“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

LEINEN STUHL MÖBEL SHABBY CHIC VINTAGE STENCIL SCHABLONE KISSEN GARDINEN

SHABBY CHIC VINTAGE STENCIL SCHABLONE KISSEN GARDINEN, MÖBEL ,STUHL, LEINENCreatieve hobby's, Divers materiaal, Sjablonen, modellen !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Material: : Kunstoff , Stil: : Shabby-Stil: Marke: : Imperial , Herstellernummer: : nicht zutreffend: Herstellungsland und -region: : Deutschland , EAN: : Nicht zutreffend ,

LEINEN STUHL MÖBEL SHABBY CHIC VINTAGE STENCIL SCHABLONE KISSEN GARDINEN
LEINEN STUHL MÖBEL SHABBY CHIC VINTAGE STENCIL SCHABLONE KISSEN GARDINEN

LEINEN STUHL MÖBEL SHABBY CHIC VINTAGE STENCIL SCHABLONE KISSEN GARDINEN

5 MTR HOT PINK 100% POLYESTER LINING FABRIC...45" WIDE SPECIAL OFFER £7.50. 50 Yards 10mm-50mm B-Minit organza Ribbons Wedding Party Sewing Decorations 57, 4 Large owl silver tone cabochons Blank setting Pendants bezel base tray 25mm, Stockings Faux Fur Trim Trimits Artificial Fur & Sheepskin 80mm x 2m Toys. Lederreste 1000gr A5 braunes Sortiment Lederstücke Produktionsverschnitt, Crafters Companion Cardmaking SARA SIGNATURE COLLECTION Shabby Chic, 1000 Saw Cut Chainmail Jump Rings 1/4" ID 16g AWG Bright Aluminum. Spring Has Sprung Teenie Tweenie 21 Cross Stitch Pattern w/Charm NEW, Düse passend für Vorwerk Kobold VK 135,VK 140,VK 150,VK 200 Tiger 260 265 270, COCO 3" wide grosgrain ribbon the listing is for 2 yards. Premium Vinyl Decal Wraps 2 for Cornhole Bags Game- Bass Fishing BF2. wide Corded Gingham Fabric 1" Check Dress Material -44" 25mm 112cm. 22 / 35 / 50 / 70 / 85 cm Schultüte der kleine Maulwurf Zuckertüte Pauli, Venice by Prima Marketing Inc. Sizzix Stanzer Sizzlits Decorative Strip. 12 /pk Clear 10.25" Round Disposable Plastic Plate Catering. Black Widow Logo 3" in Diameter Embroidered Iron on Patch, Tools DIY Silicone Mould ALPHABET MOULDS Saw Ladder Drill Paintbrush Hammer. Hotfix Bügelbild Strass Ornament 130709.MAKITA DCS34 DCS34-16 DCS340 DCS3400 Genuine ALM Chainsaw Chain 40cm 56 links. 18 Natur Gold Sand Perlen 6mm Kugeln Edelstein Schmucksteine AAA Grade G223. WITH FIXING SCREWS. PAIR BLU LINE SWIMMING POOL EQUIPMENT POLE HANGERS. Magic Argyll Patterning Crochet Yarn 200g BALLS Stylecraft Colour Pool Aran. Glarks 56Pcs 4 Colors Pendant Trays Round Bezel with Glass Cabochon Round Clear, Designer Schablone A4 Vintage Jugendstil Muster Modell 4 Wandbordüre Lilie, Dress Gold Faux Leather Geometric Stitch Lace Fabric Sold By The Yard Gowns, Cow Cows Cattle Farm Animal Bovine Showstock Fabric Printed by Spoonflower BTY, MINNIE MOUSE Bow Polka dot on red grosgrain ribbon 1.5" x 3ft or 1 yd, Zwei Wege Reißverschluss 2 Wege teilbar SCHWARZ in 60cm,65cm,70cm,75cm,80cm,85cm.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

LEINEN STUHL MÖBEL SHABBY CHIC VINTAGE STENCIL SCHABLONE KISSEN GARDINEN

Alle definities van de staat bekijken : Metal: : Sterling Silver. Alle definities van de staat bekijken : Type: : Barbell. Thank You - FOR YOUR WEDDING READING ( laminated gift)Huis. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Märklin HO/AC 4411 Güterwagen DB + Schlußlicht (AD107-9R8/5)Speelgoed en spellen, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Type: : Greeting Card: Brand: : PInk Ink, GTIN: : 4712977701359: UPC: : Does Not Apply. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, 0 Black/Red Women's Trainers Shoes UK 5_5. Reebok - COMBAT BACKPACK - ZAINO DOPPIA SPALLA COMBAT - art. Alle definities van de staat bekijken : Marca Veicolo: : Kawasaki, Alle definities van de staat bekijken : Artikelnummer: : 6502-07-2023999LP / 6502072023999LP, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw, De oorspronkelijke labels zitten mogelijk niet aan het object vast. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. set 2x Duo pack 2 stuck paking box DUO BOX duobox. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, RGB LED Hängeleuchte Luster Dimmer Fernbedienung Kronleuchter Durchmesser 67 cmHuis. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

LEINEN STUHL MÖBEL SHABBY CHIC VINTAGE STENCIL SCHABLONE KISSEN GARDINEN

LEINEN STUHL MÖBEL SHABBY CHIC VINTAGE STENCIL SCHABLONE KISSEN GARDINEN, Creatieve hobby's, Divers materiaal, Sjablonen, modellen

Telefon

Whatsapp