“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Sterile Dermal Punch Tool 1.5mm 14ga

Sterile Dermal Punch Tool 1.5mm 14gaArt, Other Art !. Opmerkingen van verkoper: “New” ,

Sterile Dermal Punch Tool 1.5mm 14ga
Sterile Dermal Punch Tool 1.5mm 14ga
Sterile Dermal Punch Tool 1.5mm 14ga
Sterile Dermal Punch Tool 1.5mm 14ga
Sterile Dermal Punch Tool 1.5mm 14ga

Sterile Dermal Punch Tool 1.5mm 14ga

GRATITUDE Cinnamon Pink Floral 38006 12 JO MORTON Moda QUILT FABRIC Civil War, Elbesee Quilting Hoop for Patchwork 18in 21in. Wooden MDF Aeroplane Craft Shapes Wall Art Embellishments Decoration. Presser Foot Set For Singer 151W1 151W3 Industrial Sewing Machine. YKK Reißverschluss 1Wege weiß teilbar 340cm lang 5mm Spirale. Kaisercraft Decorative Die-instant Photo Frame 2.25"x3". 25 Matte Rosaline AB Crystal Czech Pressed Glass Beads 15x6x5mm Angel Wings, 4 SP Gadgets Small Protective Camera Storage Case Blue for GoPro HD Hero 1 2 3, DP03 Enamel Rabbit Charms Qty 5-29x17x2mm Dark Pink White & Blue Pendants, 21X10x7 cm Schwarz Authentics In Case Kosmetiktasche Slim Microfaser 6030226, 3 White Chalk Markers UK Chalkboard Pens 3mm Glass Menu, Viking Warrior Iron Helmet Fun Window Bumper Vinyl Decal Sticker 12.7CM x 18.7CM.Rose plastic cross mold unbreakable mold great for all casting. LED Decken Lampe dimmbar Schlaf Zimmer Strahler drehbar RGB FERNBEDIENUNG gold. Joel Dewberry SAJD022 Bungalow Swallow Study Chocolate HOME DECOR Fabric By Yard. Peacock feather green tone wreath wall hanging decor mothers day housewarming. Wooden Hearts 5cm x 5cm Pack of 300 Laser Cut Craft Shapes 3mm MDF Wedding Cards. Best Man Proposal CardWill You Be My Best Man CardUsher Proposal, FERMETURE À GLISSIÈRE NON SÉPARABLE 30 CM ECLAIRE ZIP TARIF DÉGRESSIF. Choice Set 2 NEW Spring Flowers Floral Designs Handmade Hanging Kitchen Towels, 10pcs Red Czech Glass Pinched Oval Beads 15x9mm Crafts GB97, 30A 15 ANTIQUE SILVER HIGH HEEL SHOE/WEDDING SLIPPER CHARMS 24X11mm~Birthday UK.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Sterile Dermal Punch Tool 1.5mm 14ga

en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels. Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw, Alle definities van de staat bekijken : Type: : Fabric / Cotton / Quilting / Material, Occasion: : Anniversary: Type: : Gift. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Bead Type: : Crystal & Cut Glass: Country/Region of Manufacture: : United Kingdom, Type: : Favour Bags & Boxes: Country/Region of Manufacture: : United Kingdom, Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Stihl. Alle definities van de staat bekijken : Country/Region of Manufacture: : United Kingdom. Fish Species: : Walleye: Hook Size: : 4, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Brand: : California Waves: Material: : Nylon. Style: : Link Chain Necklace: Metal: : Stainless Steel, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, FANALINO ANTERIORE SUZUKI MARUTI '88-'93 MOD. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Natural Gemstone Wrap Genuine Leather Bangle Bracelet Beads Jewelry Mens Women’sSieraden en horloges. Vauxhall Corsa MK2/C 100w Super White Xenon HID Front Fog Light Bulbs PairAuto, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Alle definities van de staat bekijken : Room: : Living Room. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Type: : Above Ground Pool Parts: MPN: : SPx1091F, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Sterile Dermal Punch Tool 1.5mm 14ga

Sterile Dermal Punch Tool 1.5mm 14ga, Creatieve hobby's, Leerbewerking, Leerbewerkingsgereedschap, Overig

Telefon

Whatsapp