“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

0097 ~ PURPLE GREEN PAIR SEQUIN BEADED APPLIQUES 5.5"

0097 ~ PURPLE GREEN PAIR SEQUIN BEADED APPLIQUES 5.5"Crafts, Sewing, Embellishments & Finishes !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Unbranded , Handmade: : YES: Material: : SEQUINS + BEADS , Quality: : EXCELLENT: Style: : MIRROR PAIR LEFT / RIGHT , Detail Name: : MOTIF EMBELLISHMENT: Craft: : SEWING , Main Color: : PURPLE GREEN GOLD: Product: : SEQUIN BEADED APPLIQUE , UPC: : Does not apply ,

0097 ~ PURPLE GREEN PAIR SEQUIN BEADED APPLIQUES 5.5/"
0097 ~ PURPLE GREEN PAIR SEQUIN BEADED APPLIQUES 5.5/"
0097 ~ PURPLE GREEN PAIR SEQUIN BEADED APPLIQUES 5.5/"

0097 ~ PURPLE GREEN PAIR SEQUIN BEADED APPLIQUES 5.5"

700g Fashion Trend GEDIFRA Schachenmayr WOLLE Aubergine Lila MERINO NATUR Luxus, Holzperlen Kinder Schnullerketten BASTELN Speichelfest SEESTERN TIER 30mm H148. Butterick 6330 Pattern Retro 1936 Misses Jacket & Skirt UNCUT You Pick Size, KING COLE 9020 EASTER CHICKS/DUCKS CUDDLES CHUNKY ORIGINAL KNITTING PATTERN, 30 A BIG THANK YOU ENVELOPE SEALS LABELS STICKERS PARTY FAVORS 1.5" ROUND. LOT de 200 PERLES LETTRES ALPHABET ROSE mélange aléatoire 7mm création bijoux. "Canister set of 4 with lids" Unpainted bisque miniatures by Tim Van Schmidt. 1 Eggplant Tulle 3 Layer Ruffled Round Applique Yoke Collar E 15 USA SHIPPER, Lana Grossa 619 grün/orange/türkis/pink 50 g Twin Print Wolle Kreativ Fb. ECHO PARK CARTA BELLA OLD WORLD TRAVEL 6X6 PAPER PAD NEW A15810, MENS UNISEX Vtg SHIRT TOP PANTS KNITS TIES HUNTING Sewing Pattern UC ~ U PICK!. 'Monet' 100 per cent cotton vintage soft furnishing fabric.45 MINI WREATH STICKERS-FLORAL/FOWER SCRAPBOOKING EMBELLISHMENTS-STICKY LABELS. NEU/OVP Serie VII Adapterring 62mm für Filter Vorsatz Hama 12262 Serie 7. 12Pcs Artificial Stamen Flower Pistil Wreath Burgundy Fake Flowers Scrapbooking, ASPIRATORE BAGNO ESTRATTORE ARIA CUCINA A MURO SOFFITTO VORTICE MEX 120/5 MM 120, NORO Kureopatora Farbe 1009, 5 x Türstopper Hund Bodentürstopper Türhalter Türsack Türbremse Zuschlagbremse. rostfrei ! 20x15mm NEU ! 8 D-Ringe flach-rund altsilber 15mm 07.03s, OFFICE FOCUS COMPANY MOTIVATION EBOOK SELLER SUCCESS 30'' WALL DECAL STICKER, 2 x Scorpio Star Sign Vinyl Sticker Birth Horoscope Zodiac Gift iPad Fun #4327. BULK PRICE design tool scratch 12 X A5 Black Scratch Card Pack of 5 Sheets,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

0097 ~ PURPLE GREEN PAIR SEQUIN BEADED APPLIQUES 5.5"

Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw. en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels eraan vast. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Theme: : Baking: Features: : Dishwasher Safe, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, JUICE BOOMBAR SPEAKER USB CHARGER CABLE MAINS POWER LEADFoto en camera. Alle definities van de staat bekijken : Merk: : vidaXL, Home Accents Holiday 50 WARM WHITE LED Faceted Crystal C-3 Light String 16" 4" Huis, MPN: : AK29xx: Fishing Type: : Saltwater Fishing, Theme: : Formal: Heel Height: : Heel measures approximately 4, en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels, Guitarist Evolution Mens Funny Guitar T-Shirt Electric Bass Acoustic StringsKleding en accessoires. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Modifizierter Artikel: : Nein: Ausländisches Produkt: : Nein, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Type: : Fly Running Line: MPN: : 1428615. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Style: : Graphic Tee: Brand: : Marvel, Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw, Alle definities van de staat bekijken : Hersteller: : CONTITECH, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Yamaha DT 125 R ( 1988 - 2003 ) Pair of Crank Shaft Seals NEWAuto, MPN: : Does Not Apply: Type: : Combination Wrench. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Brand: : FLOALCRAFT: Main Colour: : Pink, Alle definities van de staat bekijken : Type: : Cord/ Thread/ Wire. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

0097 ~ PURPLE GREEN PAIR SEQUIN BEADED APPLIQUES 5.5"

0097 ~ PURPLE GREEN PAIR SEQUIN BEADED APPLIQUES 5.5", Creatieve hobby's, Naaien, Versieringen, details, Appliques

Telefon

Whatsapp