“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

EXKLUSIVE BERGKRISTALL QUARZ PERLEN MATT WÜRFEL RONDELLE KRASCH/622

EXKLUSIVE BERGKRISTALL QUARZ PERLEN MATT WÜRFEL RONDELLE KRASCH/622Creatieve hobby's, Kralen en sieraden, Kralen !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Marke: : Markenlos , Herstellungsland und -region: : Unbekannt: Material: : Bergkristall , Art: : Perlen, Kugel, Würfel: Herstellernummer: : nicht zutreffend , Durchmesser: : In Auswahlmenü: Behandlung: : Geschliffen , 。

EXKLUSIVE BERGKRISTALL QUARZ  PERLEN  MATT WÜRFEL RONDELLE KRASCH//622
EXKLUSIVE BERGKRISTALL QUARZ  PERLEN  MATT WÜRFEL RONDELLE KRASCH//622

EXKLUSIVE BERGKRISTALL QUARZ PERLEN MATT WÜRFEL RONDELLE KRASCH/622

100M Premium Natural Twisted Jute Twine String Rope Toys Craft Making Garden 2mm. Celebrating Couple Romantic Embellishments Toppers Card Making Craft Crafting x6, #2817 Gold Star Taurus Zodiac Sign Embroidery Iron On Applique Patch, Miniature Light Bulb ornaments Christmas 5 colors 3 sizes new. Pressed Czech Glass ~ Flower Beads ~ Green. Kleine Wolke Flash Türkis Seifenspender Spender Steinzeug Markenprodukt, Amy Designs Cutting Dies Swirl Border Sounds Of Music SALE Label Circle, PZ 50 SACCHI PER IMMONDIZIA SUPER RESISTENTI CM80 X CM120 SPAZZATURA SACCO NERO, Koh-I-Noor Hard Wax Artist Pastels Gioconda 12 Greys Browns Smooth Pastel Stick, 2 Stk Kühlschrankthermometer Kunststoff Analog Klebepad Klebethermometer Set, New Look Ladies Easy Sewing Pattern 6352 Dresses in 4 Varia... Free UK P&P. Sonnenblume 'Choco Sun' Samen 8290 30 cm für Topf & Kübel Helianthus annuus, OOP 18"X22" BTFQ REL CP49160 2013 DISNEYS "MICKEY & FRIENDS SHORTS", 500 Perlen perlmutt weiß Hochzeit Sonderposten 10mm Perle Deko. RARE PASSAP KNITTING MACHINE DUOMATIC 80 DM80 E6000 PARTS SET OF TABLE CLAMPS.CANON EOS 9000D & EOS 77D & EOS 800D LCD TFT PANEL LCD UNIT LCD SCREEN, VELCRO Hook & loop ONE-WRAP double sided Strapping black 30mm diffence lengths, 3x 200W R7s Halogen Linear Tungsten Security Flood Light Bulbs J118 118mm, Bricks Brick Wall Pavement Landscape Rust Red Cotton Fabric Print BTY D787.64, SCOTLAND SCOTTISH ALBA FLAG Metal Sign Gift Print Poster Plaque, 0.8mm to 12.5mm *Top Quality Balsa wood sheet Various thickness 150mm x 75mm. Kids Watering Can Small Kit Gardening Children Fork Trowel Rake And Gloves, 3 Crosses 2.25" W x 2.5" T Iron/Sew On Decorative Patch, Your choice of S M L XL V 12 Wood Candle Wicks for use with Soy Wax WICKS, 10 x Schmuck Verbinder Ring Silber 20mm,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

EXKLUSIVE BERGKRISTALL QUARZ PERLEN MATT WÜRFEL RONDELLE KRASCH/622

Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, vidaXL Zonnecollector Zwembad Verwarming Zonne Collector ZwembadverwarmingTuin en terras. Staat:: Tweedehands: Een object dat al eerder is gebruikt. Theme: : Words: Game: : Bananagrams Big Letters, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. 60 LEDS Solar Bewegungsmelder PIR-Sensor Solarleuchte Fluter Strahler leucher DETuin en terras, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw. Brand: : Aftermarket: Part Manufacturer: : Aftermarket, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : MPN: : B9EG. Farbe: : schwarz: Herstellernummer: : 122A000SW, Dit object kan een showroommodel zijn of een object dat aan de verkoper geretourneerd is nadat het gebruikt is, Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Think Out Loud Apparel, Chiusura: : Cerniera: Stile: : Borse da spalla, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, Part Manufacturer: : Moog: Brand: : Moog. Staat: Tweedehands : Een object dat al eerder is gebruikt. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Alle definities van de staat bekijken : Material: : Material: 100% Brushed Cotton, Main Colour: : Pink: Gender: : For Boys & Girls. Vento Divino EROE Mascherato ☻ Super Rara ☻ SDHS IT043 ☻ YUGIOH ANDYCARDSVerzamelingen.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

EXKLUSIVE BERGKRISTALL QUARZ PERLEN MATT WÜRFEL RONDELLE KRASCH/622

EXKLUSIVE BERGKRISTALL QUARZ PERLEN MATT WÜRFEL RONDELLE KRASCH/622, Creatieve hobby's, Kralen en sieraden, Kralen

Telefon

Whatsapp