“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

DISNEY STORE STITCH CHARACTER SWIM HAT FOR BABY EMBROIDERED DETAIL FLOPPY EARS

DISNEY STORE STITCH CHARACTER SWIM HAT FOR BABY EMBROIDERED DETAIL FLOPPY EARSBaby, Kleding en accessoires, Jongenskleding (0-24 maanden) !. Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw, ongebruikt, en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Disney , 。

DISNEY STORE STITCH CHARACTER SWIM HAT FOR BABY EMBROIDERED DETAIL FLOPPY EARS
DISNEY STORE STITCH CHARACTER SWIM HAT FOR BABY EMBROIDERED DETAIL FLOPPY EARS
DISNEY STORE STITCH CHARACTER SWIM HAT FOR BABY EMBROIDERED DETAIL FLOPPY EARS
DISNEY STORE STITCH CHARACTER SWIM HAT FOR BABY EMBROIDERED DETAIL FLOPPY EARS
DISNEY STORE STITCH CHARACTER SWIM HAT FOR BABY EMBROIDERED DETAIL FLOPPY EARS

DISNEY STORE STITCH CHARACTER SWIM HAT FOR BABY EMBROIDERED DETAIL FLOPPY EARS

9090 Natures Purest Pure Love Bunny Booties 0-6 Months Unisex, New Infant Toddler Girl's Black Mary Jane Dress School Shoes Sz 6-10, Baby Girls Romany Style Diamante & Lace Ivory Occasion Christening Dress & Shoes. 10 x 1 metre lengths of Random Assorted Widths & Plain Colours Grosgrain Ribbon, DKNY Set of 5 One-Pieces 0-3; 3-6;6-9 Mo Bodysuits. Mouseloft Counted Stitchlet Helicopter, MAMAS & PAPAS SOLA2 SOLA 2 MULTI TERRAIN MTX BASKET, S54 SISTERS ARE PRECIOUS MDF Plaque Sign Quote Laser Cut Wooden Craft Shapes. Free Flow Fashion Royal Animal Philips Avent Pacifiers Translucent. G56-12 St alte Glassteine mondscheingrün Tropfen 13 x 8 mm ♡ ♡Nr.Kokadi TaiTai Heart2Heart Jeans Babysize Z Babytrage Trage Tragetuch Neuware. Easy OOP McCALLS 7243 Misses Wrap Skirts~6 Variations PATTERN 4-6-8-10-12-14 UC, BOUMY KRABBELSCHUHE 17-21 NEU 30€ lauflernschuhe babyschuhe King Arthur leder, 2 Yards Red & Yellow Flower Sewing Trim Hand-Beaded Embroidered Iron-On Trim. Only 2-3Years left Baby Girls Birthday Party Evening Party Princess Dress, Hotfix iron on transfers plain Black Dragon Design size 9cm x 9cm, DISNEY STORE WINNIE TIGGER CLASSIC WOVEN ROMPER BABY 12/18 MOS ~ SO ADORABLE NWT. Prestigious Textiles Salisbury Lavender Polycotton Curtain Blind Craft Fabric, BEAUTIFUL FRILLY BRODERIE ANGLAISE FOOTMUFF/ COSY TOES BABY JOGGER CITY,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

DISNEY STORE STITCH CHARACTER SWIM HAT FOR BABY EMBROIDERED DETAIL FLOPPY EARS

Absatzart: : Keilabsatz/Wedge: Stil: : Pantolette, HOTPOINT cooker fan oven element 6530P 6531B 6531P 6535B 6535P 6540 6540B 6540PHuishoudapparatuur. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Funko, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Type: : Craft/clothing: Length/Amount: : Less than 1 Metre, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. 11in1 Gymnastikband Fitnessbänder Training Widerstand Bänder Set Yoga LatexSport en vakantie, Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw. Staat:: Nieuw zonder labels: Een gloednieuw. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. VAUXHALL ASTRA MK5/H H3 100W SUPER WHITE XENON HID FRONT FOG LIGHT BULBS PAIRAuto. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Oktave Stimmgabel 128 HZ- Otto Tuner Phonophorese Klangpunktur diapasonMuziekinstrumenten, Nieuwe schoenen (zonder enige slijtage) die niet meer in de oorspronkelijke doos zitten. Alle definities van de staat bekijken : Size: : 10mm. 6 Ölablaßschraube Schraube Ölwanne NEU originalAuto, 2 Stück Jung RWM200WW Rauchmelder Rauchwarnmelder Batterie 12 Jahre alpinweiß, Alle definities van de staat bekijken : Marke: : BRADAS. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Theme: : Art.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

DISNEY STORE STITCH CHARACTER SWIM HAT FOR BABY EMBROIDERED DETAIL FLOPPY EARS

DISNEY STORE STITCH CHARACTER SWIM HAT FOR BABY EMBROIDERED DETAIL FLOPPY EARS, Baby, Kleding en accessoires, Jongenskleding (0-24 maanden), Zwemkleding

Telefon

Whatsapp