“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

TELESCOPIC ALUMINIUM SNOW GARDEN SHOVEL SPADE SCOOP FOR CAR HOME OFFICE CLEAR

TELESCOPIC ALUMINIUM SNOW GARDEN SHOVEL SPADE SCOOP FOR CAR HOME OFFICE CLEAR Tuin en terras, Tuingereedschap, Schoppen !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Blackspur , Material: : Aluminium: MPN: : SS101 , Type: : Garden Spade: EAN: : 5017403049654 ,

TELESCOPIC ALUMINIUM SNOW GARDEN SHOVEL SPADE SCOOP FOR CAR HOME OFFICE CLEAR
TELESCOPIC ALUMINIUM SNOW GARDEN SHOVEL SPADE SCOOP FOR CAR HOME OFFICE CLEAR

TELESCOPIC ALUMINIUM SNOW GARDEN SHOVEL SPADE SCOOP FOR CAR HOME OFFICE CLEAR

10x Schlauchverbinder Kupplung PE-Rohr Bewässerungssystem Bewässerung 17x17mm, Vauxhall astra corsa vectra VXR-R side decals vinyl graphics stickers, S-Haken Vintage Tribal-Zubehör 10-er Set Verbinder Schmuck-Verbinder, 3D Aufkleber Hotelzimmer Briefkasten Hausnummer 900061 in Silber 1x Nummer 8, Fast Despatch Denso W14L Spark Plug 6013 x 1 UK Seller. 4 meter yellow printed mesh, Fast despatch UK seller NGK YB05F Spark Plug Cap Connector x 1. EMISSION CHEATS FUNNY CAR WINDOW BUMPER JDM DUB VAG VW VINYL DECAL STICKER, LG Electronics AJU73213301 Washing Machine Inlet Valve Assembly 1 YEAR WARRANTY. COFANETTO BICCHIERI VETRO SHOT PISTONE HARLEY DAVIDSON BIKER BAR & SHIELD HOME, Reduzierstück Verbinder Schraubsystem Reduzierung Kupplung PE-Rohr 3/4" x 1", PARTY HANGING New Distressed Vintage Birthday Wedding Plaque Wall Sign Hanger, Angel And Devil Hot Funny Car Sticker Vinyl Decal Adhesive Window Bumper Tailgat. DM Schwert Lilie 8cm gold Aufkleber Tattoo Fliesen Spiegel Glas Tür Auto Folie. Twin Pack Christmas Ceiling Decoration Foil Hanging Garland Xmas Party Ornament, Fast Despatch Denso W14EP-U Spark Plug 6010 x 1 UK Seller. Torch Spark Plug Torch E7RTC 131-059. Tropical Reef Seahorse Wine Bottle Stopper Topper, Panda with Boombox Funny Car/Window JDM VW EURO Vinyl Decal Sticker, Lionelo Luuk Auto-Sitzerhöhung Kindersitz Autositz 15-36Kg Gruppe 2+3 TÜV Grau.24h DEL NEW 3 x 'REALLY USEFUL STORAGE BOXES' 9 LITRE. 5x T-Verbinder PE-Reduzierstück Bewässerungssystem Tropfbewässerung 20x16x20mm. ONE WIFE LIVID STICKERS DECAL GRAPHICS DEFENDER DISCOVERY RANGE ROVER SERIES 4X4. Live Bush Plants Bushes Plant Patented Roses Home Rainbow Knock Out® Rose 2 Gal. Camouflage Camo Decals Stickers Wrap Vinyl VW JDM Drift Modified 4x4 Car Roof, Set of 6 Plugs Fast Despatch 6x Denso T16EPR-U15 Spark Plug 5023, 100% LINEN NEEDLEWORK FABRIC OR CROSS STITCH 36 CT 20" X 24" PEACHSKIN. LUCE LED COB INTERRUTTORE 200 LUMENS ADESIVO BATTERIE ARMADIO SWITCH LIGHT, LARGE Spirited Away Soot Ball Van/Car JDM VW DUB VAG EURO Vinyl Decal Sticker,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

TELESCOPIC ALUMINIUM SNOW GARDEN SHOVEL SPADE SCOOP FOR CAR HOME OFFICE CLEAR

en ongedragen object zonder de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak). Alle definities van de staat bekijken : Marca: : - Senza marca/Generico -. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Brand: : Unbranded: Intended Use: : Hat/Millinery. Rocko NK5 Rocko's Modern Life Nano Metalfig Diecast 1. Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw, hanger & more (1/4" wide) 500 YardsCreatieve hobby's. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels, Staat:: Nieuw zonder labels: Een gloednieuw, Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Unbranded, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Modifizierter Artikel: : Nein: Marke: : YAMAHA, LONDON RETRO CAMERA REEL MENS T-SHIRT TEE TOP GIFTBRITISH CULTUREKleding en accessoires, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Oval Cabochon Settings Antique Silver Metal Alloy 18x25mm 10 Pcs DIY JewelleryCreatieve hobby's. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Manufacturer: : Air King: MPN: : SP2430B.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

TELESCOPIC ALUMINIUM SNOW GARDEN SHOVEL SPADE SCOOP FOR CAR HOME OFFICE CLEAR

TELESCOPIC ALUMINIUM SNOW GARDEN SHOVEL SPADE SCOOP FOR CAR HOME OFFICE CLEAR, Auto, motor: onderdelen, accessoires, Auto: accessoires, Onderhoud en reiniging, IJskrabbers en sneeuwborstels

Telefon

Whatsapp