: Main Colour: : Clear, Personalised Christmas Tree Decoration Mummy Dad, Fuel Source: : Nitro: MPN: : RCR008, Green Single Hole Cord Stopper Lock Toggle Laces Stop End ⋆ High Quality ⋆ A239Creatieve hobby's. Alle definities van de staat bekijken : Material: : Material: 100% Polyester. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Frequency Response: : 30-20000Hz: Weight: : 11. en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels, VW SHARAN electric window winder regulator - lifter cables & clips / front rightAuto's, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, Peak Power: : 60W: Brand: : PRV Audio, Garment Care: : Machine Washable: Country/Region of Manufacture: : United Kingdom. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Marque: : rosieres, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Alle definities van de staat bekijken : Style: : Christmas.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Set 3 Tagliapasta Zucca Fantasma Gatto Per Biscotti Di Halloween

Set 3 Tagliapasta Zucca Fantasma Gatto Per Biscotti Di Halloween, Casa, arredamento e bricolage, Feste e occasioni speciali, Feste e party, Dolcetti, elementi per cotillon

Telefon

Whatsapp