“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Spinrite 164104-4420 Satin Solid Yarn-Sea Shell 6Pk

Spinrite 164104-4420 Satin Solid Yarn-Sea Shell (6Pk)Creatieve hobby's, Handwerken, Wol, garen, draad !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : UPC: : 057355256453 , Manufacturer: : Spinrite: Manufacturer Part Number: : 164104-4420 , Brand: : Spinrite: MPN: : 164104-4420 ,

Spinrite 164104-4420 Satin Solid Yarn-Sea Shell 6Pk
Spinrite 164104-4420 Satin Solid Yarn-Sea Shell 6Pk
Spinrite 164104-4420 Satin Solid Yarn-Sea Shell 6Pk
Spinrite 164104-4420 Satin Solid Yarn-Sea Shell 6Pk
Spinrite 164104-4420 Satin Solid Yarn-Sea Shell 6Pk

Spinrite 164104-4420 Satin Solid Yarn-Sea Shell 6Pk

30 mm Pull Bows RIBBONS Wedding Car Gift Wrap Decoration Floristry 10 Colours, And the stockings were hung christmas stencil. 15/111 Fleur bleue mauve BOUTON BOIS ROND ** 15 mm ** Qté x6 ou x10. DECO MACHE PAPER FIRST EDITION TARTAN 3 SHEETS OF DECOUPAGE. Elephant 3" wide grosgrain ribbon the listing is for 2 yards total, Solid Grosgrain Ribbon 1/4-Inch 50-Yard. EE 31 18mm x 13mm PearCrystal Halo Drop DIY Earring BasesOne Pair. 10 Pieces Antique Gold Thin Long Rooster Hair Extension Feathers, 4 Lunch Paper Napkins for Decoupage Party Table Craft Vintage Santa and Bird. The Simpsons Family Iron On Heat Transfer DIY Sticker Vinyl Clothing Accessories, Paw Print Heart Stencil A4 /A5 /A6. Iris-Grün #4010-T 4/5 mm - per Meter REICHENBACH 104°. Festival Fabric #2120-I Santa on Grey Holiday Quilt Shop Quality. 96005C Ref 2 Pastel Card Pad Clairefontaine Pastelmat 18 x 24cm 360g, Choose Your Color!! NEW Derwent Studio Drawing Sketching Coloring Pencils, TDK Hi8 Tape New Sealed MP120 Video Cassette for Camcorders Blank Media. TRAINS TRUCKS BUS 100% Cotton Fabric By Yard "ROAD TRIP" CARS PLANES. Bright Butterfly Alisa Counted Cross Stitch Kit Yellow S0-147. FORCHETTA CENTRALE 3162002.Childe Hassam Beacon Hill Massachusetts Counted Cross Stitch Chart Pattern, Grab Bag Coats Puppets Mouline Threads Pack of 5 Assorted Colours, 130 cm trendy LUXUS Blumen Girlande bunt Raumdeko Floristenposten Frühjahr 5301. JMF6 Juniper Moon Farm Knitting Pattern Book 10 Delightful Patterns Sabine. Tatting Crochet 500+ Pictures Jpeg files Book On CD Idea NEEDLE WORK Knit. PERSONALIZED ENGRAVED FAMILY LAST NAME WOOD SIGN PLAQUE ANNIVERSARY WEDDING GIFT. Mützen Häkeln Stricken 5,90€/100g Pro Lana hatnut surf 50g dicke Wolle. Brown Sheep Wildfoote Luxury Sock Yarn; Choose a Colorway,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Spinrite 164104-4420 Satin Solid Yarn-Sea Shell 6Pk

Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw. Matière: : Bois: Thème: : A Motifs, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Space Stars DJI Phantom 4 P4 Skin Wrap Decal Sticker Vinyl Ultradecal SkinzSpeelgoed en spellen, Mickey Mouse Clubhouse Ceiling Fan Light Pull Chain Set with Donald Duck & GoofyHuis, Champagne Wedding Sampler Cross Stitch Kit Florashell - fabric background styleCreatieve hobby's, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, Alle definities van de staat bekijken : Materiale: : 95% Poliestere 5% Elastan. De oorspronkelijke labels zitten mogelijk niet aan het object vast, Referenznummer(n) OE: : nicht zutreffend: Thema: : Hund, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Alle definities van de staat bekijken : Type: : BOW WRIST SLING. Alle definities van de staat bekijken : Wäschegröße: : 4 - 8, Country/Region of Manufacture: : United States: Metal: : Sterling Silver, Bremsscheibendicke [mm]: : 26 mm: Herstellernummer: : 0 986 479 751, 2 Genuine Bosch Super Plus Spark PlugsAuto, Alle definities van de staat bekijken : Hersteller: : Nicht spezifiziert. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Alle definities van de staat bekijken : Shape: : Square, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Spinrite 164104-4420 Satin Solid Yarn-Sea Shell 6Pk

Spinrite 164104-4420 Satin Solid Yarn-Sea Shell 6Pk, Creatieve hobby's, Handwerken, Wol, garen, draad

Telefon

Whatsapp