“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Hanging Basket Santoro 3D Swing Cards

Santoro 3D Swing Cards -Hanging Basket Huis, Feesten, speciale gelegenheden, Wenskaarten, briefpapier !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : EAN:: : 5018997130308 , MPN: : SC003: Country/Region of Manufacture: : United Kingdom , Occasion: : All Occasions: Theme: : Flowers , Brand: : Santoro: Type: : Pop Up Card , EAN: : 5018997130308 ,

Hanging Basket Santoro 3D Swing Cards
Hanging Basket Santoro 3D Swing Cards
Hanging Basket Santoro 3D Swing Cards
Hanging Basket Santoro 3D Swing Cards
Hanging Basket Santoro 3D Swing Cards

Hanging Basket Santoro 3D Swing Cards

With Pillar Candle Winter Christmas Table Centre Piece Candle Holder 32cm, RHINESTONE IRON ON HEAT TRANSFER SCORPIONS SCORPION STINGER TEAM NAME, Zelie Arcopal Luminarc Servizio di Piatti x 6 Persone 18 Pezzi di Colore Bianco, CLIP STAFFA DI FISSAGGIO 2" 1/2 63 mm VESSEL FILTRI IN LINE OSMOSI INVERSA. Cremation Tear Drop Green C.Z Stone Urn Pendant Necklace Jewelry WITHOUT CHAIN, s.LUCE Fragranze Pendelleuchte aus Glas Bernstein Pendellampe, SILICONE FUNNEL FOLDABLE SMALL SILICONE COLLAPSIBLE KITCHEN HOPPER OIL FUNNEL, Leuchtend Leuchtsticker fluoreszierend Sternenhimmel Wandtattoo Buchstaben No.02, Bodenvase Dekoglas ZYLINDER H 19cm transparent rund Glas Hakbijl 80cm D, 4 Pack SousVideToolsSmoking Gun Seasoned Wood Chips Box. Orologio Da Parete In Vetro Emoticon Emotion Emoji 30 Cm Pianto Risata Sorriso.5/8 Unicorn foil foe unicorn elastic foe Metallic foil foe hair tie foe elastic. Twinkle twinkle little star children's bedroom/nursery/playroom wall art sticker, MOUNTAIN TREE LINE DIE-Impression Obsession 027P suitable for most die cutters. Nero ZE Zeitschaltuhren Vestamatic Lichtsensor 5m Sonnensensor für Quattro S50, weiß Kerze Lotus in Kokosnussschale. MINIONS Set Bed DUVET COVER Reversible 160x200 Pillowcase COTTON Despicable Me. Modern Pink Chevron Baby Shower Games Pack 6 Printable Games, Personalised engraved Baileys glass/mum's,nan's Christmas present gift 62, Sistema Microwave Easy Eggs Red Sandwich Omelette Poach Scramble Cook BPA Free, Clous de tapissier perle fer 11 mm NOIR SCINTILLANT siège 180 fauteuil,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Hanging Basket Santoro 3D Swing Cards

en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels. Material: : 100% Cashmere: Country/Region of Manufacture: : China. Textilpflege: : Maschinenwäsche: Farbe: : Braun. Printed Bow Fabric A4 Canvas Dumbo (7 Designs Available)Creatieve hobby's, Alle definities van de staat bekijken : BASE: : G23 2-PIN PLASTIC CENTER. SiteWideCondition: : New: Modified Item: : No. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). Kinder Motorradjacke Bikerjacke Motorrad Racing Winddicht Patch Biker WM FashionBaby, Brand: : ZAR Traders: MPN: : Does Not Apply, Packaging: : None/ Loose: Brand: : Hot Wheels. 2 Pairs of Tiny Baby Scratch Mittens Mitts Premature Pink 100% CottonBaby, De oorspronkelijke verpakking kan ontbreken of de oorspronkelijke verpakking is geopend of niet meer verzegeld, Stil: : Modern: Produktart: : Wandleuchte, Dit object kan een showroommodel zijn of een object dat aan de verkoper geretourneerd is nadat het gebruikt is, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Alle definities van de staat bekijken : Belastbarkeit: : bis 200 kg, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. De oorspronkelijke labels zitten mogelijk niet aan het object vast, Alle definities van de staat bekijken : Theme: : Fashion. Nieuwe schoenen (zonder enige slijtage) die niet meer in de oorspronkelijke doos zitten. Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw. ATP Autoteile Auto Ersatzteile Pöllath Shop brands4cars, Alle definities van de staat bekijken : MPN: : N2431070, Lackschutzfolie passend für Volkswagen VW: Herstellernummer: : LSF_150cl_MRLacky_VWPassatB8Limo, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). zoals een onbedrukte doos of een plastic zak.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Hanging Basket Santoro 3D Swing Cards

Hanging Basket Santoro 3D Swing Cards, Huis, Feesten, speciale gelegenheden, Wenskaarten, briefpapier

Telefon

Whatsapp