“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Plagiocephaly Baby Pillow with Two Removable Covers for The Prevention and Cure

Plagiocephaly Baby Pillow with Two Removable Covers for The Prevention and CureBaby, Nursery Bedding, Cot Pillows !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : UPC: : 691038386145 , PartNumber: : KPH_Blue: EAN: : 0691038386145 , Manufacturer: : Koala Babycare: Brand: : Koala Babycare , Label: : Koala Babycare: MPN: : KPH_Blue , Department: : unisex-baby: Binding: : Baby Product , Color: : Blue: Publisher: : Koala Babycare , ISBN: : Not Applicable: ProductGroup: : Baby Product , 。

Plagiocephaly Baby Pillow with Two Removable Covers for The Prevention and Cure
Plagiocephaly Baby Pillow with Two Removable Covers for The Prevention and Cure
Plagiocephaly Baby Pillow with Two Removable Covers for The Prevention and Cure
Plagiocephaly Baby Pillow with Two Removable Covers for The Prevention and Cure
Plagiocephaly Baby Pillow with Two Removable Covers for The Prevention and Cure

Plagiocephaly Baby Pillow with Two Removable Covers for The Prevention and Cure

10 STÜCK KINDERSCHUTZ FÜR STECKDOSEN BABY KINDERSICHERUNG SCHUKO DREHMECHANIK, Digital LCD Thermometer Adult Baby Temperature Fever Compare to Iproven!, SOFT MERCERISED COTTON YARN 500g CONE 3 PLY RED HAND & MACHINE KNITTING WEAVING. 90cm USB Black Cable for Motorola MBP50 MBP50BU Parent's Unit Baby Monitor. new Mam Dummy Clip A Colourful Bears Gorgeous Dummy Strap Pacifier. QUILTER CRAFTS HOBBY "QUILTING" IRON ON EMBROIDERED PATCH, Lapin Doudou et Compagnie Choupidoudou fleur rose pois bleu mouchoir blanc NEUF, Toddler Boys Garanimals Blue & Orange Lightweight Athletic Shoes Size 5, 4 X Adjustable Speedlite Cold Shoe 1/4 Screw to Flash Hot Shoe Mount Adapter. Jelly Beans Nona Toddler Girl's Shoes Black Black PT Flower Size 4-8. Licensed Motorhead baby band vest alternative goth rock punk heavy metal. Apilainen Kissenbezug 45 x 45 cm Dunkelblau F/S 20 Marimekko. Welcome to the World Embroidered Baby Vest Gift Personalised Baby Shower. ysabel mora spanish baby\ toddlers knee high socks, Open and Closed Sign Pet shop or Vets Kitten Cat cute animal Door Sign, NWT Gymboree So Tropical Blossom Striped Tunic Bloomers Baby Girls Outfit Set. NWT Baby GAP Girly Polka Dot Owl Sleep Set Glitter Accents Pajama PJ NEW 4T 5T. Palm Translucent Aqua Assorted Plastic Cutlery Beach Wedding Luau Mermaid. Infant/toddler/baby Mint Green Halter Stones Pageant Glitz Dress G100NB.Willst Du meinen Papa heiraten? Baby T-Shirt Spruch Langarm Heiratsantrag. Batterien mit Flackereffekt Betriebsdauer bis 2 Monate! 3 x LED Grablicht inkl. Hot Pink Teal Gray NWT Old Navy Toddler Girl's Puff Vest 18-24M, GYMBOREE ALL-STAR CHAMP BASEBALL LACE N MVP 2-pr OF BOYS SOCKS 12 24 2 3 NWT. Alu Wokpfanne Holzspatel 3fach Antihaftbeschichtet Wok Pfanne Ø28 cm H: 8cm, Polo Assn Baby Boys S/S Henley Top 2pc Short Set 3/6M 6/9M 12M 18M 24M U.S. NWT Paw Patrol Chase Marshall print L/S fleece blanket sleeper pajamas pjs 4T, Anciennes épingles perle fabrication bijoux fantaisies ref 77 créatif, Britain UK Babygrow Barbadians Bodysuit Half Barbados Half British Flag.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Plagiocephaly Baby Pillow with Two Removable Covers for The Prevention and Cure

onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). Alle definities van de staat bekijken : Marke: : Migros. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Alle definities van de staat bekijken : Brand: : HGL. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, Folded book art "Any 2 initials & love heart 1st first paper wedding anniversaryCreatieve hobby's, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Rapala BX Minnow 7 "Gold Shiner"Sport en vakantie. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). Sterling Silver TINY 9x4mm Blue Turquoise Bear Paw Claw Stud Stud Studs EarringsSieraden en horloges, Marke: : TEKNOROT: Herstellernummer: : 15898272, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Ring Size: : Adjustable: Metal: : Brass. Color: : Dahlia: Size Type: : Regular, Stil: : T-Shirt - Kurzarm: Textilpflege: : Maschinenwäsche. Fitment Badges: : TI: Manufacturer Part Number: : 050401-CIAAA-AAD. Alle definities van de staat bekijken : Hersteller: : MANN-FILTER. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Kaffeevollautomat: Produktart: : Dichtung. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Shape: : Rectangle: MPN: : Does Not Apply, Alle definities van de staat bekijken : Franchise: : minecraft, Mark McGwire Athletics #3 Score 1989 Baseball Card (C380)Sports Memorabilia.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Plagiocephaly Baby Pillow with Two Removable Covers for The Prevention and Cure

Plagiocephaly Baby Pillow with Two Removable Covers for The Prevention and Cure, Baby, Beddengoed voor baby's, Kussens

Telefon

Whatsapp