“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

parallelgewickelt,23,9 x 33,7 x 260mm Pyro Papphülsen,cardbord,paper tubes m80

Pyro Papphülsen,cardbord,paper tubes, parallelgewickelt,23,9 x 33,7 x 260mm, m80Creatieve hobby's, Divers materiaal, Papier !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Farbe: : Braun , Innendurchmesser: : 23,9 mm: Marke: : PyroPowders.de , Außendurchmesser: : 33,7 mm: Herstellungsland und -region: : Deutschland , Länge: : 260 mm ,

parallelgewickelt,23,9 x 33,7 x 260mm Pyro Papphülsen,cardbord,paper tubes m80
parallelgewickelt,23,9 x 33,7 x 260mm Pyro Papphülsen,cardbord,paper tubes m80

parallelgewickelt,23,9 x 33,7 x 260mm Pyro Papphülsen,cardbord,paper tubes m80

16 MM KARABINER AUS 925er SILBER 13005. Craft UK Wedding Inspirations 50 Pack DL Linen White Cards Envelopes & Insert. STYLECRAFT SPECIAL ARAN 500 GRAM PACK 5 BALLS BEAUTIFUL COLOURS EMPIRE. Claret Neat Edge Velour Floral Ribbon,Sewing Trim Crafts Christmas Wedding 1Mtr. 1 Hank COUNTRY BLUE Luminous 6mm 1/4" Glass Bugle Seed Beads N2055, Serviettes en papier Fleur de Tournesol Decoupage Paper Napkins Sunflower, 20 Sheets Black Sealing Stickers Handmade Food Packing Labels DIY Crafts. 4x Paper Napkins for Party Little Rabbit Farm Decoupage. DSC-HX50V DSC-HX60 KAMERA TASCHE GRAU für SONY Cybershot DSC-HX50, Osborne Set-It-Yourself Grommet Kit K233-00 3/16" Hole W/ Black Grommets C.S. Gifts For Men Secret Santa Dad Christmas Gift Receipts Tin Bright Side, Spellbinders Santa Die D-Lites Set Christmas Cutting Dies Holiday Card Making. LED 6W-18W Panelleuchte Aufputz Küchenleuchte Strahler Spot Lampe Wandlampe M03. PRISMACOLOR PREMIER PENCILS X4 coboltturquoise peacockblue peacockgreen parrotgr, Christmas Countdown Freestanding Wooden Tree Desk Advent Calendar Xmas Eve Craft, Simplicity 9840 OOP 11½” Fashion Doll Collector Club Fabulous 50s Pattern, Harley Davidson American Flag Small Tin Sign Plaque Home Decor Merchandise Gifts.Disney Christmas # 10-8 x 10 T Shirt Iron On Transfer Mickey Minnie. Spider Web Cookie Cutter 4.5" Halloween Party. addi Click Bamboo Crochet Hook Tips. 3/8" x 7T 359 worm gear replaces 503 91 29-02 Husqvarna 357, 5 hübsche lila-auberginefb Ösen Knöpfe in Edelstein-Optik wie Achat 3924au. Moda Sandy Gervais Whimsical Fall Happy Hollow Cotton Quilt Panel NEW!. Senf Ton` Neu Häkeln,Stricken ReTwisst `T-Shirt/Stoffgarn Medium 90m. Island Blue Mesh Fabric Silver Sparkle Glitter Circle Design 2 Yards 58". RICHLOOM TRENDI BLUE D4170 CARNIVAL FLORAL BLOOMS COTTON FABRIC BY YARD 54"W.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

parallelgewickelt,23,9 x 33,7 x 260mm Pyro Papphülsen,cardbord,paper tubes m80

Fit: : Slim Fit: Material: : Cotton Blend, Color: : Rose Gold: Metal: : Stainless Steel, en ongedragen object zonder de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak). De oorspronkelijke verpakking kan ontbreken of de oorspronkelijke verpakking is geopend of niet meer verzegeld, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Lego Marvel Minifigure - ULTRON SENTRY OFFICER From Set 76029 - NEWSpeelgoed en spellen. Bride & Groom Wedding Gift Coat Hangers From USA Huis, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Item Type: : Pickups, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Staat: Nieuw zonder labels : Een gloednieuw. Verschlüsse: : Schnappverschluss: Feingehalt: : 925er. Sub Type: : Ignition: Cable Core Type: : Wire Core, LED BAR RÜCKLEUCHTEN RÜCKLICHTER FORD FIESTA VI MK7 JA8 FACELIFT LIGHTBAR ROTAuto, Referenznummer(n) OEM: : 21588: Außengewinde [mm]: : M14 x 1. Het object kan tekenen van cosmetische slijtage vertonen. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels. Farbe: : Schwarz: Bundhöhe: : Mittel. SUZUKI GSXR1100K-N 89-92 CLASSIC BLACK BRAIDED CLUTCH LINEAuto's, Alle definities van de staat bekijken : Hersteller: : Mann-Filter. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Pidgeotto Base Set Pokemon Card LPVerzamelingen.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

parallelgewickelt,23,9 x 33,7 x 260mm Pyro Papphülsen,cardbord,paper tubes m80

parallelgewickelt,23,9 x 33,7 x 260mm Pyro Papphülsen,cardbord,paper tubes m80, Creatieve hobby's, Divers materiaal, Papier, Overig

Telefon

Whatsapp