“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

3mm Double Satin Ribbon Bundle/Pack-Mixed Colours 10 Pieces x 1 Mtr Lengths

3mm Double Satin Ribbon Bundle/Pack-Mixed Colours 10 Pieces x 1 Mtr Lengths Creatieve hobby's, Divers materiaal, Diverse knutselartikelen !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Quantity: : 100 , Length (Mtrs/ Yds): : 10 x 1Mtr: Colour: : Assorted Colours , MPN: : 3501: Country/Region of Manufacture: : United Kingdom , Brand: : Berisfords: Material: : Polyester , Modified Item: : No: Width: : 1/8" , Non-Domestic Product: : No: Type: : Double Sided Satin ,

3mm Double Satin Ribbon Bundle//Pack-Mixed Colours 10 Pieces x 1 Mtr Lengths
3mm Double Satin Ribbon Bundle//Pack-Mixed Colours 10 Pieces x 1 Mtr Lengths
3mm Double Satin Ribbon Bundle//Pack-Mixed Colours 10 Pieces x 1 Mtr Lengths

3mm Double Satin Ribbon Bundle/Pack-Mixed Colours 10 Pieces x 1 Mtr Lengths

Wolke Regenbogen Patches Aufbügler Aufnäher Abzeichen Bügelbild Aufnäherbild. CONSECUTIVE SHEETS OF YEW BURR VENEER 15 X 25 cm BY#9 MARQUETRY, DIALUX Jeweller's Polishing Compound Bars 100g, Riley Blake Neverland Peter Pan Pink Flowers Fabric FQ or More 100% Cotton, imitation Amber brown Tortoise Shell Buttons size 1 in 7/8 1/2 #T1 5/8 3/16. Panasonic PT-AE200U PT-AE300U PT-L200U ET-LAE100 Projector Lamp w/Housing. Häkelnadelset Set 3 Größe 2,5-2,0-1,5mm mit Plastikgriff, 10x33cm à 30x100cm Sticker Décoration Murale Africaine Décor Ville Paysage, Designer Woll-Stoff Gestreift Dick Warm Schwer WinterMantelstoff Braun Meterware. JUST MARRIED D2 BANNER DECORATION WEDDING BLACK PERSONALISED CHALKBOARD BUNTING, S1374 Simplicity Sewing Pattern Misses Bathing Swim Suit Bikini Tankini Cover-up. Colour Changing Remote Controlled Dream Light Owl LED Nightlight Sleep Timer, 4 EXTRA HARD LEAD PENCILS SMOOTH WRITING PERFORMANCE 12 TICONDEROGA PREMIUM NO. 13 Gallon Drawstring Kitchen Trash Bags 300-Count Durable Heavy Use Tear Resist. Plastic/PVC/Embossing/Stencil/SMALL/Daffodil/Flower/BEAUTIFUL/Bendy.ONE CAST LIGHTING CAST BRONZE GRATE FOR WELL LIGHT CWLG1CB 1. 10 of 20mm topaz handmade foil lentil glass beads, Strand 40 Green/White Tree Agate 8mm Frosted Plain Round Beads CB31602-3. Vendu au Mètre Scrapbooking Couture Couleur au Choix Ruban Liberty 16mm. Jersey Stoff Ritter Blumen grau 1m. 2 PAPP-ART Teelicht-Halter 2 Pappart Kerzenhalter zB für Beton-Paste STERN 4606. 12x20” Handmade Cushion Cover In Laura Ashley Josette Steel/Austen Steel Fabric, Tube Magnetic Clasps Silver Brass 8x20mm 4 Pcs Findings DIY Jewellery Making, Beach Sandals Flip-Flops White Timeless Treasures YARD Nautical Fabric, 3" Fancy White Old English Alphabet Letter H Embroidered Patch,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

3mm Double Satin Ribbon Bundle/Pack-Mixed Colours 10 Pieces x 1 Mtr Lengths

Pattern: : Solid: Material: : Polyester, Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Joules. Muster: : Ohne Muster: Stil: : Sneaker. en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels, PLASTIC FEATHER FAN BASE STAVES/FRAME/SALLY RAND/SHOW GIRL/CARNIVAL/DRAG QUEENKleding en accessoires. Fastening: : Zip: Style: : Riding Boots. Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw. Alle definities van de staat bekijken : Size: : Snapback, Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw. Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw, Nieuwe schoenen (zonder enige slijtage) die niet meer in de oorspronkelijke doos zitten, Color: : Black: Style: : Graphic Tee, Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw. US Shoe Size (Men's): : 9 M US Men: Material: : Leather. Length (Mtrs/ Yds): : 21-50: Type: : Taffeta. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). Alle definities van de staat bekijken : Brand: : BEADSMITH, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Een nieuw object met een fabrieksfout of andere kleine foutjes. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Gardinenstangen Schwarz / Edelstahl-Optik als eckige Innenlauf-GardinenstangeHuis.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

3mm Double Satin Ribbon Bundle/Pack-Mixed Colours 10 Pieces x 1 Mtr Lengths

3mm Double Satin Ribbon Bundle/Pack-Mixed Colours 10 Pieces x 1 Mtr Lengths, Creatieve hobby's, Divers materiaal, Diverse knutselartikelen, Linten

Telefon

Whatsapp