“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Reispapier-Motiv Strohseide-Decoupage-Serviettentechnik-Vintage-Shabby-R1440

Reispapier-Motiv Strohseide-Decoupage-Serviettentechnik-Vintage-Shabby-R1440Bastel- & Künstlerbedarf, Bastelmaterialien, Bastelpapier !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Marke: : ITD , Herstellungsland und -region: : Polen: Produktart: : Reispapier-Motiv Strohseide , Angebotspaket: : Nein: Modifizierter Artikel: : Nein ,

Reispapier-Motiv Strohseide-Decoupage-Serviettentechnik-Vintage-Shabby-R1440
Reispapier-Motiv Strohseide-Decoupage-Serviettentechnik-Vintage-Shabby-R1440
Reispapier-Motiv Strohseide-Decoupage-Serviettentechnik-Vintage-Shabby-R1440
Reispapier-Motiv Strohseide-Decoupage-Serviettentechnik-Vintage-Shabby-R1440
Reispapier-Motiv Strohseide-Decoupage-Serviettentechnik-Vintage-Shabby-R1440

Reispapier-Motiv Strohseide-Decoupage-Serviettentechnik-Vintage-Shabby-R1440

20-50mm Antique D Ring Bag Ring Buckles Leather Hand Bag Backpack Craft UK. Fabri-Quilt Elephant Growth Chart Oxford Cotton Fabric-Free Ship Mystic Forest, Per Metre 50mm Moss Velvet. 10 Ringrohlinge für 12mm Cabochons Ringe Rohlinge verstellbar Farbe silber #S522. Marianne Design Stanz und Prägeschablone Creatable Babyflasche, Battery Quartz DIY With Hands SHORT Shaft Clock Kit FREE SHIPPING 982, Spinrite Wonderart Latch Hook Kit 12"X12"-Unicorn, 3D Decoupage Peel Off Stickers Ornaments per pack of 3 JT2.2710-M. Vogue Pattern #2776 Tree Skirt,Wreath,Stocking,Ornaments,Pillow,Santa,Angel etc. Metal Safety Craft Cutting Ruler Aluminium Picture Mount Cutter Rule 50CM 500MM. TRANSFORMERS AUTOBOT RED/WHITE/BLUE FACE 3" Embroidered PATCH. Beautiful Pack Gold Gem Butterflies for cards and craft, Pink Self-Healing Double Sided Quilting Cutting Mat 24" x 36" Bundle. PQ1500 High Shank Roller Foot fits Brother PQ1300 PQ1500S Babylock BLQP, Loyal Loveable Labs Paw Prints Dog Paws Blue Cotton Fabric Fat Quarter.MODA Fabric ~ BOBBINS & BITS ~ by Pat Sloan by 1/2 yd Fresh Linen 43022 11, 50 Czech Black White Round Pressed Loose Jewelry Making Craft Glass Beads 6mm, BRAND NEW Canon EF-S 55-250mm f/4-5.6 IS STM Lens 8546B002 Digital SLR Camera, Designer Geometric Triangle Pattern Purple White Grey Interior Upholstery Fabric. NEW 3.5oz BERNAT ROVING BABY YARN 1 SKEIN 3.5oz 100g QUARTZ PINK, OEM Frigidaire Westinghouse Crosley Washer Dryer Control Knob 131873404. 200 Mixed Color Flatback Acrylic Rhinestone Assorted Shape No Hole,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Reispapier-Motiv Strohseide-Decoupage-Serviettentechnik-Vintage-Shabby-R1440

Alle definities van de staat bekijken : UPC: : 0190274628519. Size Type: : Regular: Brand: : Cypress Links, Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw. Alle definities van de staat bekijken : Style: : Ribbed pullover, Alle definities van de staat bekijken : Marke: : Yakuza Premium, 925 x1 Fairy Cakes charms DKC53036Sieraden en horloges, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Type: : Pilsner Glass. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Alle definities van de staat bekijken : Energieeffizienzklasse: : A+. PP0016 Vintage Mexican Food Sign Plate Beach Bar Pub Cafe Restaurant Decor GiftHuis. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Alle definities van de staat bekijken : Type: : Individual Flower. Revell EASY-CLICK Disney Pixar Cars Lightning McQueen (Level 2) Scale 1:24 07813Speelgoed en spellen. Prototype Guide to Bridges & Culverts Vol 1 400+ PHOTOSSpeelgoed en spellen. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Zwilling / kostenlose Gravur Namen children`s cutleryHuis, Alle definities van de staat bekijken : Type: : Male.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Reispapier-Motiv Strohseide-Decoupage-Serviettentechnik-Vintage-Shabby-R1440

Reispapier-Motiv Strohseide-Decoupage-Serviettentechnik-Vintage-Shabby-R1440, Creatieve hobby's, Divers materiaal, Papier, Overig

Telefon

Whatsapp