“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

NEW Recollections Straight Edge Interchangeable Rotary Cutter Blade Scrapbooking

NEW Recollections Straight Edge Interchangeable Rotary Cutter Blade ScrapbookingCrafts, Multi-Purpose Craft Supplies, Crafting Tools !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Recollections , Country/Region of Manufacture: : China: Type: : Trimmer Replacement Blade , 。

NEW Recollections Straight Edge Interchangeable Rotary Cutter Blade Scrapbooking
NEW Recollections Straight Edge Interchangeable Rotary Cutter Blade Scrapbooking

NEW Recollections Straight Edge Interchangeable Rotary Cutter Blade Scrapbooking

100 Silver Plated Brass Smooth 5mm Round Beads. Sizzix Die Cutter Decorative Circle Thinlits fits Big Shot Cuttlebug, Small 11mm 18L Black Round & Square Pearlescent Ivory 2 Hole Craft Buttons W602, DMC Stranded Light Effect Thread E168 Metallic For Embroidery & Cross stitch, 8pc 28mm Brown Leopard Spot Effect Coat Cardigan Kid Baby Button Bead 2978. 2801 10 Staubsaugerbeutel passend für Kärcher 2011 3011, 1 3/8 Cotton Fabric Plaid in Peachy Pink Dark Peachy Pink & White Lines, Toggle Clasp Round Antiqued Gold Single Strand Jewelry Findings 2 Piece Set. REPLACEMENT BULB FOR GE Q1000PAR64MFL 1000W 120V. White Small Florals fabric flowers Jolee's Boutique 3D Stickers, pack Of 10 - Taklon Oil Gold Royal And Langnickel Super Value Brush Set, PERSONALISED HOME SWEET HOME SIGN/PRINT FAMILY ART NAME CHALKBOARD STYLE SHABBY. Natural Jute Tape Hessian Haberdashery Upholstery Bags Rugs Craft Sewing Trim, Interdesign Rack Classico Chrome 18-3/4" X 5" X 10-3/4", Penguins Abstract Penguins Bird Abstract Red Fabric Printed by Spoonflower BTY. PAPAVAL Baby Blankets 70x90x1 CM Dimple and Bubble Print, SC2302 10 Hockey Sticks Charms Antique Silver Tone Two Sided. Marvel Comics DEADPOOL Action Pose Standing 3.5" Tall Embroidered PATCH, 5"x7" Black 133mm x 184mm 100gsm Gummed Colour Greeting Card Envelopes.Silver Manual Slow Cooker Crock-Pot 4.5 Qt, 1CM Width 300cm Length 3M Transparent Tape Car Adhesive Double Sided Very Strong. SLV PURI Lampenkopf 50W 1P.-Adapter max inkl GU10 weiss, BOBBIN CASE NB1275000 Singer Scholastic E99670 E12774000 E1A2824000 4161480-01. New Sequin Striped Beaded Cushion Cover Sliver Glitter Decorative Sofa Cushion. QUALITY UPHOLSTERY HESSIAN 40" 10 OZ 1 METER UPHOLSTERY SUPPLIES, Lion Brand 828-201 Shawl In A Ball Yarn-Restful Rainbow 3Pk. 3,7" x 3,6" Children Of Bodom triangle Death patch 9,5cm x 9cm. DIY10 yards 1cm/1.5cm 15Color grosgrain ribbon hair bow ribbon sewing Craft. Proops Metric Micrometer 0-25mm Modelling Engineering Jewellery Measuring D8001,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

NEW Recollections Straight Edge Interchangeable Rotary Cutter Blade Scrapbooking

Brand: : Life is Good: Material: : 100% COTTON. Material: : Vegan: Occasion: : Clubwear. en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels. Theme: : Home Movie: Occasion: : Birthday. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). Alle definities van de staat bekijken : Character Family: : Fortnite, MPN: : Does Not Apply: Custom Bundle: : No. 3 x Gold Sparkle Rain Sprays Foliage Christmas Tree Decoration Floristry 110cmHuis, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Marque: : Green Cell, Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Unbranded. Alle definities van de staat bekijken : Marke: : Ciffre®. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Referenznummer(n) OEM: : Heckscheibenwischer, Tax: : No sale taxes: MPN: : Does Not Apply, MPN: : cpc_053: Country/Region of Manufacture: : United States, Sohle: : Gummi: Schuhtyp: : Turnschuhe / Sneaker. Set Damenkette Herz Anhänger Zirkonia weiß 750 Gold 18Karat vergoldet A1475Sieraden en horloges. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Product Type: : WASHER: Diagram Ref Number: : [107, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, USB DATA CABLE LEAD FOR Digital Camera Ricoh I-USB157 PHOTO TO PC/MACFoto en camera.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

NEW Recollections Straight Edge Interchangeable Rotary Cutter Blade Scrapbooking

NEW Recollections Straight Edge Interchangeable Rotary Cutter Blade Scrapbooking, Creatieve hobby's, Divers materiaal, Divers gereedschap, Snijgereedschap, Snijders, trimmers

Telefon

Whatsapp