“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

NWT UNDER ARMOUR BOYS HEAT GEAR PATTERNED SHORTS SIZE 18 MONTHS MSRP $22.99

NWT UNDER ARMOUR BOYS HEAT GEAR PATTERNED SHORTS SIZE 18 MONTHS MSRP $22.99Baby, Kleding en accessoires, Jongenskleding (0-24 maanden) !. Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw, ongebruikt, en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Under armour , Occasion: : Everyday: Season: : All Seasons , Color: : Green, Gray, Black: Style: : Shorts , Size: : 18 Months: Material: : Polyester , 。

NWT UNDER ARMOUR BOYS HEAT GEAR PATTERNED SHORTS SIZE 18 MONTHS MSRP $22.99
NWT UNDER ARMOUR BOYS HEAT GEAR PATTERNED SHORTS SIZE 18 MONTHS MSRP $22.99
NWT UNDER ARMOUR BOYS HEAT GEAR PATTERNED SHORTS SIZE 18 MONTHS MSRP $22.99
NWT UNDER ARMOUR BOYS HEAT GEAR PATTERNED SHORTS SIZE 18 MONTHS MSRP $22.99

NWT UNDER ARMOUR BOYS HEAT GEAR PATTERNED SHORTS SIZE 18 MONTHS MSRP $22.99

8x Mini Storage Boxes Plastic Baby Weaning Feeding Freezer Food Pots Containers, Set Of 3 Baby Teddy Dummy soother Strap Clip cute elephant dog giraffe, Reading Embroidered Iron On Applique Patch Books School Teacher. Personalised baby blanket DISNEY LETTERING ROSE BUD FLUFFY COMFORTER BLANKET. Lascal Maxi BuggyBoard *REPLACEMENT ARMS AND SCREWS*. Bathroom Fan Shower Fan Super Quite Exhaust fan 90CFM With Humidity Sensor. Girls Unicorn Hair Bow Bobbles Sold In Pairs Handmade, LINERGY SI18N20EBR LAMPADA EMERGENZA LED PARETE 18W REST MODE. Sidekick & Superhero Baby Gift Set with Baby T-Shirt & Father's T-Shirt. Hello Kitty Pink Blanket/Cushion In Case, Printed Baby Grow This Is What An Awesome Snowboarder Looks Like. Kupplung IG 25 x 3/4" PP PE Rohr Verschraubung Trinkwasser, Funny Babygrow Greek Newborn Gift Cute I Only Cry When Malaka's Hold Me. 3M 9080A EXTREMLY STRONG DOUBLE SIDED TAPE,1~10MM*50M FITS IPHONE,SAMSUNG,NOKIA, *ROMPERS* GREEN BABY TODDLERS 0-3Months 100% COTTON 36Months CUTE APPLIQUE. 42-5" Squares BLUEBIRDS ON ROSES Penny Rose Charm Pack by Elea Lutz.baby girls' clothing Baby girl six month clothes six month birthday baby girl. Tied Bouquet of Artificial Silk Deep Red Roses Wedding or Home Decor. BABY GIFT SET I LOVE MUMMY I LOVE DADDY BIB HAT BOOTIES NEW, Cats & Dogs Christmas Advent Calendar 24 Days Pawsley & Ho Ho Amitage Good Girl. TIMBERLAND EURO HIKER BLACK LEATHER SILVER AUTHENTIC TODDLER SIZE BOOTS 96848, Plastic Clear Round Square Cake Storage Box Clear Lockable Container 33CM, funny car window children i love my grandkids car safety sticker decal. Wall Protector Indoor Safety Fence Gate Child Baby Toddler Door Stairs Infant US, Munchkin Snappy Bottle Tote Expandable Neoprene Insulated Lunch Cooler Baby Bag, JUNGLE ANIMALS PERSONALISED BABY BIB ANY NAME EDGE COLOUR *GREAT BABIES GIFT*.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

NWT UNDER ARMOUR BOYS HEAT GEAR PATTERNED SHORTS SIZE 18 MONTHS MSRP $22.99

Love Thy Neighbor Neighbour Human Rights LGBTQ T-shirt PR279 Kleding en accessoires, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Alle definities van de staat bekijken : Style: : Graphic Tee. Material: : Metall: Thema: : Familie & Freunde, Alle definities van de staat bekijken : Marke: : Hausmarke. Staat:: Nieuw: Country/Region of Manufacture: : United States. LEGO Holiday Ornament CHRISTMAS SNOW HUT Bauble with ribbon 850949 house cabinSpeelgoed en spellen. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Alle definities van de staat bekijken : Modified Item: : No. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). Kirkland Signature Men's Size Large Swim Short. MPN: : Does Not Apply: Exact Material: : 95% Polyester. en ongedragen object zonder de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak), ITEM: : 3036289: Produkttyp: : Radlager, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Alle definities van de staat bekijken : Hersteller: : IBEX. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Under Armour, Color: : Blue Lime: Modified Item: : No. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Een nieuw object met een fabrieksfout of andere kleine foutjes, 130 g: : Verpackung mit Bilderanleitung: Maße Hamburgerpresse ( Ø x H ): : ca, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Burning Time: : Approx 30-40 mins: Modified Item: : No. Fabric Line: : Cute as a Button: Color: : Beige.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

NWT UNDER ARMOUR BOYS HEAT GEAR PATTERNED SHORTS SIZE 18 MONTHS MSRP $22.99

NWT UNDER ARMOUR BOYS HEAT GEAR PATTERNED SHORTS SIZE 18 MONTHS MSRP $22.99, Baby, Kleding en accessoires, Jongenskleding (0-24 maanden), Broeken en shorts

Telefon

Whatsapp