“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

L30/7 Toho Round Size 11/0 Seed Beads Transparent Rainbow Rosaline 8.2g

Toho Round Size 11/0 Seed Beads Transparent Rainbow Rosaline 8.2g (L30/7)Crafts, Beads & Jewellery Making, Beads !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Type: : Seed Beads , Purpose: : Any Purpose: Shape: : Round , Finish: : Rainbow: Size (mm): : 2.2 , Main Colour: : Pink: Exact Colour: : Rosaline , Country/Region of Manufacture: : Japan ,

L30//7 Toho Round Size 11//0 Seed Beads Transparent Rainbow Rosaline 8.2g
L30//7 Toho Round Size 11//0 Seed Beads Transparent Rainbow Rosaline 8.2g
L30//7 Toho Round Size 11//0 Seed Beads Transparent Rainbow Rosaline 8.2g

L30/7 Toho Round Size 11/0 Seed Beads Transparent Rainbow Rosaline 8.2g

Solid 925 Sterling Silver Cherries Jewellery Making Findings Charms Pendants A10. Baby IRON ON APPLIQUES SMALL ELEPHANT ON A TRAIN CAR 2, 5m Endlos-Reißverschluss 5mm mit 10 Zipper dunkelblau Versandkostenfrei. Russian Birdcage Veil Millinery Netting 10" Wide Sold by Yard Metallic Gold, Kaschmir 365 CashmereKettgarn 50 g LANA GROSSA Baumwolle freie Farbwahl, 10-Cup Cooke IMUSA USA GAU-00012 Electric Nonstick Rice Cooker 5-Cup Uncooked. Reißverschluss BEIGE Töne nahtverdeckt Nylonkette Größe 3 YKK Opti Wirkware, SATIN BACK IRIDESCENT TAFFETA PLUM PURPLE 60 WIDE BTY. Motion Sensor Light,LED Night Light Cordless lamp Smart Battery-Powered with..., Amour Crochet Hook 5.0mm, 18pcs 3D Mosaik Fliesenaufkleber Wandaufkleber Küche Bad Fliesenfolie Klebefolie, Haute Qualité Élastique 1.3cm 12MM Large,Disponible en Noir/Blanc & Différentes, Länge 100-395cm nach Maß Teppich Läufer AW Montana dunkel blau 67 cm Breite, NUTEX BUNTING PANEL SPOTS AND STRIPES AND NAUTICAL, NIB Dansko Girl Kids Vesta Pink Tie Dye Canvas Slip On Clog Shoes Sz Eur 27.NEW Magnetic Eyeglass Pin Brooch Glasses Spectacles Holder, FREE PRICKING/LIFTING TOOL 10 A4 Sheets of Gold Glitter Card 250gsm Non Shed, Brother Janome, Snap-on 1/4in Fits Baby Lock Foot w/Edge Guide P60618 Elna, Homebasix Sd-Oring-C3L Ring Shower Curtain Clear 12Pc BX 12. 10 Tattered Lace die cuts ROCKING HORSE. Carta Bella ~ LET'S CRUISE ~ 6x6 Paper Pad, Style Glasperle Spirale rosa-bunt 30x13 mm, POLICE CAR die cuts scrapbook cards,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

L30/7 Toho Round Size 11/0 Seed Beads Transparent Rainbow Rosaline 8.2g

Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw. Nieuwe schoenen (zonder enige slijtage) die niet meer in de oorspronkelijke doos zitten. Alle definities van de staat bekijken : Marke: : Nicht zutreffend, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Kyosho, Alle definities van de staat bekijken : Ribbon Type: : Grosgrain, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). Herstellernummer: : 137436117: Lieferumfang: : 3x Kettlebells. 2-Pack XLR Female to Dual XLR Male Splitter Y Cable Adapter Converter Cord MDMMuziekinstrumenten. Staat: Nieuw zonder labels : Een gloednieuw. Garment Care: : Machine Washable: Sub-Style: : Graphic Tee. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : N/A, Referenznummer(n) OE: : SUZUKI 1426081A00, ABE S 51 / 1 C Comfort Betriebserlaubnis SIMSON no Typenschild DDr Stil papiereAuto. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Material: : Polyamid: Thema: : Spitze. Staat:: Nieuw zonder labels: Een gloednieuw, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, BMW X5 E39 E53 520 AIR CON HEATER CLIMATE VENTILATION CONTROL BUTTON SWITCH SETAuto, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Type: : Book/Booklet: Brand: : Dale of Norway, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, GIANNI FERRARI TURBO2 & TURBO 4 REAR WHEEL RIM 00, Type de carte: : Monstre Effet: Jeu: : Yu-Gi-Oh.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

L30/7 Toho Round Size 11/0 Seed Beads Transparent Rainbow Rosaline 8.2g

L30/7 Toho Round Size 11/0 Seed Beads Transparent Rainbow Rosaline 8.2g, Creatieve hobby's, Kralen en sieraden, Kralen

Telefon

Whatsapp