“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

PERLMUTT SHELL PERLEN CHIP NUGGET NATURSTEINE SCHMUCK BASTELN ZUBEHÖR /862

PERLMUTT SHELL PERLEN CHIP NUGGET NATURSTEINE SCHMUCK BASTELN ZUBEHÖR /862Bastel- & Künstlerbedarf, Schmuckherstellung, Perlen, Schmucksteine &-kugeln !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Marke: : Markenlos , Gewicht: : keine Angaben: Oberfläche: : Perlmutt , Material: : Perle: Produktart: : Perlen , Angebotspaket: : Nein: Behandlung: : Gefärbt , Modifizierter Artikel: : Nein: Stil: : Chips, Nuggets, Rondelle , Herstellungsland und -region: : China: Form: : Nugget , Verkaufsform: : Strang , 。

PERLMUTT SHELL PERLEN CHIP NUGGET NATURSTEINE SCHMUCK BASTELN ZUBEHÖR //862
PERLMUTT SHELL PERLEN CHIP NUGGET NATURSTEINE SCHMUCK BASTELN ZUBEHÖR //862
PERLMUTT SHELL PERLEN CHIP NUGGET NATURSTEINE SCHMUCK BASTELN ZUBEHÖR //862

PERLMUTT SHELL PERLEN CHIP NUGGET NATURSTEINE SCHMUCK BASTELN ZUBEHÖR /862

1 x METAL HEXAGONAL METAL BAG FRAME Bag Handbag Making Frames Hardware Craft. DIY 1-1/2" 37mm 100Sets Pin Badge Button Parts Supplies for Pro Button Maker, Ivory Gimp Braid Sewing/Costume/Crafts/Corsetry. Eyelet with Washer Leather Craft Repair Grommet 3mm 4mm 5mm 6mm 8mm 10mm & 12mm. 3 Metres 4mm 100% Pure Silk Ribbon Perriwinkle Embroidery Miniatures. Shower Curtain Turquoise Medieval Victorian Royal Patterns 84 Inches Extra Long. 1 Way Separating End 12 pcs Quality Invisible Zipper Rare Item 28" Nature. DEWALT GLUE GUN Ceramic Rapid Heat DWHTGR50 50 Watt Professional Contractor. Decorative Craft Rio Jewelry 50 x Black 10cm Marabou Feathers, Picot Lace Edge Plain Bias Binding Trim Cotton Fabric Trim Cream, 50 Pack Drink Bags Stand up Reclosable Zipper Drinking Pouches Bags Hand-held by. Good Tidings SUPER RARE Chalk Couture Transfer, Oil Filter Replacement ONAN 122-0645 & 122-0406 JOHN DEERE AM101207 TORO NN10147. Vtg SPN ? Nurse ? TALLULAH VOCATIONAL TECHNICAL SCHOOL Medical Patch 00MK. 1" DISCS Stamping Enameling Blank Aluminum Brass Bronze Copper Nickel Round 5. Black, Blue, Red & Green Allary #724 Safe 4pk Non-Toxic Permanent Markers. WB550 KAMERA AKKU für SAMSUNG DIGIMAX WB500 WB750.Iron on Kangaroo Applique Patch. AMERICAN HISTORY FILM MOVIE METAL TIN SIGN POSTER WALL PLAQUE. Rainbow Gallery Fyre Werks Soft Sheen F15 Old Gold 1/16th" metallic ribbon. Main de bouquet de mariée de fleur rose de mariage tenant la fleur avec des. Couture by Create & Craft The Shrubbery Die Collection, Charlotte Dudney Angel of Freedom Punch needle embroidery pattern on cloth, 60 x 8mm Clear Self Adhesive Resin Flower Gems Stick on DIY Card Craft, Easy Stitches Baby Cardigan & Sweaters DK 12-24" Knitting Pattern. Glittery Love Scrapbooking Embellishments Peel Off Stickers LOVE 10 x Shiny.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

PERLMUTT SHELL PERLEN CHIP NUGGET NATURSTEINE SCHMUCK BASTELN ZUBEHÖR /862

Main Colour: : Green: Exact Colour: : Green/White/Black/Red, en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels, Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Desigual, Stil: : Sportsocken: Größenkategorie: : Normale Größe. Alle definities van de staat bekijken : Packaging: : Sealed, Staat:: Nieuw: Country/Region of Manufacture: : China. Packaging: : Polybag: Features: : Sold by Weight. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Loyal Dragon Ball Z Mystery Pack 39871 (1 pc Blind box)Speelgoed en spellen, Product Type: : Amplifiers: MPN: : Does Not Apply. Manufacturer Colour: : Red: Gender: : Mens. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Alle definities van de staat bekijken : Hersteller: : VALEO. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, NGK Spark Plug (CR8E) Sinnis Vista 125 08-14Auto. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Alle definities van de staat bekijken : Room: : Living Room, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). Mini Yellow Bathtime Rubber Duck Ducks Bath Toy Squeaky Water Play Kids ToddlersHuis.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

PERLMUTT SHELL PERLEN CHIP NUGGET NATURSTEINE SCHMUCK BASTELN ZUBEHÖR /862

PERLMUTT SHELL PERLEN CHIP NUGGET NATURSTEINE SCHMUCK BASTELN ZUBEHÖR /862, Creatieve hobby's, Kralen en sieraden, Kralen

Telefon

Whatsapp