“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

1/1.5/2mm Real Round Leather Cord Necklace Jewellery Rope String Thread Black UK

1/1.5/2mm Real Round Leather Cord Necklace Jewellery Rope String Thread Black UKCreatieve hobby's, Kralen en sieraden, Koorden en metaaldraad !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Colour: : Black , Type: : Cord: Material: : Leather , Brand: : Unbranded , 。

1//1.5//2mm Real Round Leather Cord Necklace Jewellery Rope String Thread Black UK
1//1.5//2mm Real Round Leather Cord Necklace Jewellery Rope String Thread Black UK

1/1.5/2mm Real Round Leather Cord Necklace Jewellery Rope String Thread Black UK

Annie's crochet pattern Sparkling Baby Afghan. 10 x coupelles calottes couleur bronze antique décor fleur 11 x 10 mm, Pram Fur Hood Trim Attachment For Pushchair Compatible with Babybus. PROUD TO BE NORWEGIAN embroidered iron-on PATCH NORWAY FLAG NORGE VIKING, SANDERSON CURTAIN FABRIC DESIGN "Etchings & Roses" 2.6 METRES PALE COBALT, Baby Girl Sleepsuit Bib Hat Babygrow All in One Newborn Gift Set Romper Bodysuit. 1" x 108' Vinyl Adhesive Pinstriping Tape Lane Marking Car Decor Several Colors, 1 year AA Chip to 50 Year AA Medallion Large Sized w/Coin Capsule Token Medallio, Newborn Infant Baby Girls Keep Warm Winter Plush Soft Snow Boots Soft Crib Shoes, 25 mm 1" inch Beige CANVAS Rainforced Heavy cotton Webbing tape Bag Belt x 2Yard. JOLEE'S BOUTIQUE CONNECTICUT DIMENSIONAL STICKERS NEW A9232. Lapel Set of 5 Flat Pin Magnet MLS LA Galaxy 1 inch Buttons. 100% Cotton Poplin Fabric Rose & Hubble Lake District Ditsy Floral Flowers. TUDOR ROSE BOOKMARK CROSS STITCH KIT BY TEXTILE HERITAGE, 3,06 EUR/m² Filz 1,5mm blass grau meliert Bastelfilz Breite 92cm Meterware, T4 5301 HY *** 30 toupies cristal Swarovski 4 mm HYACINTH, Zombie Bio hazard Grosgrain Ribbon 2.2cm x 1 Metre Sewing/Costume/Crafts/Cake, PAINT BRUSH ASSORTED PLASTIC HANDLE PAINT BRUSHES FOR KIDS CHILDREN ART PACK 12. Black Green Red Chenille Upholstery New Fabric Greek Tradition Stripe Pattern, 30 Small 3cm Navy Blue & Cream Organza Ribbon Bows Card Making/ Wedding.Love Birds DMC Tropical Birds & Butterflies Printed Cross Stitch Kit, 200G CONE 100% NYLON BLACK SOFT GLITTERY YARN 2.2NM FD941. 5 large Bobbin #18339 for Adler JUKI PFAFF 545 1246 167. DOG BLANKET BONE DESIGN KNITTING PATTERN. efco Motivstanzer Ecke ~2,5cm Engel, Skull NEVERMORE COLLAGE Edgar Allen Poe - By Yard Raven Damask, Brown Sheep yarn White Frost :Lamb's Pride Worsted #11:. Grün Braun Wedo Touch Pen Kugelschreiber NEWBIE Summer Time NEU Blau Pink, -9.2m 30ft 0.30mm one spool bright Beadalon 19-strand stringing wire .012", Tigerauge Cabochon Klebstein 3-14mm goldbraun gestreift Schmuck Ohrstecker,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

1/1.5/2mm Real Round Leather Cord Necklace Jewellery Rope String Thread Black UK

Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Goddiva. en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels, Womens Metallic Premium Diamante Glam High Heeled Party Prom Shoes SizeKleding en accessoires, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Staat: Tweedehands : Een object dat al eerder is gebruikt, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Penn, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Textilpflege: : Maschinenwäsche: Verschluss: : Reißverschluss, Alle definities van de staat bekijken : Type: : Exterior Signs & Decals. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Alle definities van de staat bekijken : Type: : Decals/ Stickers. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). Lens Color: : Black: Style: : Rectangular. BYC Men's Underwear Briefs White 100% Cotton Basic Slim Fit In-Band Md in KoreaKleding en accessoires. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Brand: : PIK: Car Trailer Type: : Camping Trailer. Alle definities van de staat bekijken : Hersteller: : RMS, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Réf artcle: : EC3273/125: Marque: : CREATEUR DE GENIE. Alle definities van de staat bekijken : Modified Item: : No.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

1/1.5/2mm Real Round Leather Cord Necklace Jewellery Rope String Thread Black UK

1/1.5/2mm Real Round Leather Cord Necklace Jewellery Rope String Thread Black UK, Creatieve hobby's, Kralen en sieraden, Koorden en metaaldraad

Telefon

Whatsapp