“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

100g ONDAS KATIA Rüschenwolle Netzgarn Schal Rüschengarn Schalwolle RUFFLE YARN

100g ONDAS KATIA Rüschenwolle Netzgarn Schal Rüschengarn Schalwolle RUFFLE YARNCreatieve hobby's, Handwerken, Wol, garen, draad !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Marke: : KATIA , Lauflänge: : ca. 30 m / 100 g: Material: : Effektgarne , Form: : Ball: Angebotspaket: : Nein , Ausländisches Produkt: : Nein: Verpackungseinheit: : Einzeln , Hersteller: : Fil KATIA S. A.: Produktart: : Farbverlaufswolle , Gewicht: : 100g: Materialverbrauch: : 1 Knäuel á 100g = 1 Schal , Modifizierter Artikel: : Nein: Materialkennzeichnung: : 100% Polyacryl , Herstellungsland und -region: : Spanien , 。

100g ONDAS KATIA Rüschenwolle Netzgarn Schal Rüschengarn Schalwolle RUFFLE YARN
100g ONDAS KATIA Rüschenwolle Netzgarn Schal Rüschengarn Schalwolle RUFFLE YARN
100g ONDAS KATIA Rüschenwolle Netzgarn Schal Rüschengarn Schalwolle RUFFLE YARN
100g ONDAS KATIA Rüschenwolle Netzgarn Schal Rüschengarn Schalwolle RUFFLE YARN

100g ONDAS KATIA Rüschenwolle Netzgarn Schal Rüschengarn Schalwolle RUFFLE YARN

Christmas Stencil 109, Easy Garter Stitch Baby Jacket Bonnet Bootees Premature 12-16" DK To Knit, Ø 5 mm Schmuck herstellen armband Edelstahl Magnetverschluss matt golden, 3pcs 18x25mm Charm Silver Oval Pin Brooch Base Setting Cabochon Pendant Trays. 20 x Acrylic Round 12mm Colorized Marble Effect Beads, Tropical Fabric By The Yard TheFabricEdge Pineapple Fabric Flamingo Fabric, 10 x 80m Gutermann Quilting Sewing Thread Pack Sew All. Sweet and Strong Red Rose with Axes Biker Novelty Cosplay Iron On Patch. HERMANN VENTILATORE RG128/1300 220V 035004874 CALDAIA MASTER CONDENSING 26 32, Fleur de Lis Red Puffy Bubble Dome Scrapbooking Crafting Stickers. Fabric Horses Real Mustang Sunset Full on Dark Navy Cotton 1/4 Yard, Copperama Angel Playing Horn Flute Wall Plaque 3-D Copper Art. SHORT PLUSH Care Bear Faux Fur Fabric YELLOW. MOSS GREEN 2 Yards; Costumes/Hats/Craft/Bridal/Party 2 Ply OSTRICH FEATHER BOA, BLOOMIE'S Sequin Taxi Cab NEW YORK CITY Christmas Ornament VINTAGE, D07232 Mini Needlepoint Kit Dimensions Butterfly on Zinnia, SC3792 12 Flower Connector Charms Antique Silver Tone, KIT OUTILS ACCESSOIRES REPARATION D'HORLOGERIE MONTRE HORLOGE AVEC TROUSSE. 50 cm #SS31 ca 3,2-3,4mm Kristall / Gold Strassband in Metallfassung. Prym Aufhänger für Taschengriffe 4 Stück Stegbreite 18mm altmessing 615132.Bad Hochschrank Holz Badschrank weiß Badregal Badezimmerschrank Holzschrank MDF, Reflective 3/8 in wide grosgrain ribbon sold by the yard, Donut Tags Jolee's Boutique Embellishments, Rote Beete *Tonda di Chioggia* 10g *Zartes Gemüse *Rote Bete Samen 500+ Samen, Lewis & Irene Harbour Side 100% Cotton Fabrics Just £10 per metre!, 2 yd print fabric good weight 4 way spandex lycra MADE USA J4223, Reminisce "Java Love" 12x12 Double-Sided Paper, 6mm Grosgrain Ribbon Bundle /Pack-10 pieces x 1 metre length, Country Cabin II 1031 Machine Embroidery Designs.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

100g ONDAS KATIA Rüschenwolle Netzgarn Schal Rüschengarn Schalwolle RUFFLE YARN

De oorspronkelijke labels zitten mogelijk niet aan het object vast. Glasplattendichtung Glasbodendichtung Funkenschutzplattendichtung 4. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Ricci Argentieri, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). Material: : Samt: EAN: : 4250803508616, Animals: : Ducks Geese Waterfowl: Country/Region of Manufacture: : China. Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw, Suitable for: : Women: Gender: : Women. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Alle definities van de staat bekijken : Herstellernummer: : nicht zutreffend. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, NATURAL BROWN & TAN SHAPED HEART COCO WOOD PENDANT on 18" BROWN SUEDE NECKLACESieraden en horloges, Alle definities van de staat bekijken : Brand: : MxMegastore, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, LINED METAL BASKET SET`SET OF 4 METAL BASKET STORAGE ORAGNIZER INDOOR HOME DECORHuis. Alle definities van de staat bekijken : Produktart: : Rolle. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : EK Success Sticko. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

100g ONDAS KATIA Rüschenwolle Netzgarn Schal Rüschengarn Schalwolle RUFFLE YARN

100g ONDAS KATIA Rüschenwolle Netzgarn Schal Rüschengarn Schalwolle RUFFLE YARN, Creatieve hobby's, Handwerken, Wol, garen, draad

Telefon

Whatsapp