“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

5.5 MM SHARP CIRCULAR KNITTING NEEDLE HIYA HIYA SIZE 9 9 INCH 23 CM

HIYA HIYA SIZE 9 (5.5 MM) 9 INCH ( 23 CM ) SHARP CIRCULAR KNITTING NEEDLE Creatieve hobby's, Handwerken, Haken, breien !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Craft: : Knitting , Type: : SHARP Circular: Length: : 9 inch (23 cm) , Brand: : Hiya Hiya: Size: : US 9 (5.5 mm) , Style: : Circular: Craft Type: : Knitting , Product: : Knitting Needle: Country/Region of Manufacture: : China , UPC: : Does not apply , 。

5.5 MM SHARP CIRCULAR KNITTING NEEDLE HIYA HIYA SIZE 9 9 INCH 23 CM
5.5 MM SHARP CIRCULAR KNITTING NEEDLE HIYA HIYA SIZE 9 9 INCH 23 CM
5.5 MM SHARP CIRCULAR KNITTING NEEDLE HIYA HIYA SIZE 9 9 INCH 23 CM
5.5 MM SHARP CIRCULAR KNITTING NEEDLE HIYA HIYA SIZE 9 9 INCH 23 CM

5.5 MM SHARP CIRCULAR KNITTING NEEDLE HIYA HIYA SIZE 9 9 INCH 23 CM

Schimmer 8mm 2823 10 böhmischer Glasperlen lila m, Free Range Fresh Fabric Leaf Fleck Grey #06849-08 Quilt Shop Quality, 167 yd Brown 3 oz Phentex Olefin Dryable Machine Washable Craft Yarn. 5 MIXED COLOUR LARGE OWL 2 HOLE WOOD BUTTONS CARD MAKING SEWING CRAFT WORK, CAMEROON SIDEKICK WORD COUNTRY FLAG IRON-ON PATCH CREST BADGE 1.5 X 4.5 IN., SILVER 40g Fine .015" CRAFT GLITTER, K-ST. KNETHAKEN für Severin BM-3990 Brotbackautomaten, SEWING MACHINE BAG CARRY CASE STURDY VINYL Lots of Designs SUPER QUALITY, High Quality Subtle Sheen White Duchess Satin-Bridal 1 full metre Prom dress. LED Hänge Leuchte Decken Pendel Lampe RGB FERNBEDIENUNG dimmbar Käfig Kupfer. 10 Vintage Marquise Moonstone Pink Faceted Glass Navettes Germany 5 x 10 mm, 95 green leaves 1 1/2" die cuts 5 shades of green, 60x60 cm hochwertig & angenehm 100% Baumwolle beties "Mystik" Kissenhülle ca. Prettop Brush Pens,Watercolour Brush Pens Set 24 Colours with 2 Water Brush, 100 METAL BUTTONS Stripe Design Chrome Gunmetal Finish 15/MM 5/8" Shank Base, Genuine Joe Centerpull Paper Towels 6 / Carton White 600 Sheet 2 Ply. Curtain Soft Furnishings Ivory Crushed Velvet Upholstery Fabric With Backing. 100g Rocailles Perlen Glas Weiss tönen Grösse 2/3/4 mm Gemischt Schmuck Z4#100g. TUTINA PAGLIACCETTO CORTO NEONATO 100% COTONE WILL B DA 0 A 9 MESI, 5 Pirate Ships Premade PAPER Die Cuts Scrapbook & Card Making.001 ihn #2232 Schachenmayer Moments No Maschenmode aus Tweed Deluxe für sie. FLYING BAT 8 BALL PATCH IRON ON OR SEW ON. Sailor Senshi Patch Sailor Scout Patch Sailor Uranus Patch Anime Patch. 10mm Woven Natural Rustic Jute Burlap Hessian Tape Ribbon Bow Gift Wrapping. Westinghouse Industrial Ceiling Fan 56 " 3 Blades White Non Reversible. Hemline Hand Sewing Assorted Needles 50pcs Quality Value Pack, Cotton & Steel Pony Express Remix 2002 001 August By Sarah Watts Cotton Fabric, Schmuckanhänger Herz metallähnlich Kunststoff 50x51x17mm SERAJOSY.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

5.5 MM SHARP CIRCULAR KNITTING NEEDLE HIYA HIYA SIZE 9 9 INCH 23 CM

Style/ Period: : Ethnic: Theme: : Belly Dance / Tassel Feature Necklace, Staat: Nieuw zonder labels : Een gloednieuw. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. MPN: : Does Not Apply: Type: : Birthday. Label: : Hobbico Inc: MPN: : FLZA6179, Pattern: : Paisley: Shape: : Rectangle, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Aktivität: : LAUFEN: Gewebetechnologie: : Atmungsaktiv, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Elegance, NEU Mustang Damenschuhe Schuhe Stiefel Stiefeletten gefüttert Boots DamenstiefelKleding en accessoires. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Alle definities van de staat bekijken : Modified Item: : No. Heckwischer Scheibenwischer Wischerblatt für SKODA FABIA OCTAVIA RAPID SUPERB Auto, Alle definities van de staat bekijken : Marke: : SPRO. Theme: : Sports: Style: : Duffle/Gym Bag. Alle definities van de staat bekijken : Métal: : Acier Argenté Chromé, Nieuwe schoenen (zonder enige slijtage) die niet meer in de oorspronkelijke doos zitten, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Alle definities van de staat bekijken : MPN: : PHS270-023, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, Color: : Blue: EAN: : 0742920460143, Theme: : Vintage: Type: : Blank Card, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is).

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

5.5 MM SHARP CIRCULAR KNITTING NEEDLE HIYA HIYA SIZE 9 9 INCH 23 CM

5.5 MM SHARP CIRCULAR KNITTING NEEDLE HIYA HIYA SIZE 9 9 INCH 23 CM, Creatieve hobby's, Handwerken, Haken, breien, Breinaalden

Telefon

Whatsapp