“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

853 YKK Reißverschluss Nahtverdeckt 60cm bordeauxviolett

YKK Reißverschluss Nahtverdeckt 60cm bordeauxviolett - 853Creatieve hobby's, Naaien, Ritsen, clips !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Marke: : YKK Industrie , EAN: : Nicht zutreffend ,

853 YKK Reißverschluss Nahtverdeckt 60cm bordeauxviolett
853 YKK Reißverschluss Nahtverdeckt 60cm bordeauxviolett

853 YKK Reißverschluss Nahtverdeckt 60cm bordeauxviolett

6pcs-gold tone sheep charm-enamel sheep Charm-you pick the color. Broken Bone Club Iron-on Embroidered Clothing Patch Skeleton Skull Biker Jacket, 13" BLACK VENICE VENISE LACE FLOWER FABRIC TRIM. Griff Türgriff Hebelgriff Stange Edelstahl Kühlschrank Liebherr 7438432. P Kaufmann Line Drawing Stone black White Upholstery drapery Fabric By the yard, RGB LED Hänge Decken Leuchte Wohnraum Lampe Glas Kugel Strahler FERNBEDIENUNG, 6.5mm bn SIMPLICITY BOYE ERGONOMIC ALUMINIUM CROCHET HOOK HANDLE FITS 2.25mm. Disney The Little Mermaid Microfiber Twin XL Green Sheet Set Part Of Your World. 1952 Vintage VOGUE Sewing Pattern B34 DRESS E1242, Schmutzwasserpumpe 550 W 10,5m³h Tauchpumpe Gartenpumpe Edelstahl GHT550SWE, Hotfix Bügelbilder Strass Engel Engelchen mit Flügel kompl 110701 Karostonebox.30 Pcs TURKEY PLUMAGE Feathers 2-5" TURQUOISE; Crafts. Birds Tree Decoration Kids Bedroom Reusable Craft Stencil A5 A4 A3 075. 180 5 inch squares all novelty prints no repeats ON SALE $12.00. Peruvian Ceramic Brown Scorpion Bead Single OR Lot of 5 Animal DIY Charm. Bisexual Flag Magnet Refrigerator Magnet, MDF Wooden Dr Who laser cut out shapes painting decoration craft making, 100 White Napkin Tissue Party Tableware Classic Wedding Embossed Serviettes 1Ply, Authentic Rainbow Loom Refill-600 bands & 24 c-clips Neon Green Bands, Eddingtons Magnetic Retro Style Kitchen Timer Red Timer 55min Countdown, 10 schwarze Rosen 10 mm Resin,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

853 YKK Reißverschluss Nahtverdeckt 60cm bordeauxviolett

Staat:: Nieuw zonder labels: Een gloednieuw, Opmerkingen van verkoper: “Wiederverpackter Artikel oder Artikel mit leichten Verpackungsschäden. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Model: : SKYLINE GTR R35: Vehicle Make: : Nissan, Character Family: : The Simpsons: Character: : Homer Simpson. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, 5" x 4" iron on patch (5291Creatieve hobby's, MPN: : Does Not Apply: Theme: : School, Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Grosby, Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Mitsubishi (Genuine OE), ZEF1201 ZK1315 0 986 357 181 0986357181 600/428, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, Bundle Listing: : No: Colour: : Purple. Material: : fimo polymer clay: Style: : Stud, Victoria's Secret - Bombshell Adds 2 Cups Push-Up Bra - NEW STYLES/COLORS. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Type: : Wall Sticker: Features: : 3D, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Color: : Lavender: Material: : Satin Tulips. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). Staat:: Tweedehands: Een object dat al eerder is gebruikt. Topps Match Attax ACTION 18/19 - 449 - Takuma Asano - NewcomerSammeln & Seltenes.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

853 YKK Reißverschluss Nahtverdeckt 60cm bordeauxviolett

853 YKK Reißverschluss Nahtverdeckt 60cm bordeauxviolett, Creatieve hobby's, Naaien, Ritsen, clips, Ritssluitingen

Telefon

Whatsapp