“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Design Works Crafts Counted Cross Stitch Woodland Baby Sampler 12 by 13 inches

Design Works Crafts Counted Cross Stitch, Woodland Baby Sampler, 12 by 13 inchesCreatieve hobby's, Handwerken, Borduren, kruissteek !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : UPC: : 021465024318 , Department: : cross stitch kit: EAN: : 0021465024318 , Weight: : 0.26 lbs: Brand: : Design Works Crafts , Dimensions: : L 12.44 x W 9.29 x H 0.39 inches: MPN: : 2431 , ProductGroup: : Art and Craft Supply: Binding: : Misc. , ISBN: : Not Applicable ,

Design Works Crafts Counted Cross Stitch Woodland Baby Sampler 12 by 13 inches
Design Works Crafts Counted Cross Stitch Woodland Baby Sampler 12 by 13 inches
Design Works Crafts Counted Cross Stitch Woodland Baby Sampler 12 by 13 inches
Design Works Crafts Counted Cross Stitch Woodland Baby Sampler 12 by 13 inches
Design Works Crafts Counted Cross Stitch Woodland Baby Sampler 12 by 13 inches

Design Works Crafts Counted Cross Stitch Woodland Baby Sampler 12 by 13 inches

30 FLAT BACK IVORY PEARL FLOWER HEARTS 17mmx18mm Cards~Weddings~Birthdays 36D, ARCH PANEL TEMPLATE SETS, FLORAL TROPICAL PINK WHITE PAPER LARGE SCRAP EF GERMAN. Perlen Bild sticken Frau Eleganz Stickpackung 26x35 Stickvorlage Perlenbilder. Kaffe Fassett PWGP145 Serpentine Yellow Cotton Quilting Fabric By The Yard. Various Lengths Available 3" Diameter Church Altar Pillar Candles. LOL DOLL SEQUIN GIRLS CHARACTER EMBROIDERED APPLIQUÉ PATCH SEW OR IRON ON #73, BBC2039 6 CZECH GLASS SKULL SHAPED BEADS WHITE/MATT/OLD PATINA 12x9mm. Halloween Haunters Hanging Wicked Witch Purple Dress LED Lights Prop Decoration, CARTA DA DECOUPAGE SONIE AMES 33x49cm DECOMANIA. SUNBRELLA FUSION COLLECTION INDOOR OUTDOOR UPHOLSTERY FABRIC CHARTRES FLAX BTY. Godfather The Man The Myth The Legend 11 oz Mug Godfather Mug Godfather Gift. 50x 15mm Red Ladybird 1 Hole Plastic Buttons For Sewing Crafts Ladybug Round. 1" DISCS Stamping Enameling Blank Aluminum Brass Bronze Copper Nickel Round 5, New Waterproof Compatible Seal Lens Replacement AquaLumin Pool & Spa Lights. Wildflower Mini Design RTG Guide #1135 by Donna Dewberry.Dots Dr Lime Mint Condition!! Stinky’s Scratch & Sniff Stickers, Delilah Jen Kingwell Designs Scrappy Quilt Pattern Booklet. ELNA SEWING MACHINE LOW SHANK ADJUSTABLE ZIPPER FOOT FITS MANY #55510 1805. Knitter's Finishing School Video Course by Diana Sulllivan. Set of 5 Polished or Antique Brass Plated Door Stopper 3" Spring Door Stop. Holiday Pets Christmas Fabric Panel Material Puppies and Kittens, 4 @ 3X4.75" on 8.5X11" Patriotic Ladies B Cotton Fabric Crazy Quilt Blocks.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Design Works Crafts Counted Cross Stitch Woodland Baby Sampler 12 by 13 inches

Occasion: : ANY: Sub-Style: : lace inserted, Material: : Polyester And Elastane: Exact Material: : 95% Polyester And 5% Elastane. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Maße: : Länge: 77 mm / Breite: 68 mm / Tiefe: 27 mm: Marke: : Bosch. Caractéristique: : Statique: Objet: : Piéces Détachées. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : The Personalised Party Co, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels. Sleeve Length: : Sleeveless: Material: : 100% Cotton, Alle definities van de staat bekijken : Hersteller: : BLUE PRINT. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, WOMENS LADIES OWL CROSS SNOWFLAKE PATTERN WINTER JUMPER OPEN KNITTED CARDIGANKleding en accessoires, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Alle definities van de staat bekijken : MPN: : 06F 115 230; 06F 115 230 S2;. Alle definities van de staat bekijken : Model: : RS21FCNS, Alle definities van de staat bekijken : Type: : Complete Repair Kit. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). Shape/Theme: : house: Brand: : unbranded.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Design Works Crafts Counted Cross Stitch Woodland Baby Sampler 12 by 13 inches

Design Works Crafts Counted Cross Stitch Woodland Baby Sampler 12 by 13 inches, Creatieve hobby's, Handwerken, Borduren, kruissteek, Handborduren: pakketten, Kruissteek

Telefon

Whatsapp