“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

NEW Loops & Threads Madrid yarn~FOREST~Color Gradient 350 yds RARE HTF

NEW Loops & Threads Madrid yarn~FOREST~Color Gradient 350 yds RARE HTFCreatieve hobby's, Handwerken, Wol, garen, draad !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Loops & Threads , Unit of Sale: : Unit: Shape: : Skein , Weight: : 5 - Bulky/Craft: Non-Domestic Product: : No , Type: : Color Gradient: Suitable For: : Accessories - Bags/Purses, Accessories - Gloves/Mittens, Accessories - Hats, Apparel/Textil, Baby/Toddler, Bedding, Blankets/Throws, Crafts, Crochet , Country/Region of Manufacture: : Turkey: Custom Bundle: : No , Fiber Content: : Acrylic: Modified Item: : No , Color: : Forest: Model: : Madrid , 。

NEW Loops /& Threads Madrid yarn~FOREST~Color Gradient 350 yds RARE HTF
NEW Loops /& Threads Madrid yarn~FOREST~Color Gradient 350 yds RARE HTF
NEW Loops /& Threads Madrid yarn~FOREST~Color Gradient 350 yds RARE HTF
NEW Loops /& Threads Madrid yarn~FOREST~Color Gradient 350 yds RARE HTF

NEW Loops & Threads Madrid yarn~FOREST~Color Gradient 350 yds RARE HTF

Stoff Meterware schwarz weiß Buchstaben A bis Z pflegeleicht ABC Alphabet Neu. I Love Baseball Heart Iron on Rhinestone Transfer Hot Fix Bling Sports Mom, 10 Patentknöpfe Weiss, 60x36mm drapeau GUADELOUPE 100x6mm 6 Stickers autocollant Vinyl 3ex + 3ex. Love Heart Embroidery Sequin Leopard Patch Clothes Applique Sewing DIY. Genuine Shark NV22L Foam/Felt 4 Piece Filter Kit #XF22, Haobase Black Bonded Nylon Sewing Thread 1500 Yard Size T70 #69, Quality Prong & Bezel Pusher Tighten Prongs & Press Bezel When Setting Stones. 10x MR16 20W Halogen Bulbs Low Voltage Lamp Spot Light Bulb 2 Pin Dimmable UK. 1"-12" 14 KT WHITE GOLD PLATED 4MM NECKLACE EXTENDER WITH SPRING RING CLASP. 50g ball Ivory Cream 'Craie' acrylic 2 ply boucle loop yarn knitting wool 2/20nm. Gastgeschenk Engelanhänger Herz Box Lasercut Strass Hochzeit Taufe Kommunion. Sulky Tender Touch Stabilizer 8" x 9yd roll white. 1" Various Colors New Glitter Pom Poms 1 Bag Free Shipping!, FRENCH GENUINE WOODEN WINE BOX MAGAZINE MENU HOLDER NEWSPAPER HOLDER, tissu jersey viscose elsthanne col hot pink fushia 100x140 cm. 15cm de ancho cada 50cm Negro Mezcla De Algodón Cinta de encaje elástico aprox. TTSunSun 8000l/h50W Adjustable Height Flow SuperECO Fountain Pond pump CTP-8003. Dosing Capule Set 40 pack for Volcano Crafty Mighty Plenty by Storz Bickel, PERSONALISED PREGNANCY JOURNAL WOODEN SCRAPBOOK/PHOTO BOOK /MEMORIES.MEDIUM 1000 PCS WHITE WOVEN CLOTHING LABEL SIZE TAGS M. 8 yards Grey Multi-Color Fringe Trim 1-1/4" Rayon Sewing Craft Fabric, Applikation zum Aufbügeln Bügelbild 8-707 Hund mit Knochen. Personalised Glass Tankard Birthday Gift 18th 21st 30th 40th 50th 60th 70th, Acrylic Round Beads 8mm Dark Red 90 Pcs Art Hobby DIY Jewellery Making Crafts, Slide On End Clasp Tubes Slider End Caps 20mm Jewellery Findings Silver Tone. " Frankie Goes To Hollywood " Kultig Album Retro Plakat 1.A1 A2 A3 A4 Größen. MILITARY BLUE 100 rug hooking wool strips #8 cut, PLAYRIGHT 10 COLORED MARKERS NON-TOXIC NEW IN BOX,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

NEW Loops & Threads Madrid yarn~FOREST~Color Gradient 350 yds RARE HTF

kilofly 12pc Girls Elastic Hawaiian Dancer Grass Hula Skirts Luau Party FavorsKleding en accessoires. Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw, Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw. Nieuwe schoenen (zonder enige slijtage) die niet meer in de oorspronkelijke doos zitten. Solid Blue Alaska Beauty Soft Invernal Blanket Detail by VianneyHuis. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Model: : Striped Marlin: Theme: : Sea Life. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Lego ® Lot x2 Plaques Angle Rond 4x4 Plate Round Corner Choose Color 30565Speelgoed en spellen, Model Theme: : Trains: Piece Count: : 95, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, Crystal Palace Yarns Little Flowers #8127 "Mai Tai" Metallic Mini Flag YarnCreatieve hobby's, Alle definities van de staat bekijken : Marke: : vhbw. Design Wand Lampe Wohn Zimmer Beleuchtung chrom Dielen Strahler Leuchte rundHuis. Alle definities van de staat bekijken : Rahmenmaterial: : Kunststoff, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Nieuwe schoenen (zonder enige slijtage) die niet meer in de oorspronkelijke doos zitten. Damen Loafers Zierperlen Slippers Wildleder-Optik Slip Ons 821077 SchuheKleding en accessoires.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

NEW Loops & Threads Madrid yarn~FOREST~Color Gradient 350 yds RARE HTF

NEW Loops & Threads Madrid yarn~FOREST~Color Gradient 350 yds RARE HTF, Creatieve hobby's, Handwerken, Wol, garen, draad

Telefon

Whatsapp