“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

5.1cm 50mm Baumwolle Fähnchen Einfassung Schürze Fischgräte Köper Gurtband

50mm (5.1cm) Baumwolle Fähnchen Einfassung Schürze Fischgräte Köper GurtbandBastel- & Künstlerbedarf, Nähen, Sonstige !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Marke: : Tyagi Racing , EAN: : Nicht zutreffend ,

5.1cm 50mm Baumwolle Fähnchen Einfassung Schürze Fischgräte Köper Gurtband
5.1cm 50mm Baumwolle Fähnchen Einfassung Schürze Fischgräte Köper Gurtband
5.1cm 50mm Baumwolle Fähnchen Einfassung Schürze Fischgräte Köper Gurtband

5.1cm 50mm Baumwolle Fähnchen Einfassung Schürze Fischgräte Köper Gurtband

35X35MM BLACK VOLCANIC BASALTIC LAVA GEMSTONE SQUARE 35X35MM LOOSE BEADS 8". 6 SHEETS BLANK STICKERS YELLOW FLOWERS 72 LABELS, AA1-03 27x13 MM GLASPERLEN ZYLINDER RUND. 0.1 mm, 0.2 mm, 0.3 mm, 0.4 mm Artline Drawing Fineliner Pens Set of 6 System. PATCHWORK CUSHION KIT complete with ZIP Vintage Fabric & Sewing Pattern NEW, UNIVERSITY of LOUISVILLE " CARDINALS " 100% COTTON 1 YARD PIECE SQUARES DESIGN. Smoke Cotton Fabric Robert Kaufman Kona Cotton Solid Fat Quarter, Gorgeous Rustic Wooden Tealight Candle Holder ~ Nautical Decoration. BFS2556 Quantity Options Angel Wings Stainless Steel Charms Exclusive Line. Happy Retirement Latex Balloon Pack Mixed Colours, Mini moule silicone scarabée, Keramik Teelichthaus Lichterhaus Fachwerkhaus Bauernhaus Bauerngut 15 cm 40658, 0,40€/m 2,5-5m weiches zart Rosa Taftband 25mm Draht Taft Schleifenband Taufe.Hutschenreuther Baronesse weiss Platte 26 cm x 17 cm. Steel Ring Mandrel Metal Wide Band Finger Gauge Sizer Set Ring Graduated 1-15, 100 Seeds Amaranthus Cruentus Red Spike, Kaufman-20-2-1/2" x WOF Strips-Quilting Jelly Roll-"Clover" Kona Cotton By R, NO NEEDLE DIMENSION ORANGE GOLD FLORAL PUNCH NEEDLE KIT 5" X 7" #73227, CLOVER CLO3004 POINT PROTECTOR SM CIRCULAR NEEDLE 0-8 4PC NEW. TROPICAL SEAHORSE Fabric Applique Hawaiian Batik~ NO SEW Wonder Under Iron On. Bündchen Bündchenstoff Streifen Ringelbündchen Schlauchware lila/helllila 25 cm.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

5.1cm 50mm Baumwolle Fähnchen Einfassung Schürze Fischgräte Köper Gurtband

Faux Leather Diamante Women Clutch Bag Bridal Ladies Evening Party Prom DesignerKleding en accessoires. Staat: Nieuw zonder labels : Een gloednieuw. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Shape: : Ball. Colour: : Blue: Vehicle Type: : Car, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Präzise Farbe: : schwarz: Marke: : Markenlos, Alle definities van de staat bekijken : Fiber Content: : Cotton. T-H Marine G-Force Troll Perfect Minn Kota Trolling Motor Control EnhancerSport en vakantie, Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw, Exact Material: : Cotton Silk: Country/Region of Manufacture: : India, geil bedruckte Biker T-Shirts Shirts - Toys for Big Boys - Geburtstag GeschenkKleding en accessoires, Suzuki GP125 gasket set complete (full) (1978-1989) new - fast despatchAuto, Quantity Unit: : Set: Part Manufacturer: : Champion. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : ItemId: : 163052452700, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. 1PC~BROWN AND WHITE DOG~IRON ON EMBROIDERED APPLIQUECreatieve hobby's, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, New Mason Cash Beech Wood 2 In 1 Utensil Slotted Spoon Egg Separator 2008, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

5.1cm 50mm Baumwolle Fähnchen Einfassung Schürze Fischgräte Köper Gurtband

5.1cm 50mm Baumwolle Fähnchen Einfassung Schürze Fischgräte Köper Gurtband, Creatieve hobby's, Naaien, Overig

Telefon

Whatsapp