“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Xcut A4 Embossing Folder Storage Case Wallets with A5 Pockets 5pk

Xcut A4 Embossing Folder Storage Case Wallets (5pk) - with A5 PocketsCreatieve hobby's, Divers materiaal, Opbergsystemen, mappen !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Xcut , Barcode: : 5050870020429: MPN: : XCU 245103 , EAN: : 5050870020429 ,

Xcut A4 Embossing Folder Storage Case Wallets with A5 Pockets 5pk
Xcut A4 Embossing Folder Storage Case Wallets with A5 Pockets 5pk
Xcut A4 Embossing Folder Storage Case Wallets with A5 Pockets 5pk
Xcut A4 Embossing Folder Storage Case Wallets with A5 Pockets 5pk
Xcut A4 Embossing Folder Storage Case Wallets with A5 Pockets 5pk

Xcut A4 Embossing Folder Storage Case Wallets with A5 Pockets 5pk

Creative Grids Machine Quilting Tool Ruler Template Archie CGRQTA3. 7mm 200pcs Antique Brass Bronze Jump Rings Jewelry Findings Open Split Earrings. Peacoat Blue Multiple Sizes Grunge Moda Fabric 100% Cotton. Kleiber 140cm2 Flick and Fertig Self-Adhesive Waterproof Nylon Repair Tape, DENMARK SIDEKICK WORD COUNTRY FLAG IRON-ON PATCH CREST BADGE 1.5 X 4.5 IN.. 3mm Sapphire Cabochon #FGG083. Armreif aus Messing in antik bronzefarben 1 Stück von Vintageparts DIY Schmuck, Craft Sewing-Dressmaking-Trimming LAME BIAS BINDING TAPE 18MM Two Colours-Metres, 2 Small Embroidered Cats Kittens Himalayan Fluffy Iron On Patches-Duo & Trio #1A. WONDERFUL*40*BLACK 3/4.IN*COAT BUTTONS. 15 ANTIQUE SILVER CHRISTMAS TREE CHARMS~11x20mm~Wine glass charms~Cards UK X48. HOLOGRAPHIC SNAKE PRINT FABRIC 3 METRES FOR £5.00 STRETCH SHINY CLEARANCE 57ins , CottageCutz Dies-Stitched Tulip & Daisies 1" To 3.8". SEW ON EMBROIDERED APPLIQUE PATCH 2.5" H. APPALOOSA HORSE HEAD Left IRON ON, 45pc S/S Plated Religious Marriage Wedding Charms 6284. 2 ELC 24V 250W MR16 Halogen Replacement Light Bulb NEW, BY YARD COSTUME ECOSHAG™ SOLID GORILLA MONKEY SHAGGY FAUX FUR FABRIC Purple, Tennessee Rocker Patch State of TN MC Biker Embroidered 4" Iron On FAST SHIP.Edelstahl Toaster Retro Brotröster 2-Scheiben-Toaster apfel-grün NEU OVP*38273. 1PC Sterling Silver Fancy Pinch Bail-Jewelry Supplies. 23.5" X 44" Panel Cats Blocks on White Cat-i-tude 2 Cotton Fabric Panel D382.36, High Quailty Polished Chrome Octagonal Shape Front Door Knocker. #98432 Applikation zum Aufbügeln Miffy mit Teddybär, 50pc Gold Plated Nautical Tropical Fish Charms 4767. Christmas Hearty The Snowman Heart Cotton Fabric Contempo 24"X44" Project Panel,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Xcut A4 Embossing Folder Storage Case Wallets with A5 Pockets 5pk

RICAMBIO RADIOSISTEMI RC S1243 COPPIA COLONNINE CARROZZERIA L, M103g Lego Pirates Castaway / Caveman Minifigure Bare Chest Muscles Outline NEWSpeelgoed en spellen. Produkttyp: : Spielzubehör: Marke: : Schleich. Nieuwe schoenen (zonder enige slijtage) die niet meer in de oorspronkelijke doos zitten. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. en ongedragen object zonder de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak), Fastening: : Butterfly: Metal Purity: : 18k, Brand: : BLEU: Material: : Rayon/Spandex/polyester, Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Icon Stars, 23Ct Full White D-E Color VVS1Sieraden en horloges, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Marca: : YAMASHITA MARIA, Material: : Leather: Bag Length: : 7. Adjustment Type: : Fitted: Country/Region of Manufacture: : Vietnam. Upper Material: : Synthetic: Style: : Fashion Sneakers. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Width: : various: Length/Amount: : Fat Quarters, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Era: : Modern (1970-Now): Team: : Indianapolis Colts. Card Condition: : New: Brand: : POKEMON. 2018 Topps WWE NXT Blue Parallel #/50 Singles U-PICK Complete Your SetVerzamelingen, Grade: : Ungraded: Player: : Josh Sweat. Card Type: : Spell Card: Brand: : Konami.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Xcut A4 Embossing Folder Storage Case Wallets with A5 Pockets 5pk

Xcut A4 Embossing Folder Storage Case Wallets with A5 Pockets 5pk, Creatieve hobby's, Divers materiaal, Opbergsystemen, mappen, Overig

Telefon

Whatsapp