“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

2 x SINGLE BRICK PLASTIC OASIS FRESH CUT FLOWER FLORAL ARRANGEMENT TRAYS

2 x SINGLE BRICK PLASTIC OASIS FRESH CUT FLOWER FLORAL ARRANGEMENT TRAYSCreatieve hobby's, Bloemschikken, Overig !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Type: : Oasis , Colour: : Green: Sub-Type: : Funeral Tributes , Material: : Wet Foam: Pattern: : Floral , Featured Refinements: : Flower Oasis: Brand: : Florex ,

2 x SINGLE BRICK PLASTIC OASIS FRESH CUT FLOWER FLORAL ARRANGEMENT TRAYS
2 x SINGLE BRICK PLASTIC OASIS FRESH CUT FLOWER FLORAL ARRANGEMENT TRAYS
2 x SINGLE BRICK PLASTIC OASIS FRESH CUT FLOWER FLORAL ARRANGEMENT TRAYS
2 x SINGLE BRICK PLASTIC OASIS FRESH CUT FLOWER FLORAL ARRANGEMENT TRAYS

2 x SINGLE BRICK PLASTIC OASIS FRESH CUT FLOWER FLORAL ARRANGEMENT TRAYS

Stamping Blank Circle 1 Inch Metal Silver Aluminum Border Blanks Round 4pcs, 3 Meter Vintage Spitzenband Spitzenborte Spitzenbordüre schwarz 33 ct./m. Weed Cannabis Pot Marijuana Leaf Applique Patch Iron on, 0.5m Robert Kaufman Sevenberry Kasuri dragonflies SB88222D7-5 indigo 0.54yd. 148* BABY 0-6 YEARS CABLE JUMPERS 4 PLY Knitting Pattern 16-26" 3 STYLES, Geo Havana Duvet Cover Blue Yellow Pink Stripe Reversible ~ Girls Bedding Set. 5000m Cop Coates Polyester Corespun80 Thread. PORTA CONFETTI BOMBONIERA BIBERON NASCITA BATTESIMO COMPLEANNO PIEDINI CIUCCIO. RILEY BLAKE SnapShots wave stripes Designer Cotton Fabric-fat quarter C4074-BLUE. TRITAN by EASTMAN Water Bottle Blue/White BPA-Free LOWE’S 24oz. 3 PACK WHITE VANISHING DISAPPEARING INK PENS. Tagetes patula Ehrenkreuz einfach blühend, Italian Nubuck Thin Top Quality leather skin hide Lime 5 Sq.Ft .1.5 oz., NEW Ergonomic Double Colour Sky Blue Handle Pliers 6.5″ Jewellery Wires 5 Dif..., 2 x Pink Donut Doughnut Vinyl Sticker Laptop Travel Luggage Car #5689 , Hoover Floor Tool Brush Head for HENRY XTRA HVX200a Numatic Vacuum Cleaner 32mm.SPONGEBOB SQUAREPANTS 7/8" GROSGRAIN RIBBON KIDS CAKE DECORATION PARTY, White 801BD-WT WAC Lighting Barn Door for Track Fixtures. 10 LARGE 28mm ACRYLIC STAR BEADS SILVER TOP QUALITY ACR134. Acurite 165-ft Wireless Weather Thermometer with Humidity 00609SBLA1 NEW. 12 sheets of 12 x 12 Stampin Up Spooky Night designer series paper. NEW OEM STIHL fs91r fc91 recoil pull start starter says fs91r, Wilmington Under a Spell by Jennifer Pugh 82510 198 Tan Labels BTY FREE US SHIP, BULK 30 Heart with paw prints charms antique silver tone A462. Job Lot Off Cuts 12 x 1m STRETCH Lace Trims White Ivory, TROPIC SOPYTHANA PYTHON SNAKE VINYL FABRIC BY YARD UPHOLSTERY Natural Cream.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

2 x SINGLE BRICK PLASTIC OASIS FRESH CUT FLOWER FLORAL ARRANGEMENT TRAYS

zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). Wollrasierer elektrisch Fusselrasierer Textil rasierer FlusenentfernerHuishoudapparatuur, en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels. Suitable For: : Men: Size: : One Size. Main Stone: : Cubic Zirconia: Material: : Stone, which may cause item to appear larger than it is, en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels. Length: : Regular: Size Type: : Regular. Colour: : White: Main Colour: : White, Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw, en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels. Style: : Embroidered Top: Color: : Multi-Color, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Capiz Girlande Perlmutt weiß eckig - 2er SetHuis, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Couleur: : Chrome et Noir: Sous-type: : Métal et simili cuir. Alle definities van de staat bekijken : Produktart: : Sticker, Era: : Modern (1970-Now): Player: : John Havlicek. Professional Grader: : Not Professionally Graded: Card Manufacturer: : Topps. Professional Grader: : Professional Sports (PSA): Player: : Wayne Gretzky.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

2 x SINGLE BRICK PLASTIC OASIS FRESH CUT FLOWER FLORAL ARRANGEMENT TRAYS

2 x SINGLE BRICK PLASTIC OASIS FRESH CUT FLOWER FLORAL ARRANGEMENT TRAYS, Creatieve hobby's, Bloemschikken, Overig

Telefon

Whatsapp