“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

KRAFTZ® Herringbone Cotton Tape 20mm 50m Roll for Craft Bunting

KRAFTZ® Herringbone Cotton Tape 20mm 50m Roll for Craft Bunting !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : EAN: : Does not apply , Brand: : KRAFTZ® , 。

KRAFTZ® Herringbone Cotton Tape 20mm 50m Roll for Craft Bunting
KRAFTZ® Herringbone Cotton Tape 20mm 50m Roll for Craft Bunting
KRAFTZ® Herringbone Cotton Tape 20mm 50m Roll for Craft Bunting
KRAFTZ® Herringbone Cotton Tape 20mm 50m Roll for Craft Bunting

KRAFTZ® Herringbone Cotton Tape 20mm 50m Roll for Craft Bunting

1 Swarovski® Kristall Blume FLOWER PENDANT 18mm CRYSTAL GOLDEN SHADOW Art 6744, Dogs Design 100% Cotton Fabric Material FQ Crafting Quilting Patchwork Maroon. Tree Charm/Pendant Tibetan Antique Silver 25 x 28mm 20 Charms Accessory Crafts. VARIOUS DMC Needlepoint Canvas, #4017 Purple/Red/Blue Christmas Gift Box Embroidery Iron On Applique Patch. 2 x 10cm Art Deco Osaka Japan Vinyl Stickers Fun Sticker Laptop Luggage #18502, =Satinschnur=5m x2mm=Flechtschnur Schnur Kumihimo Fädelschnur Schnüre== €0,51/m, 20 Nähmaschinen Nadeln SCHMETZ Nadeln FlachkolbenNadeln Start Set Feinestoffe. Reusable Plastic Cup Red Or Blue 16 ounce; Purchase as many as you need White. Tartan Check Wool Look and Feel Grey Cream Upholstery Fabric Material *3 Sizes*. Wandtattoo Geschenke Set Weihnachten Wandsticker Wandaufkleber Wanddekoration, 40 and Fabulous Stainless Steel Charms Quantity Options BFS749, Led light decoration Lamp Lampara decoracion de varios colores led 8 colors 027, .25" Staples 100 Idea-Ology Tiny Attacher Stapler W/. NIECE DAUGHTERS AUNTS CHALK BOARD STYLE 5X7 PERSONALISED BIRTHDAY CARD. Manufacturer's Outlet Primed Cotton Canvas Roll 3 yds x 63", 100 x Plain Cream 100% Cotton Tea Towel hemmed all 4 sides 48cm x 78cm Size.Stegschnalle Leiterschnalle Metall silber 18mm rechteckig. Childrens Plastic Coat Hangers Baby Kids Clothes Hanger Good Quality Hangers 8x. Four Purple & Cream Tone Fat Quarters Batik Stashbuilder Set 456, Ice Plant 2000 Fresh Seeds Dorotheanthus bellidiformis. 1 Fil de 90 cm Perles de verre Chips / Vert & Marron, Passports Hong Kong 12x12 Scrapbook Paper 5pcsInternational Travel. Marianne Design Mask Stencil Mushrooms PS8015-15cm x 21cm. Chart Counted Cross Stitch Pattern Needlework Xstitch Hummingbird Garden II, 5 YARDS 3/8 Glitter Stretch Velvet Elastic Metallic NO FLAKE Silver. White Craft Planet 40-Piece 2 Blank A4 Jigsaw Make A Puzzle,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

KRAFTZ® Herringbone Cotton Tape 20mm 50m Roll for Craft Bunting

Fabric-silk sateen soft Gold fine stripe window blind curtain-remnant Panels *Creatieve hobby's. Pattern: : dots: Brand: : TimeToDecorate, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. NOREV 1/18 1987 BMW M535i Diecast Model Car Metallic Blue (183267), onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Nike Mens Rare Total 90 Shift Turf Black Gold 313845-071 Vintage Soccer Shoes, Nieuwe schoenen (zonder enige slijtage) die niet meer in de oorspronkelijke doos zitten. 7mm Armband Armkette Rundankerkette 585 Gold Rotgold. Main Stone Color: : Clear: Main color: : Platinum. Schlüsselweite: : 16 mm: Marke: : NGK. Royal Wulff Triangle Taper Intermediate Fly LineSport en vakantie. en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels. Duro Standard Bicycle Tube // 700c x 25-28c // Schrader Valve 35mmSport en vakantie. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, Bachelor Gown & Mortar Board for University Academic Graduation PackageKleding en accessoires, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Staat:: Tweedehands: Een object dat al eerder is gebruikt.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

KRAFTZ® Herringbone Cotton Tape 20mm 50m Roll for Craft Bunting

KRAFTZ® Herringbone Cotton Tape 20mm 50m Roll for Craft Bunting, Creatieve hobby's, Naaien, Overig

Telefon

Whatsapp