“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Barn Owl Select-A-Size Waterslide Ceramic Decals Bx

Barn Owl Select-A-Size Waterslide Ceramic Decals BxCreatieve hobby's, Beeldhouwen, keramiek, Keramiek, aardewerk !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Cover Coat: : Clear , Non-Domestic Product: : No: Modified Item: : No , Product: : Waterslide Ceramic Decals: Custom Bundle: : No , Craft: : Ceramics, Pottery, Candles, Soap, Wood: MPN: : 3475 , Suitable for: : Fired and Non Fired Applications: Brand: : Unbranded ,

Barn Owl Select-A-Size Waterslide Ceramic Decals Bx
Barn Owl Select-A-Size Waterslide Ceramic Decals Bx
Barn Owl Select-A-Size Waterslide Ceramic Decals Bx
Barn Owl Select-A-Size Waterslide Ceramic Decals Bx

Barn Owl Select-A-Size Waterslide Ceramic Decals Bx

Floral Victorian Stencil Vintage Pattern Paint Furniture Card making Craft TE180. Knitting By Post Frankenstein Festive Friends Knitting Toy Pattern, 13.5 yards 2" Flat Woven Braid RED/GREEN/GOLD Decorative Fabric Trim ALT7089, 10 pcs Round Earstud Earwire Sterling Silver Post Clear Crystal Rhinestone EF008, Nr a 56 Schöne Gürtelschnalle 35mm antrazidfarbend. Nature Shower Curtain Romantic Poppy Print for Bathroom. 10pcs 15mm Printed Coconut Shell Buttons 2 Holes Sewing Scrapbooking DIY Craft. Pellon White Cotton Batting with Stabilizing Scrim Binder 96" Wide 9 Yard Bolt. 4 Circus Cutouts Hanging Decorations Ring Leader Carnival Birthday Party Event. Marianne Design Creatables Cutting Dies Easter Bunny with Bow LR0519, 0,25m DIGITAL Druck Baumwolljersey Stoffe Tasse Baumwoll Jersey Stoffe KT2753, Cats Face Love Funny Novlety New Apron k41b, Purple Wired Fluffy Feathers Fluff Feather x 6 Plum, SILBER Glimmerflocken FlitterFlakes. 1 tecumseh Air Filter Part # 32796, Knitting Bag Yarn Storage for Carrying Needles Crochet Hooks With Bamboo Handle, 5 27x13mm Large Antique Bronze Pewter Striped Heart Lobster Claw Clasps, mittel 10 Stern-Anhänger.Picture Mounts Oval or Standard Black Cream Ivory Photo Mount, Nylon open end 14" black or white zips size 3, MINOLTA CAMERA Authentic Shoulder Neck STRAP FOR X-700 X-570 X-370 USED. Darice Yard and Garden Minis Sitting Fairy 1.75 X 2.25 inches Assorted, Heartfelt Creations Spellbinders Die ~ FANCI-FOLD POCKET ACCENTS ~ HCD1-7246. Boardwalk Reflective 911 Home Address Sign Double Sided Yard Plaque. sewing, Liberty Cotton 100% dress fabric 'Katie & Millie', per metre. Stencil Primitive Crow Bird Leaf Branch Star Country Cabin Folk Art Craft Signs.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Barn Owl Select-A-Size Waterslide Ceramic Decals Bx

Tea Towel Apron Pattern Brand New by Missouri Star Quilt CompanyCreatieve hobby's. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Country/Region of Manufacture: : Unknown: Material: : Gold Plated. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Sportalm - Alea Jacke Damen mehrfarbig elegant Neu: 269 €Kleding en accessoires, Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw, Golunski Snap Top Coin Purse Pouch Small Leather Men's Loose Change - BrownKleding en accessoires. Composition: : Acier: Couleur: : Argenté. Farbe: : Schwarz: Herstellernummer: : 1043 A. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Oberflächenbeschaffenheit: : Vollchrom mit Polyurethan Schutzstreifen: Einbauposition: : Hinten. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Kluson. Nieuwe schoenen (zonder enige slijtage) die niet meer in de oorspronkelijke doos zitten, Kids Jamaican Tshirt One Love Crew Neck Short SleevesKleding en accessoires. Alarmfunktion Fahrradschloss Sicherheit Schloss Schutz schließen: Kraftradtyp: : Motorräder, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Alle definities van de staat bekijken : Hersteller: : JVC, Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Achim, Summer Beach Kids V3 Edible Cake Topper Personalised 7. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Vintage Salvaged Retro Sturdy Aluminum House Sign Address Number 2 (4. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Alle definities van de staat bekijken : Type: : Trading Cards.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Barn Owl Select-A-Size Waterslide Ceramic Decals Bx

Barn Owl Select-A-Size Waterslide Ceramic Decals Bx, Creatieve hobby's, Beeldhouwen, keramiek, Keramiek, aardewerk, Decals voor keramiek

Telefon

Whatsapp