“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

ab37 Aufnäher Bügelbild Applikation Patch Karten Royal Flush Poker 10,0 x 9,5 cm

ab37 Aufnäher Bügelbild Applikation Patch Karten Royal Flush Poker 10,0 x 9,5 cmBastel- & Künstlerbedarf, Textilmalerei & Dekorationen, Bügelbilder !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Abzeichen, Orden & Patch: : Patch & Badge , Saison: : Frühling, Sommer, Herbst, Winter: Accessoireart: : Aufnäher , Material: : Körperstoff = Baumwollmischung , Garn = Polyester: Produktart: : Bügelbilder, Flicken, Patch, Applikation , Weitere Suchwörter: : Aufbügler, Pik, Ass, König, Dame. Bube: Thema: : Glücksspiel/Casino , Zu jeder Sendung erhalten Sie: : Bügelanleitung + Waschanleitung: Marke: : Bestellmich , Farbe: : Weiß, Schwarz: EAN: : 4251535502668 ,

ab37 Aufnäher Bügelbild Applikation Patch Karten Royal Flush Poker 10,0 x 9,5 cm
ab37 Aufnäher Bügelbild Applikation Patch Karten Royal Flush Poker 10,0 x 9,5 cm
ab37 Aufnäher Bügelbild Applikation Patch Karten Royal Flush Poker 10,0 x 9,5 cm
ab37 Aufnäher Bügelbild Applikation Patch Karten Royal Flush Poker 10,0 x 9,5 cm
ab37 Aufnäher Bügelbild Applikation Patch Karten Royal Flush Poker 10,0 x 9,5 cm

ab37 Aufnäher Bügelbild Applikation Patch Karten Royal Flush Poker 10,0 x 9,5 cm

in versch Moosgummi Ton in Ton -Gelb 20cm x 29cm 10 Blatt Gelbtönen. Tommee Tippee Essentials 2 Food Pouch Spoons 4 Mths Bpa Free New, 350 Hotfix SS16 Strasssteine 4mm GOLD AB GLAS Bügelsteine Glitzersteine 63, Baby Bear Pacis Black Printed Kitten Adult Pacifier LittleForBig Bigshield Gen 2. 7 Servietten Kinder Schneemann Winter Weihnachten Serviettentechnik 1/4 Fenster, 100% Cotton Lily's Child Leaves & Chevrons Set of 2 Fitted Crib Sheets, *TILDA* 3D Sticker Set*Sweet Christmas*Santa*Eisbär*Stiefel*...Weihnachten, 1 x Inner Bent Valve Tube Babystyle XTS Prams ** 1st Class Post ** 12". stempel in einer vorlage scrapbooking wandmalerei schichtung schablonen, Boys Top Turtle Roll Neck Winnie Pooh Bear Shirt Disney Baby 6 to 23 Months, LL 140m/50g Lang Yarns Wooladdicts Water 4 Nadelstärke 4,5-5.Top Son Kids Mens T-Shirt Father's Day Present Gift Child Baby Top Dad. Lang Yarns Elena 0018 100g Wolle 8.95 EUR pro 100 g, NWT $27 Baby GAP Girls Indigo Denim Bermuda Shorts 12 18 mo 2T 3T 4T 5T 2 3 4 5, Handgefärbte Merino Sockenwolle 4 fach 100 g FARBZAUBER 1179. Leveret Baby Girls Stars Footed Sleeper Pajama 100% Cotton Size 6M-5Y. Häkelnadel Doppelhäkelnadel Metall 13 cm Größe 4-6 silber 1009. Crochet hat 0-3 months Hand knitted Romany Bling baby girls bootees. Bilderrahmen Massivholzrahmen Fotorahmen Wechselrahmen in verschiedenen Größen. DOUDOU PELUCHE NICOTOY KIABI ROSE je suis une souris comme çà MUSICAL w6 TTBE, 50 Ziernieten Nieten 7x7mm Farbe silber Quadratisch,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

ab37 Aufnäher Bügelbild Applikation Patch Karten Royal Flush Poker 10,0 x 9,5 cm

Alle definities van de staat bekijken : Material: : Surgical Steel. Het object kan tekenen van cosmetische slijtage vertonen, Type: : Coffee Mug: Main Colour: : White. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Manufacturer Part Number: : DAD-16FM: Brand: : Advanta - Fridge Magnets, De oorspronkelijke labels zitten mogelijk niet aan het object vast, Team: : Tottenham Hotspurs: Marke: : Nike, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Suitable For: : Earrings: Subtype: : cards. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Other bulb specifics: : 472: Bulb Type: : Bayonet, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Nike Air Max 90 Mesh GS Junior Kids Boys Trainers Shoes - Black - Size 3 4 5 6Sport en vakantie, Neckline: : Collared: Main Colour: : Browns. en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels eraan vast, Diameter 2: : 215 mm: MPN: : 496855RMP, Alle definities van de staat bekijken : EAN: : 4251103426600. 0: Manufacturer Part Number: : 000311-000318HHCBD-AAB. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Dit object kan een showroommodel zijn of een object dat aan de verkoper geretourneerd is nadat het gebruikt is, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

ab37 Aufnäher Bügelbild Applikation Patch Karten Royal Flush Poker 10,0 x 9,5 cm

ab37 Aufnäher Bügelbild Applikation Patch Karten Royal Flush Poker 10,0 x 9,5 cm, Bastel- & Künstlerbedarf, Textilmalerei & Dekorationen, Bügelbilder

Telefon

Whatsapp