“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

100 2mm 3mm 4mm Stick On Diamante Pearl Rhinestones Self Adhesive Crystals Gems

100 2mm 3mm 4mm Stick On Diamante Pearl Rhinestones Self Adhesive Crystals Gems Creatieve hobby's, Divers materiaal, Diverse knutselartikelen !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Product Type: : Embellishments , 。

100 2mm 3mm 4mm Stick On Diamante Pearl Rhinestones Self Adhesive Crystals Gems
100 2mm 3mm 4mm Stick On Diamante Pearl Rhinestones Self Adhesive Crystals Gems
100 2mm 3mm 4mm Stick On Diamante Pearl Rhinestones Self Adhesive Crystals Gems
100 2mm 3mm 4mm Stick On Diamante Pearl Rhinestones Self Adhesive Crystals Gems

100 2mm 3mm 4mm Stick On Diamante Pearl Rhinestones Self Adhesive Crystals Gems

CONKER PREMIUM PULL-UP LEATHER SEMI FIRM FEEL VARIOUS SIZES 1.5-1.7MM THICK. 54" Wide Iridescent Salmon Pink Dupioni 100% Silk Fabric S-268 By The Yard. Vervaco 3 Stück Weihnachtskarte Stickset Kreuzstich KKPN0146572, Waxed Cotton Cord Thread 1mm Tan for bead stringing bracelet necklace making, ::::::::::MOMMY OF THE BIRTHDAY GIRL SHIRT IRON ON TRANSFER DISNEY MINNIE MOUSE, NEW A 8 10 12 14 16 18 Sewing Pattern 6229 Misses Dresses Dress Sewi BEST SELLE. 200g 4 x 50g Balls Leonie Scarf Knitting Yarn Blues and Greys, Dress it up buttons **Beary Merry Christmas** great for cards and crafts. Athletic Jersey White w/ Royal Blue Pinstripe Baseball Uniform Fabric D330.52, New 50 x Anchor Crochet Cotton Thread Balls Assorted Colours Sewing Embroidery, Tulpe 77mm Gegenlichtblende Sonnenblende Streulichtblende Universal 77 mm, Travel Souvenir 216-W State Of Minnesota Flag Embroidered Iron On Patch. JOOP Kuscheldecke Wohndecke Cornflower Double Shiny Black 150x200cm 731234, 2 stück bögen Sticker bogen Einladung GOLD Schrift 404 BLÜMCHEN. Personalized VIP bar lighted sign VIP Lounge neon led display, Prym 2m Elastic-Band extra weich 10mm weiss Hosengummi Schlauch-Elastic 957 070.LARGE MUPPETS GONZO BIRTHDAY POSTER BANNER PERSONALISED ANY COLOUR NAME TEXT, White Metre 90cm Vlieseline / Vilene Stitch N Tear Embroidery Stabilizer, A BON VOYAGE GIFT Emigrating/Leaving/Moving Away cards, Cross Locking Stainless Steel Soldering Tweezer with Fiber Handle 6 1/2". Poncho de bain MINNIE 100% Coton sortie de bain 60 X 120, Crypton® Lebatex Pure Water Modern Contemporary Geometric Upholstery Fabric, 100 PERLENKAPPEN METALLKAPPEN SILBER KAPPEN 8mm ENDTEILE BASTELN M463, Universal thin metal die cut tool emboss Paris France Eiffel Tower love wedding. Spinrite 161200-521 Blanket Yarn-Harvest 3Pk.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

100 2mm 3mm 4mm Stick On Diamante Pearl Rhinestones Self Adhesive Crystals Gems

en ongedragen object zonder de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak). Alle definities van de staat bekijken : Type: : Chain. Porte-clés chouette bleue message "La plus chouette Maîtresse" cadeau maîtresseKleding en accessoires. Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). MPN: : Does Not Apply: Set Size: : 1, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Fuel Source: : Nitro: MPN: : NVR08677/10. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Alle definities van de staat bekijken : Produktnummer: : AF6144, Number of Wheels: : 2: Material: : Faux Leather. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Febi Riemenspanner für Keilrippenriemen BMW 3er 5er 6er 7er X3 X5Auto. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Alle definities van de staat bekijken : Size: : One Size. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Material: : EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk): Marke: : GATES. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, Spannung: : 12 V: EAN: : 4028977408762. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Colour: : Cool White: Brand: : FANSIR, Fantasia: : carbonio: Materiale: : Acrilico. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is).

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

100 2mm 3mm 4mm Stick On Diamante Pearl Rhinestones Self Adhesive Crystals Gems

100 2mm 3mm 4mm Stick On Diamante Pearl Rhinestones Self Adhesive Crystals Gems, Creatieve hobby's, Divers materiaal, Diverse knutselartikelen, Rijnsteen

Telefon

Whatsapp