“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

RICE PAPER DECOUPAGE PINK FLOWER FLORAL VINTAGE CRAFT SHEET SCRAPBOOKING 027

RICE PAPER DECOUPAGE PINK FLOWER FLORAL VINTAGE CRAFT SHEET SCRAPBOOKING 027Creatieve hobby's, Divers materiaal, Papier !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Product Type: : Decoupage , Theme/ Shape: : Floral: Sub-Type: : Sheets , Brand: : Unbranded: Colour: : Pink , EAN: : Does not apply ,

RICE PAPER DECOUPAGE PINK FLOWER FLORAL VINTAGE CRAFT SHEET SCRAPBOOKING 027
RICE PAPER DECOUPAGE PINK FLOWER FLORAL VINTAGE CRAFT SHEET SCRAPBOOKING 027
RICE PAPER DECOUPAGE PINK FLOWER FLORAL VINTAGE CRAFT SHEET SCRAPBOOKING 027

RICE PAPER DECOUPAGE PINK FLOWER FLORAL VINTAGE CRAFT SHEET SCRAPBOOKING 027

Set Of 3" "Aunt Lydia's Classic Crochet Thread Size 10-French Rose, Pcs Frosted Gemstones Crafts Snowflake Obsidian Round Beads 6mm Black/White 60. 50mm WIDE or 35mm WIDE BY THE METRE. GUIPURE LACE TRIM in WHITE or IVORY, Sicherheitsnadeln Stahl 27/38/50 mm sortier Prym 085120. Plain COTTON Fabric Cloth Tablecloth Cover Dressmaking Sewing Lining Poplin, 2M SPRING FLOWER WIRE EDGED RIBBON EASTER BONNET CRAFT ROLL WIDE FLORAL. 8GB microSDHC Speicherkarte SD Adapter incl Kartenleser SDHC. Debbie Bliss Rialto Luxury Sock Yarn 4-ply 100g Ball, 4" TRI-FOLD COWBOY,TRUCKER & BIKER STYLE WALLET TEMPLATE SET FOR LEATHERCRAFTERS, Bombay Gin Colour logo Wrap Fridge Freezer Sticker different sizes. Happy Trails. Metallic Gold Dots on Christmas Green By The Yard CCHMIS09156. Christmas Clock With Santa And LED Tree**FREE & FAST DELIVERY** 20" 51cm, SET OF 2-THERMOWEB ICRAFT ADHESIVE PICK-UP SQUARES-000943040873. 100pcs Jewelry Wholesale Charms Pendants Bulk Lots Tibetan Silver Plated DIY. BRENTWOOD 2.0L VACUUM INSULATED STAINLESS STEEL BOTTLE THERMOS COFFEE POT, 6409 Vintage Simplicity Sewing Pattern Misses Pullover Tops Cap Sleeves Small 10. Satin Ribbon Bows 7mm With Rose Bud 100 Many Colours Listed Sewing Craft. Greenworks 40V Akku Elektro Kettensäge Bürstenlos 25cm ohne Akku und Ladegerät. FORMAL SPARKLE ORGANZA FABRIC TURQUOISE SHEER 45" BY THE YARD PAGEANT COSTUME.Jack Richeson 100-Percent Siberian Squirrel Professional Artist Brush Set New,. 2 x BABY SAFETY CUPBOARD DOOR DRAWER LOCK CLIP BABY/CHILD/KID PROOF FRIDGE LOCKS, 14K White Gold Yellow Gold Rose Gold Push Back Butterfly Large Earring Backs. 14mm TRANSLUCENT RED SHINY RED FLOWER RESIN BUTTONS SEWING ART CRAFT DESIGN FUN. 2 yards BLACK Ruffle pleat pleated LACE Organza Satin sewing trim ws7 #G. Mint!! Vintage Trend MATTE Scratch & Sniff Sticker Soda. Moda PROVENCAL Navy White Pindots 21098 129 American Jane QUILT FABRIC Lorraine, Over-dyed embroidery floss Sunflowers DMC 444 20yards.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

RICE PAPER DECOUPAGE PINK FLOWER FLORAL VINTAGE CRAFT SHEET SCRAPBOOKING 027

en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels. Gästezimmer: Material: : Polypropylen, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Durchmesser (mm): : 100: Produktart: : Wandleuchte, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). Fodlon Vacuum Bag Storage Saving Space Clothes Bags (12 Pack) Huis, Textile Heat Foil T-Shirt Transfer Metallic 12" x 200 Foot Roll Made in the USA. Alle definities van de staat bekijken : Marque: : - Sans marque/Générique -. Adidas X Wings + Horns NMD R2 Grey Ash BB3117 5, Bad Girls Corfu Hen Party Ladies Lady Fit T Shirt 13 Colours Size 6 - 16 Kleding en accessoires. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Type: : Headlight Assemblies: Subtype: : Headlamps, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Alle definities van de staat bekijken : Produkttyp: : Handschuhe, Type: : Rectangle: Brand: : Eyedentification. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : "Handmade". Außendurchmesser: : 66 mm: Marke: : Mann-Filter. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Alle definities van de staat bekijken : Produktart: : Nieten & Ösen, Alle definities van de staat bekijken : Room: : Bathroom.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

RICE PAPER DECOUPAGE PINK FLOWER FLORAL VINTAGE CRAFT SHEET SCRAPBOOKING 027

RICE PAPER DECOUPAGE PINK FLOWER FLORAL VINTAGE CRAFT SHEET SCRAPBOOKING 027, Creatieve hobby's, Divers materiaal, Papier, Knippapier

Telefon

Whatsapp