“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

10M Leder Faden Schnur Draht Schmuck Armband Halskette 1mm Schwarz Großhandel

10M Leder Faden Schnur Draht Schmuck Armband Halskette 1mm Schwarz GroßhandelBastel- & Künstlerbedarf, Bastelmaterialien, Basismaterialien !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Length: : 10M , Couleur: : Noir: UPC: : Does Not Apply , Matière: : Cuir: EAN: : Does Not Apply , Taille: : 1x1mm: Color: : Black , Type: : Fil: Material: : Leder , Sub-Type: : Cord: Size: : 1x1mm , Sous-type: : Cablé: Colour: : Black , Featured Refinements: : Leather Cord: Farbe: : Schwarz , Brand: : Unbranded: Größe: : 1x1mm , Manufacturer: : Does not apply: Marke: : Makenlos , ISBN: : Does Not Apply , 。

10M Leder Faden Schnur Draht Schmuck Armband Halskette 1mm Schwarz Großhandel
10M Leder Faden Schnur Draht Schmuck Armband Halskette 1mm Schwarz Großhandel

10M Leder Faden Schnur Draht Schmuck Armband Halskette 1mm Schwarz Großhandel

1 Ersatzklinge Clover Rotary Cutter 60mm Rollschneider Stoffschneider, Molotow One4All 127 HS 20er Set 2 127HS 20 Kit Box Lack marker Stift Paint Pen, 6 hand crochet white flowers with 6 silver leaves. 1 m TüllSpitze Borte Meterware weiss 9 cm breit, 3m gewachste Baumwollschnur 2mm weiß, 10 x Hosen-Reißverschluss M Metall Silber nicht-teilbar 3mm Hosenreissverschluss. Frottier hellgrün. Red Satin Crepe Back Fabric 58” Dressmaking Clothing Craft Bridesmaid Wedding, ab37 Aufnäher Bügelbild Applikation Patch Karten Royal Flush Poker 10,0 x 9,5 cm. 5 x DIPLOMAT HYGENA Silver Grey Oven Cooker Hob Control Knob Switch Adaptor Kit. Decoupage Papier Bogen 50 x 70 cm " weiße Blumen " 74 Serviettentechnik, LEINWAND WANDBILDER BILD AFRIKA GIRAFFEN VERSCHIEDENE GRÖßEN KUNSTDRUCK 1523 D1. Airbrush Hansa 281 chrom 0,2mm Fließbecher 2ml Harder & Steenbeck 212814, LED Hängeleuchte Design Pendelleuchte Hängelampe Pendellampe Glas mit Tastdimmer.Patches Stick Ap .. Traktor grün 30 x 21 cm Rückenaufnäher 07453 ca Gr, Masonic Drinks Glass Tumbler 300ml PERSONALISED 3 Designs to Choose, 20 Roter Jaspis Würfel ca 6mm. PARAVENTO SEPARÈ 3 PANNELLI PATTERN BIANCO SHABBY IN LEGNO 120 X 170 CM. Streifen Tribal Ethnisch Stoff Blumenmuster Polster Vorhang Handarbeiten Boho, 10 Meter Ziernagelstangen altmessing 9,5 mm 100 1/3. 4 Lunch Papier Servietten Napkins M5-21a Wildschweine im Wald, Topflappen Häkelset Anleitung Häkelnadel Wolle Minze Rouge,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

10M Leder Faden Schnur Draht Schmuck Armband Halskette 1mm Schwarz Großhandel

Nieuwe schoenen (zonder enige slijtage) die niet meer in de oorspronkelijke doos zitten, Aeropostale Womens Solid Pleated SkirtKleding en accessoires, Main Colour: : Black: Custom Bundle: : No, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Produktgewicht: : 50g: Kompatibles Modell: : Kodak EasyShare V1073 V1273. LEGO - Cloth Flag 2 x 5 Banner with Royal Knights Lion Head - Red. en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Size: : One Size: Item model number: : 8408, NWT AEROPOSTALE Aero Womens Prince & Fox Long Sleeve Turtleneck Sweaters Sz XS SKleding en accessoires, Alle definities van de staat bekijken : Main Stone: : Lapis, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Alle definities van de staat bekijken : Placement on Car: : Front, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Keen. Größenkategorie: : S M L XL XXL: Textilpflege: : Maschinenwäsche, Alle definities van de staat bekijken : Type: : Autocollants, Staat:: Tweedehands: Een object dat al eerder is gebruikt, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, Lagerbuchse für Sprüharm Mitte Geschirrspüler Original Miele 3521332Huishoudapparatuur, Staat: Nieuw zonder labels : Een gloednieuw. Alle definities van de staat bekijken : Design Collection: : Water Lilies, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is).

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

10M Leder Faden Schnur Draht Schmuck Armband Halskette 1mm Schwarz Großhandel

10M Leder Faden Schnur Draht Schmuck Armband Halskette 1mm Schwarz Großhandel, Bastel- & Künstlerbedarf, Bastelmaterialien, Basismaterialien, Bänder

Telefon

Whatsapp