“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

5m Luxury Taffeta Ribbon With Gold Edges Sewing Wrapping Scrapbooking Florist

5m Luxury Taffeta Ribbon With Gold Edges Sewing Wrapping Scrapbooking FloristCreatieve hobby's, Divers materiaal, Diverse knutselartikelen !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Type: : Taffeta , Sub-Type: : Double Sided: Brand: : Unbranded , Width: : 6 mm, 1/4'': Material: : Taffeta , Length (Mtrs/ Yds): : 5: MPN: : Does Not Apply , Quantity: : 1: Features: : Flower , 。

5m Luxury Taffeta Ribbon With Gold Edges Sewing Wrapping Scrapbooking Florist
5m Luxury Taffeta Ribbon With Gold Edges Sewing Wrapping Scrapbooking Florist
5m Luxury Taffeta Ribbon With Gold Edges Sewing Wrapping Scrapbooking Florist
5m Luxury Taffeta Ribbon With Gold Edges Sewing Wrapping Scrapbooking Florist

5m Luxury Taffeta Ribbon With Gold Edges Sewing Wrapping Scrapbooking Florist

P Spring Dance Crocus Flower Fairy Cross Stitch Chart, 15 Small 3cm Dark Dusky Pink Organza Ribbon Bows/ Card Making/Baby, A Pack of 25 5mm Frosted Glass Beads. MDF Wooden Dog pai decoration Pet laser cut out heart shapes for craft making, VELCRO Stick On Tape Fastener 20mm x 2.5 M Black 60215. B6561 MISSES TOPS Sz 6-22 UNCUT NEW BUTTERICK SEWING PATTERN BP322. 2 x Karate Purple Belt Sticker Car Bike iPad Laptop Martial Arts Judo Gift #4178. Herz geschwungen Größe in Auswahl Motivstanzer, Christmas sheet music Printed On Fabric Panel Make A Cushion Upholstery Craft, Sterne rost Baumwollstoff 2 x 50 x 150 Blume auf beige. handcuffs DIY- 50 Shades of Grey Photo Props signs 2089D Masks. Marumi Digital High Grade Circular Polarising Filter 72mm DHG72CIR.8mm kupferfarben 5Stk Magnetverschlüsse geriffelt groß ca, TUBO RACC.VASCA POMPA LAVATRICE 481253028826. 250Sets White PLASTIC hand SNAPS BUTTON hand clip buttons PRESS STUD POPPERS. Artificial Plant Ivy Vine Fake Simulation Of The Golden Bell Wall Hanging Basket. ENJOY fun die cuts scrapbook cards, Furniture Decal Image Transfer Vintage Clown jester Circus Upcycle Shabby Chic, NEW DOUBLE SIDED PINK/GOLD MINNIE PRINTED FABRIC SHEET..HAIR BOWS CRAFTS E.T.C. LED Unterbauleuchte BONITO 230V Küchenlampe Möbelleuchte Küchenunterbauleuchte. Greyhound racing dog stencils for etching glass craft hobby Christmas present, 6pcs-1.5" filigree silver leaf charm,bohemian leaf earrings,silver tone leaf.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

5m Luxury Taffeta Ribbon With Gold Edges Sewing Wrapping Scrapbooking Florist

Shamballa Armband Armkette Kristall Kugel Glitzer Nylon Leder versch. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Unbranded, Eck Sofabezug Sofahusse Sesselbezug Sitzbezug Sesselüberwurf Stretchhusse Sofa Huis. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Theme: : Party: Occasion: : Divorce, Alle definities van de staat bekijken : LEGO Theme: : Legends of Chima, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Type: : Fruit Bowl: Model: : 65018596, ODI Cult DAK Grips WhiteSport en vakantie. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels, Verschluss: : Schließe: Absatzhöhe: : Sehr hoher Absatz (Größer als 8 cm), Pattern: : Patchwork: Exact Material: : Cotton, Teilebereich Aufkleber: : Karosserieaufkleber: Thema: : Hakuna Matata, Alle definities van de staat bekijken : Intended Use: : Replacement Part, style: : stil wie slim Edge Spoiler Aerodinamik: Baujahren Production years: : ab 2018. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Pair Faital Pro M5N8-80 8ohm Neodymium 5" 99dB SPL Midrange Line Array SpeakerMuziekinstrumenten. Occasion: : Cocktail: Size Type: : Regular. Staat:: Nieuw zonder labels: Een gloednieuw. Alle definities van de staat bekijken : Herstellernummer: : Nicht zutreffend. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Farbe: : Braun: Ausländisches Produkt: : Nein. 15th Birthday / Anniversary Blessed Years Cake Decoration Topper Huis. Alle definities van de staat bekijken : Energieeffizienzklasse: : A, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

5m Luxury Taffeta Ribbon With Gold Edges Sewing Wrapping Scrapbooking Florist

5m Luxury Taffeta Ribbon With Gold Edges Sewing Wrapping Scrapbooking Florist, Creatieve hobby's, Divers materiaal, Diverse knutselartikelen, Linten

Telefon

Whatsapp