“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

DECOART DECDKS-K.107 DECDKS-K 107 VALUE KRAFT STENCIL 8X8 BUFFALO CHECK

DECOART DECDKS-K.107 DECDKS-K 107 VALUE KRAFT STENCIL 8X8 BUFFALO CHECKCrafts, Multi-Purpose Craft Supplies, Stencils & Templates !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : DECOART , MPN: : DKS107-K: UPC: : 766218114327 ,

DECOART DECDKS-K.107 DECDKS-K 107 VALUE KRAFT STENCIL 8X8 BUFFALO CHECK
DECOART DECDKS-K.107 DECDKS-K 107 VALUE KRAFT STENCIL 8X8 BUFFALO CHECK
DECOART DECDKS-K.107 DECDKS-K 107 VALUE KRAFT STENCIL 8X8 BUFFALO CHECK
DECOART DECDKS-K.107 DECDKS-K 107 VALUE KRAFT STENCIL 8X8 BUFFALO CHECK
DECOART DECDKS-K.107 DECDKS-K 107 VALUE KRAFT STENCIL 8X8 BUFFALO CHECK

DECOART DECDKS-K.107 DECDKS-K 107 VALUE KRAFT STENCIL 8X8 BUFFALO CHECK

Metal Alloy Pendants connectors links antique silver 20 pcs, Transformers Autobot Movie Film Patch Embroidered Iron on Hat Jacket Hoodie 048. Kam Snaps B48 Periwinkle 100 Gloss Sets Size 16, Spring Dance Pre-quilted Double Faced Baby Quilt Panel 08. lot of 2 Peria Petra cotton/viscose blend yarn Wisteria silky lavender. BLACK+DECKER RC503 Mini Single-Serve 3-Cup Cooked/1.5-Cup Rice Cooker OpenBox. Reißverschluss 18 cm türkis nicht teilbar Metall Ringgriff. RUSSIAN DOLL FABRIC Cotton Sewing Dressmaking Clothes Quilting 1/2m x 110cm, 2er Set LED Wand Leuchten Nacht Licht Kinder Zimmer Tages-Licht Stecker Lampen. Susan Bates Silvalume Aluminum Afghan Crochet Hook 10"-Size J10/6mm, Applikation zum Aufbügeln Bügelbild Nr.6-746 Circo. Vinyl Laptop Car Phone Sticker Princess Mononoke Kodama Decal. George Ashley Wilde Roald Dahl 100% Cotton Curtain and Upholstery Fabric Design, Mini Cooper R53 R52 # SIZE MATTERS 8" Funny Custom Vinyl Decal JCW UK Union Jack. Record Music Teppich 100 cm. Singer Walking Foot Piping/Welting Feet 3/16" S32. 1 Stanzschablone Duo Schmetterlingen Crealies Duo Butterflies no.peluche doudou lapin blanc rose gris fleur 30 cm simba toys super état. SEA HORSE and SHELLS Coordinating 12 x 12 Paper, Silver Plated Sister 'Sis' Heart Bead Charm Fits European Bracelets&Necklace, Book Folding PAttern to create your own folded book art Cross #3, 21 assortment of dogs BLACK cardstock greeting card scrapbook die cuts, 1 Roll Organza Ribbon Christmas Stars Xmas Cake Decoration Wreath Bow Gift 8C, Industrial BathroomHANDMADE in the UK! Iron Towel Rail 50cmSteampunk. 25 8mm Round Czech Glass Faceted Fire Polish Beads Cobalt Blue Transparent.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

DECOART DECDKS-K.107 DECDKS-K 107 VALUE KRAFT STENCIL 8X8 BUFFALO CHECK

Main Colour: : Black: Material: : 100% Cotton, en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. John Wayne Western Film STOIC COWBOY Printed Throw Pillow Many SizesHuis, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Recommended Age Range: : Over 14 Years Old: Characteristics: : Single Item, Alle definities van de staat bekijken : Moltiplicatore di lunghezza focale: : 1, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Genuine Innovations 16g CO2 Road Bike Pump Refill Cylinder Replacement CartridgeSport en vakantie. Sleeve Style: : 3/4 Sleeve: Size Type: : Regular. en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Alle definities van de staat bekijken : Type: : Brakes, 735521315 Devio Luci FIAT Ricambi Originali Originale Grande Punto Punto EvoAuto. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). Soft Science Water Shoes "The Skiff 2, Nieuwe schoenen (zonder enige slijtage) die niet meer in de oorspronkelijke doos zitten, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Alle definities van de staat bekijken : Marke: : Design Delights, Butterfly - Free US ShippingCreatieve hobby's. Description de la modification: : Vente au détail par 2 unités: Motif: : 4 faces identiques. Athlete Name: : Marcus Peters: Player: : Marcus Peters.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

DECOART DECDKS-K.107 DECDKS-K 107 VALUE KRAFT STENCIL 8X8 BUFFALO CHECK

DECOART DECDKS-K.107 DECDKS-K 107 VALUE KRAFT STENCIL 8X8 BUFFALO CHECK, Creatieve hobby's, Divers materiaal, Sjablonen, modellen

Telefon

Whatsapp