“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

20 Silver Plated 20x15mmChandelier Earring Connectors Findings

20 Silver Plated 20x15mmChandelier Earring Connectors Findings Creatieve hobby's, Kralen en sieraden, Juwelen maken: toebehoren !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Type: : Findings , Sub-Type: : Connectors/ Joiners: Material: : Silver Plated , Brand: : Unbranded: Colour: : Silver , EAN: : Does not apply ,

20 Silver Plated 20x15mmChandelier Earring Connectors Findings
20 Silver Plated 20x15mmChandelier Earring Connectors Findings

20 Silver Plated 20x15mmChandelier Earring Connectors Findings

1 2 3 METRE METRES SKYE PINK PAW PATROL 1" GROSGRAIN RIBBON 25MM, high detail airbrush stencil mercedes 190e evo FREE UK POST. SEG de Paris Tapestry/Needlepoint Canvas Three Cats Les Trois Chats, 2x Quality Baby Boys T-Shirt Bundle Age 3-6 Months Striped Red & Grey Tops Tees, Mammoth Giant Acrylic yarn 1 KG “ peacock Green”. 10 cat person paw charm quote antique silver craft making jewellery 18mm x 13mm. CONVERSE CHUCK TAYLOR ALL STAR OX LOW OPTICAL WHITE INFANT SHOES 7J256. Edelstahl Perle Adler 8x10mm für Bänder 4,5mm European Beads Großloch Perlen. Mixed Stainless Steel media bearings Shot Tumbling tumbler polishing metal 1kg. VinTaGe IMaGe FaiRieS & FLoWeRs ShaBby WaTerSLiDe DeCALs ~SMaLLeR SiZe~, UNCUT Butterick SEWING Pattern 6850 Jack-o-lantern Pumpkin Halloween Costume SEW. Pack of 15 VELCRO® Brand cable ties straps in Black 12mm X 20CM, Silver Gray Ostrich Fringe Trim Wholesale Feather Halloween Wedding 1 Yard, Printed Patch -Sew On Leonardo da Vinci 1452-1519 MONA LISA 6 inch patch, Card Kit Set Of 4 Stampin Up Healing Hugs Peekaboo Peach Roses “Thank You”. Illustrated Blank Family Tree Charts DOUBLE 5 generations A3 pack of 4 Rolled. Cape Palliser Lighthouse Removable Matte Sticker Sheets Set, Bauernhof Farm funny farm Baumwolle Patchworkstoff 50x110cm NEU.Silhouette Christmas Tree Holiday Any Color Counted Cross Stitch Pattern. Colourful Flower Floral Pattern Print Velour Velvet Upholstery Curtain Fabrics, MY LITTLE PONY PONIES AND NAMES FABRIC CP52702. Schulana Wolina Wool Blend Yarn Grape Wine, Tribal Coloured Plastic Beads for Jewellery Making Pack of 130 Chunky Exotic 3D, Metal Walking Cat for Crafting Craft Projects Cutout Kitty Kat Tail in Air, Sakura Pigma Brush assortment 9 colors New.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

20 Silver Plated 20x15mmChandelier Earring Connectors Findings

Levante Vanessa 15 Denier Visone Medium Soft Matte Look Leg StockingsKleding en accessoires, Jahreszeit: : Herbst Winter Frühling: Ausschnitt: : Rundhals. Kreuz Mittelalter Gürtelschnalle Gothic Ornament Design Belt Buckle *361Kleding en accessoires, Modifizierter Artikel: : Nein: Material: : 80% Baumwolle/20% Polyester, en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Widmann, Nieuwe schoenen (zonder enige slijtage) die niet meer in de oorspronkelijke doos zitten, Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw, borsa borsetta pochette elegante piccola vera pelle stampa animalier 1212Kleding en accessoires, Garment Care: : Machine Washable: Pattern: : No pattern. Size Type: : Regular: Style: : Fashion Sneaker. ISBN: : Not Applicable: MPN: : Not Applicable. Occasion: : Casual: Material: : 60% Cotton 40% Polyester. Ärmelart: : Kurzarm: Stil: : T-Shirt. Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw. en ongedragen object zonder de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak), Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels, Sleeve Type: : Sleeveless: Style: : Bubble Puff Sleeveless Jersey Toga. Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw, en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels. Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw, Brand: : OldJunkyardBoutique: Color: : Green. Metal: : Sterling Silver: Style: : Solitaire, Colore principale: : oro: Marca: : - Senza marca/Generico -, Produktart: : Ein Träger: Handtaschengröße: : Mittel. 000 cats and kittens every year through our network of over 250 volunteer-run branches. en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels eraan vast. Stil: : Boxershorts: Größenkategorie: : Normale Größe.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

20 Silver Plated 20x15mmChandelier Earring Connectors Findings

20 Silver Plated 20x15mmChandelier Earring Connectors Findings, Creatieve hobby's, Kralen en sieraden, Juwelen maken: toebehoren, Oorbellen en -ringen

Telefon

Whatsapp