“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Primitive Stencil Quit yer belly achin Country Whining Family Craft Signs Blocks

Primitive Stencil Quit yer belly achin Country Whining Family Craft Signs BlocksCreatieve hobby's, Decoratief schilderen, Zeefdruksjablonen !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Stencils by Joanie , Product: : Stencil: Country of Manufacture: : United States , Craft: : Blocks, Signs: Material: : 7 mil blue mylar , Country/Region of Manufacture: : United States: Main Color: : Blue Mylar , MPN: : WES44: Theme: : primitive , UPC: : Does not apply , 。

Primitive Stencil Quit yer belly achin Country Whining Family Craft Signs Blocks
Primitive Stencil Quit yer belly achin Country Whining Family Craft Signs Blocks
Primitive Stencil Quit yer belly achin Country Whining Family Craft Signs Blocks
Primitive Stencil Quit yer belly achin Country Whining Family Craft Signs Blocks

Primitive Stencil Quit yer belly achin Country Whining Family Craft Signs Blocks

50 Biegeringe extra stark ca 5mm silberfarben, Myrtle Beach Biker Patch L317. Sepia,10"x10",25x25cm,kit or chart Pug Dog Cross Stitch Design, Hessian Fabric floristry rustic art die cut craft garden use upholstery natural. 10 Tibetan Silver Toadstool Mushroom Pendant Charms 3d 15mm, 3x15=45 FABER-CASTELL SUPER POLYMER REFILL LEADS FOR MECHANICAL PENCIL 0.5mm 4H. CHRISTMAS WREATH SEQUIN EMBROIDERED APPLIQUÉ PATCH SEW OR IRON ON FESTIVE #501, Abundance Kensington Studio Quilting Treasures BTY Pumpkin Squash Stripe Autumn. 1 9/16" Clear Magnifying Pendant Cab 10 Round Glass Dome Cabochons 40mm. 6pc Raw Brass Roaring Siberian Tiger Face Finding 5532, Per Metre 30mm Acrylic Herringbone Webbing Blue Green Red Stripe. 50 TIGES CLOUS PLATS POUR MONTAGE 5 cm DORE, VICTORIA Light Blue Check 44168 12 MODA 3 Sisters QUILT FABRIC. Lily 3"x3.5" Griffin symbol sew on badge Embroidered Iron On Appliques Patches. Radial Bristle Discs 3M Yellow 80 Grit 1" Bristle Brush Pack of 6 Discs. Pre Cut One Inch Bottle Cap Images apples Free Shipping, Gurtband 20 mm Dunkelgrün 020 Taschenband verschiedene Längen Top Preis, PUPPY DOG WE ARE ON A MISSION PANEL FABRIC CP65452, Anna Maria Horner Drawing Room Home Dec Plume Green Fabric By The Yd.USB Datenkabel für CANON POWERSHOT S50 S60 S70. Lily Sugar 'n Cream Cotton Mill End Yarn ~ Lt Green Sage~ Worsted weight 1 lb. Nikon AF-S NIKKOR 28-300mm f/3.5-5.6G ED VR Zoom Rubber Replacement Repair Part. SET OF 2 FROGS A SOUTHWEST DESIGN IRON ON APPLIQUES, DELONGHI SPAZZOLA SCOPA ELETTRICA ASPIRAPOLVERE COLOMBINA CORDLESS XLR18 XLR24. MICHAEL MILLER HOODIES GARDEN 3187-SPIC, & Instructions Needle 180 Loops Included! LOOP 'N LOOM KIT Hook, 10 Zippers / Pack 4"-22" YKK Zipper #3 Skirt & Dress Zippers Color Neon YELLOW. RARE BTFQ 18"X22" COCA-COLA POLAR BEAR WITH TREES. CARDIGAN Knitting Pattern 16-28 " CHEST NO 50 BABY CHILDRENS DK JUMPER.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Primitive Stencil Quit yer belly achin Country Whining Family Craft Signs Blocks

Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw. Type: : Engagement Band: Metal Purity: : Titanium. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Designklassiker: : Aktuelles Design: Gewicht: : ca, Country/Region of Manufacture: : Denmark: Ages: : 4+. 3" Long: Vehicle Make: : International. Alle definities van de staat bekijken : Marke: : DT, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw. en ongedragen object zonder de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak), Nieuwe schoenen (zonder enige slijtage) die niet meer in de oorspronkelijke doos zitten, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Verstellbarkeit: : Mechanisch: Angebotspaket: : Nein. Frame Material: : Plastic: Accessory Type: : Sunglasses. Alle definities van de staat bekijken : Marke: : Markenlos. Alle definities van de staat bekijken : Marque de la voiture: : BMW. Dit object kan een showroommodel zijn of een object dat aan de winkel geretourneerd is nadat het gebruikt is. Marke: : DIEDERICHS: Referenznummer(n) OE: : 7H5945059K. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Main Colour: : Grey: Category: : Door Signs/Plaques. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). ☆☆POINSETTIA☆LARGE YANKEE CANDLE JAR 22 OUNCE ☆RARE CHRISTMAS SCENT- WHITE LABELHuis, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Card Capacity: : 200: Closure: : Hinge.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Primitive Stencil Quit yer belly achin Country Whining Family Craft Signs Blocks

Primitive Stencil Quit yer belly achin Country Whining Family Craft Signs Blocks, Creatieve hobby's, Decoratief schilderen, Zeefdruksjablonen

Telefon

Whatsapp