“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

1 Metre Harry Potter Printed Grosgrain Ribbon,22mm,hair,cake,craft,gift Wrap.

1 Metre Harry Potter Printed Grosgrain Ribbon,22mm,hair,cake,craft,gift Wrap.Crafts, Multi-Purpose Craft Supplies, Crafting Pieces !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Design: : Printed , Type: : Grosgrain: Ribbon Type: : Grosgrain , Width: : 1" ,

1 Metre Harry Potter Printed Grosgrain Ribbon,22mm,hair,cake,craft,gift Wrap.
1 Metre Harry Potter Printed Grosgrain Ribbon,22mm,hair,cake,craft,gift Wrap.
1 Metre Harry Potter Printed Grosgrain Ribbon,22mm,hair,cake,craft,gift Wrap.
1 Metre Harry Potter Printed Grosgrain Ribbon,22mm,hair,cake,craft,gift Wrap.
1 Metre Harry Potter Printed Grosgrain Ribbon,22mm,hair,cake,craft,gift Wrap.

1 Metre Harry Potter Printed Grosgrain Ribbon,22mm,hair,cake,craft,gift Wrap.

SMOCKED HEADBAND & BAG 60's Kate Marchbanks VTG MO 5009 Fabric Sewing Pattern. Christmas Fabric Black & White Chalkboard Snowflake Timeless Treasures YARD. 500 halves no synthetics or champagne Wine Cork halves. BOBBINS Metal Juki DDL-227 DDL-5530 DDL-5550 DDL-8500 DDL-8500-7 20,50,100 ct. Star Wars Galactic Empire Tie Fighter Glow in the Dark Cotton Fabric. SIRDAR/HAYFIELD 7955 BONUS SUPER CHUNKY BAGS ORIGINAL KNITTING PATTERN 3 STYLES, Walking Foot YAMATA FY5318 JUKI DU1181 PIPING CORD Artisan Chandler Consew 205RB. New Turquoise Blender 100% Cotton Flannel Fabric by the Half Yard. Jade Green nacre pearl color Czech Round Glass Imitation loose Pearls. Stohlman Step-By-Step Book Peter Main 61949-00 by Tandy Leather. White Green Green Edge Mimi Floral Picot Bias, Felt Christmas Craft Pack12 SheetsWool Mix"A4" 22x22 22x11 10x10cm, DISNEY MICKEY MOUSE 1ST TRIP TO DISNEY 2020 SHIRT IRON ON TRANSFER, Belt Slide Gilt Brass Finish 12.5mm Joblot Craft Bags Larp Belts Etc USL1G, original vhbw® AKKU für CANON NB-3L NB3L GOODBAY 74640 IXUS, je 50 cm BW-Mischung Kleiderstoff Feinjersey mit Pünktchen 160 cm br, Green Qualatex 11 Inch Latex Balloons.Heavy Duty Acrylic Bead Board with Bonus Cushion Inserts, White/Pink/Yellow Kate Spade New York Dahlias Vanity Tray Bath Accessories. Moda Figures by Zen Chic 1551 11 Multi Blossoms BTY Cotton Fabric, 4 18" 45cm Black Flower And Silver cushion covers Why Buy From NEXT?. 150 Dark Lilac Purple Antique 11mm Halloween Skull Pony Beads Made in the USA. Peacock Feather Quill Stencil Wall Home Décor Paint Reusable Ideal Stencils Ltd, BROWNS, COTTON LAWN BEIGE CAMOUFLAGE 2.00 METERS GREENS. 280 PCS BROWN ROUND BUFFALO BONE BEADING BEADS 6MM #T-1805. 60" BTY Coral Matte Tricot Apparel Swimsuit Spandex Fabric. 4mm Czech fire Polished 150 Beads banana yellow 6 strands Czech Beads,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

1 Metre Harry Potter Printed Grosgrain Ribbon,22mm,hair,cake,craft,gift Wrap.

Pattern: : Dart Boards/Darts: Sock Size: : 10-13. en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Compatible Brand: : Canon: Model: : Canon EF 100-400mm F4. 24 PRECUT Strawberry Fruit Themed Edible Wafer Paper Cake ToppersHuis, Alle definities van de staat bekijken : Vehicle Make: : TOYOTA, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Chainsaw Chain for EFCO 134 135 114E 115 116E 117E 136 140 119 12"/30cm 44 LinksTuin en terras. Damen Trekkingschuhe Wanderschuhe Sportschuhe Sneaker Outdoor Beige SchwarzKleding en accessoires, Alle definities van de staat bekijken : Brand: : BRISTOL NOVELTY, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. $26 STANCE FUSION 559 BASKETBALL NBA LOGO CREW SOCKS MEMPHIS GRIZZLIES XLKleding en accessoires. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. 3140068D01: Manufacturer Part Number: : 31400-68D02 BN, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. 48 Fine Detail Wooden Christmas Tree Hanging Decorations Angels Snowman Bells ++Huis, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

1 Metre Harry Potter Printed Grosgrain Ribbon,22mm,hair,cake,craft,gift Wrap.

1 Metre Harry Potter Printed Grosgrain Ribbon,22mm,hair,cake,craft,gift Wrap., Creatieve hobby's, Divers materiaal, Diverse knutselartikelen, Linten

Telefon

Whatsapp