“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

10 SINGER SEWING MACHINE METAL BOBBINS 201K/99K/66K/185K/401/411G/300/400/SERIES

10 SINGER SEWING MACHINE METAL BOBBINS 201K/99K/66K/185K/401/411G/300/400/SERIESCreatieve hobby's, Naaien, Naaimachines, lockmachines !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Model: : 201K/99K/66K/185K/401/411G , Class: : Household: Type: : Sewing Machine BOBBINS 201K/99K/66K/185K/401/411G , Brand: : SINGER: MPN: : 172222 , EAN: : Does not apply , 。

10 SINGER SEWING MACHINE METAL BOBBINS 201K//99K//66K//185K//401//411G//300//400//SERIES
10 SINGER SEWING MACHINE METAL BOBBINS 201K//99K//66K//185K//401//411G//300//400//SERIES
10 SINGER SEWING MACHINE METAL BOBBINS 201K//99K//66K//185K//401//411G//300//400//SERIES
10 SINGER SEWING MACHINE METAL BOBBINS 201K//99K//66K//185K//401//411G//300//400//SERIES

10 SINGER SEWING MACHINE METAL BOBBINS 201K/99K/66K/185K/401/411G/300/400/SERIES

Kimberbell Designs Jingle All the Way Book. Cow head plaque mould 19" x 12" x up to 2" thick cowskull poly plastic mould. Biker Sayings Patches Hang Up And Drive Patch. TABLE ATTIRE 3 WAYS SEWING PATTERN from Auntie's Two Patterns, Bettlaken 150x250cm weiß ohne Gummizug Betttuch 5er Pack Angebot! Haustuch. Marienkäfer* NEU & OVP 2000266 Giessform *Biene, STAR WARS KeyChain Movie Key Chain BOBA FETT. Burda Ladies Easy Sewing Pattern 6533 Blouse Tops Burda-6533, Kitchen Silicone Stove Counter Gap Cover Heat 22 Inch Set of 2, Wired Narrow Feather Craft Feathers x6 Fuchsia Cerise. Standard Dwarf Bearded Iris Doxie Doodles USA.Tropical Tan Contour Sew-In Push-Up Bra Cups Size S. ADLER, 10 ORGAN 134-35LR DPX35LR #20 LEATHER POINT SEWING MACHINE NEEDLES PFAFF. A4 Glitter Foam Sheets, LAME BIMBY TM21 GRUPPO COLTELLI LAMA ADATTABILE TM 21 CONTEMPORA. YOU CHOOSE SIZE 1 3 5 7 9 11 13 100 WOVEN LABELS, Colorful PEARL Decorative Grit Aquarium Art Rainbow Diameter 1-4mm 100g, BOUTON PRESSION AIMANTÉ 18 MM FERMOIR MAGNÉTIQUE TARIF DEGRESSIF,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

10 SINGER SEWING MACHINE METAL BOBBINS 201K/99K/66K/185K/401/411G/300/400/SERIES

Ladies Fashion Silver Ascot Womens Memory Foam Flat Shoes Lace Trainers UK4-8Kleding en accessoires, en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels, Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Fun Stickers, Alle definities van de staat bekijken : Type: : Sewing, UPC: : Does not apply: Manufacturer: : Blagdon. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Herstellungsland und -region: : Deutschland: Material: : Holz, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Fishing Style: : jigging: Hook Size: : 5/0, Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw. SCHIESSER Jungen Hose lang CAPT´N SHARKY lange Unterhose 104 116 128 140 NEUKleding en accessoires. Alle definities van de staat bekijken : Kraftradmarke: : Honda. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Alle definities van de staat bekijken : EAN: : 4058476803065. To Fit Make: : Honda: Manufacturer Part Number: : 717. Brand: : Muck boots: Exact Colour: : Green. en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Ventildeckeldichtung Dichtung Zylinderkopfhaube ELRING (325. MPN: : BRAH4788: Warranty: : Lifetime Warranty. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, vidaXL Paraplu- en Wandelstok Houder Zwart Vierkant Staal 48. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Tutti Designs Cutting Die - Holiday Collage TUTTI-465 + FREE GIFTCreatieve hobby's, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Poids: : 0 à 100 g: Taille (cm): : 7 x 4.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

10 SINGER SEWING MACHINE METAL BOBBINS 201K/99K/66K/185K/401/411G/300/400/SERIES

10 SINGER SEWING MACHINE METAL BOBBINS 201K/99K/66K/185K/401/411G/300/400/SERIES, Creatieve hobby's, Naaien, Naaimachines, lockmachines

Telefon

Whatsapp